Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by soe View Post
    Ljudi moji kakvi igraci pa zna se ko je kriv pa da Messija ima on nebi nista znao to je ubleha teska napravio je jedan od najsmijesnijih klubova na svijetu.
    Ne lupaj gluposti hljeba ti. On je stvorio ovaj Arsenal i stagnirao s njim. Cuj upropastio.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ne lupaj gluposti hljeba ti. On je stvorio ovaj Arsenal i stagnirao s njim. Cuj upropastio.
      Stvorio je i svaka mu cast za to i sta sad jel ima pravo ovo da radi frajer jebe i ne vadi na tacni mu se nudi titula ove godine on ne zna.
      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

      Comment


      • Sramno izgledamo kad igramo kuci. Ozil igracina. Pokidao je ovu tekmu ali dzabe... Sancez je u kanalu. Neka ga ostavi na klupi. Odma bolje izgledamo. Velbek tatica u prvog napadača. Sad se barem mozemo posvetiti ligi.

        Comment


        • Velbek u spicu, a Sancez na desnu stranu ili na klupu. Po levoj ga svako vec cita i ne lici ni na sta. Ovo deluje k'o kad su Murinja sprdali igraci pa su odbijali da igraju. Nista ovde meni nije jasno.

          Comment


          • [VINE]iw7iOZ0E5q3[/VINE]

            Jel on kriv sto je ovaj retardiran?

            I samo budala misli da se nekome nudi titula na tacni. Svi veliki su losi jer se smanjio jaz izmedju njih i slabijih ekipa i jos Lester prosralo nenormalno. Evo 20 puta su stativu/precku pogodili ove sezone ovi nasi i dobili 1 penal. Lester ne znam jel 5 stativa pogodio i dobili 10 penala. Smjesno.

            I sta sad on ode, evo sutra. Sta cemo dalje?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Kakvo smo mi sranje od tima.

              Strasan sastanak igraca Theo. Strasno ste se dogovorili.

              Neka se krivi Wenger ponovo nakon sto igraci 80 minuta glume drvene marije na terenu.

              Dobit ce Barcelonu 1-0 ili 2-1 i to ce biti uspijeh veliki i opet cemo se napusiti kurca kao i svake godine.

              Ovdje treba ispisat 10 od 23 igraca i pustit menadzera da ide. Vrijeme je. Ne da ga se otpusti, nego nek sam odluci da ide.

              Tome se i ja nadam,dugo bodrim arsenal ,12,13 god.navikao sam se na njega,mnogo toga je uradio za klub,mora sam da shvati ,da je dosta,ja makar bi prihvatio proces tranzicije,Al ne kupivsi nijednog igraca na leto,stvarni nema smisla,ne kazem da bi to resilo sve,al ne bi makar gledao Flaminija onoliko utakmica, i napadac nam al ocajnicki trebao tad,a i sad logicno,cilj na leto zadrzti Ozila....
              I kolko puta krenemo da igramo ,kad smo u zaostatku,strasno,da bi makar jednom krenuli od pocetka agresivno kao da zelimo stavrno pobedu
              sigpic

              Comment


              • http://www.standard.co.uk/sport/foot...-a3202046.html

                Ama ja ljudi stvarno ne znam, sta vi ocekujete kad ti vecinski vlasnik daje ovakve izjave. Mislim LOL.

                Ambicija vlasnika se produzava kroz menadzment. Kratko jasno. Da dovedes Pepa, ne bi bilo para za ulaganja. Ne dozvoljava brko i tako je.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kad ode i kada se dovede normalan trener ova ekipa ima da procvjeta da se rijesi povreda i njegovog nakaradnog nacina rada, pa ce novi manager da dovede napokon igrace koji mu trebaju rastjera ublehe tipa Walcott.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • Sta ce bolan novi menadzer da dovede. Od kojih para?

                    Ne da brko pare i cao.

                    Koji je to napadac velikog imena mogao da se dovede prosle seozne, za razumne pare?
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Ti stvarno nalazis milion razloga da ne okrivis Wenegera.

                      Comment


                      • Sta ga imam kriviti za ovaj poraz.

                        Samo treba pogledati 80 minuta utakmice i onda opet pogledati zadnjih 10. Sve je reklo zalaganje igraca.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Problem je sto igraci ne postizu golove. Osnovi fudbala im nisu jasni, a to je da postignes vise golova od protivnika. U svakoj utakmici dovoljno sansi, ali nigde gola. Mogli smo komotno 4-2 da dobijemo danas i mirna kuca. A, taj probem kako se resava, stvarno ne znam..

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post
                            Kad ode i kada se dovede normalan trener ova ekipa ima da procvjeta da se rijesi povreda i njegovog nakaradnog nacina rada, pa ce novi manager da dovede napokon igrace koji mu trebaju rastjera ublehe tipa Walcott.
                            I Vilserica ima da progovori . Ali stvarno je kraljina taj Volkot. Igra lik fudbal onako rekreativno, uzima skoro najvecu platu u klubu, a od njega i ovaj mali Ivobi neuporedivo korisniji

                            Comment


                            • Meni samo nije jasna jedna stvar. Zašto Arsenal ne može da igra od početka onako kako je igrao u poslednjih 10ak minuta?

                              Baš često vidim nedostatak motivacije. Moraš u timu da imaš lidera, nekoga ko će da kaže, "a sad kidaj",a to u ovom Arsenalu ne vidim. Priđeš, uhvatiš ove zvezdice za vrat, očitaš im lekciju...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • "Lester prosralo."

                                Comment

                                Working...
                                X