Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja tipujem na Belerina. To kada su u pitanju povrede.

    Comment


    • Svi top klubovi kiksaju naizmjenicno vec tjednima, liga je ocajno slaba. Od svih top 5 momcadi samo City pobjedio, svi ostali odigrali nerjeseno.
      Ne treba radit drame, bit ce ovo mrtva trka do kraja sezone, svi su ocajni, tu ce bit natjecanje tko ce manje kiksat do kraja sezone....

      Comment


      • Last edited by Jack; 29-11-15, 19:02.
        sigpic

        Comment


        • Jebes ovo, nemamo mi sta radit sa 14 igraca u takmicenjima ovog kalibra
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Najgore od svega sto smo svi znali da je neminovno da se ovo desi sa Sancezom, a Venger je sve opravdao pricom da igrac zeli da igra bez obzira na to sto je preforsiran igranjem sveke tekme za klub i repku.

            Comment


            • Fazon je sto on njemu ne moze da zabrani da igra za reprezentaciju, a povrijedjen lik. Igrao je on i proslu rep pauzu povrijedjen i ovu sad zadnju. I obije je odigrao po 90. min. I dodje ovdje imas 11 igraca povrijedjenih i sta ti da radis da rotiras pa da ti navijaci jebu familiju sto rotiras, a sad kad se povrijedi jebu ti mater sto nisi rotirao. Cime?

              Koji je smisao da igra ono tele od Kembla koji ima refleks isto moja nana u grobu. Lopta presla 3 metra on tek krece na nju, mislim lol.

              Koji je smisao rotirati igraca koji je zdrav, jest umoran, nemas s kim da ga rotiras i da gubis tekme. Nema to smisla.

              Godinama unazad nas sjebu repke i to je to. Igraci se vrate, odigraju tu drugu polusezonu kako treba i onda opet krenu repke da ih ubijaju u pojam i cao.

              A vala ni Wenger ne pomaze, vala ne znam sta im radi na treningu da se povrijedjuju, al nema sanse da ih forsira pa nije glup, jebemu zdravi razum.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Totenhem i Liverpul dolaze, Top 4 je titula ove sezone, a i svake sledeće dok je Venger tu.

                Da zna fudbal zna, ali transfer politika

                Comment


                • Ja stvarno ne znam u cemu je problem transfer politike i ljudi koji misle da pare padaju s neba pa daj da placamo igrace neke cifre koje samo budale placaju ili daj da kupimo igraca eto sto nam treba, al nema prva klasa pa daj da uzmemo neku b opciju.

                  Ljudi boziji mi imamo 24 igraca registrovana i tih 24 igraca je plafon za PL i LP, ovo ostalo bi bilo nagomilavanje.

                  Slazem se ja da je trebao da dodje veznjak, Vidala sam tipovao al jebiga propalo.

                  Za Snajderlina su se trazile neke bolesne cifre za agente i to United nikad nece priznat, ali platili su oni Morgana 10m vise nego sto su prijavili zvanicno, al eto to je pisano kao drugacija vrsta troska, nema veze, pljunut ce me Unitedovci kao pojma nemam bla bla bla, nek nemam sta me briga.

                  Kondogbia nije mi jasno sto nije on uzet. Onda dalje od centralaca slabo znam da smo se i povezivali s nekim i da bi mogao da unaprijedi postojeci tim.

                  U napadu klasika Benzema, otislo u kurac, nije htio Perez da proda, na cemu mu mnogo hvala, mogao je to biti vanvremenski zajeb stoljeca sad kad Karim fino u tvorza zavrsi.

                  Pipita bio preskup, ne da Laurentis, Martial nije bio na prodaju do nemoralne ponude Uniteda i mrtve zelje igraca za prelaskom u taj klub specificno.

                  Nemamo mi sta puno da pricamo, od reprezentativnih pauza nama se igraci redom povrijedjuju, al redom svi zakrzljaju, a tamo klub veze nema sta njima rade oni reprezentativni mesari.

                  Santi se povrijedio, vjerovatno je i njemu koljeno otislo, ako su ligamenti mozemo hladno da zatvorimo ovu sezonu jer ce nam Remzika igrat tu poziciju, a milijarder iza njega i tu ce da puse propuh sa svih strana. Kos se poslije utakmice nije mogao pomicati normalno zbog bolova u kuku, to znaci da nema ni njega u sljedecem kolu, a Alexis ako nije udarac u zadnju lozu kao sto on kaze, 3 sedmice najmanje.

                  Uzivanje ce gledati debila Kembla i Oxa takticki nepismenoh fudbalera.

                  Ko god je govorio Ox je bolji od Walcotta, taj veze nema. Lolkot bar zna dje trcat, onaj zna pretrcat igraca i centrirat u prvi red tribina na drugoj strani. (Da se razumijemo ako taj Ox malo nauci da koristi glavu mogao bi biti fantastican fudbaler, al on mozga nema, plus gubi lopte na najgorim mogucim pozicijama)
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ma ne treba nama mnogo. Bilo bi se super rjesit nekih skartova tipa Arteta, Flamini, Debuchy i Campbell. Nama treba jedan lik da bude alternativa Coquelinu, ja bi rado vidio nekog od dvojca Wanyama, Kouyate kod nas. Piknuo bi recimo i Cissea iz Newcastlea kao alternativu Giroudu u napadu. Treba Wenger forsirat neko vrijeme stoperski par Koscielny-Gabriel i polako Mertesackera rjesit iz prve postave....

                    Ne treba masna lova bit potrosena da se lijepo izbalansira ekipu....

                    Comment


                    • Treba masna lova biti potrosena, odnosno trebala je ona da se potrosi ljetos, jer Arteta nikada nije trebao da dobije novi ugovor, a Rosickom ne znam ni sta su produzavali za jos jednu sezonu. Trebala su biti dovedena dva veznjaka, ali jebes tu pricu. To ce se sada na ljeto rjesavati, prije ne.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Meni je samo zao sto je nikada lakse uzeti titulu, bukvalno nam se nudila, a mi je opet necemo uzeti. Ko zna kada ce se opet ukazati ovakva prilika.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Pare ne padaju sa neba, ali para ima. Bar 3 igrača koji bi bili apgrejd na ove su se mogli dovesti, Grizman, Kondogbija, Marsijal, možda još po neko, ali nisu jer ih je trebalo preplatiti, a profesor to nikada nije radio, pa neće ni sada sa sto godina u guzici. Zato vlasnici trljaju ruke, a navijači su agoniji. Ako klub postoji zbog vlasnika, onda ok. Izgleda da je Arsenal jedini veliki klub na planeti na zamlji koji je odlučio izdrkavati se po navijačima zarad stabilnosti. Koliko je velikih klubova promašilo sa transferima, pa jesu li propali? Evo pada mi na pamet Kerol iz Njukasla u Liverpul i koliko ima takvih.

                          Arsenal ima 24 registrovana, ali 4 staklena odma otpiši, njima možeš pridodati Velbeka i Debišija. O Rosickom i Arteti je neozbiljno pričati. Ako vlada mišljenje da Kembel i Flamini nemaju kvalitet, šta ti ostaje? 14 igrača. Od tih 14 sad su povređeni Košelni, Alexis, Kokelan, Kazorla. Ima 24 igrača, ali ih ne rotira. Što ih ne rotira? Jer ima ne veruje. Ako im ne veruje zašto nije doveo druge. Ne mora A, i B klasa bi bila spejs šatl za ove bek apove. Mislim da je blaga reč ako ovo nazovem "raspad sistema". Ko je lud da pomisli da sa takvim rosterom možeš da igraš 4 takmičenja. Venger ili je lud ili je ludački hrabar. Ipak mislim da nije ni jedno ni drugo. On odrađuje opasan posao za gazde kluba, a navijače ko jebe. I ne daje samo Arsenal igrače za reprezentaciju.

                          Comment


                          • Ma nas prvi tim kad je zdrav je jeben. Par dobrih alternativa za jeftine novce se da dovuc i imas odlicnu ekipu. Napad Giroud, Walcott s pravilnim rotacijama je odlican, pridoda bi im Cissea iz Newcastlea.
                            Lijevo krilo Welbeck i Sanchez, desno moze recimo Ox i smijat cete se, ali volio bi vidjet Zahu u Arsenalu.

                            U vezi imamo ludog Mesuta, koje bi Cazorla trebao bit alternativa, ali nazalost igra u sredini s Coqom sto se nikako ne slazem. Moze se za male novce dofurat igraca tipa Cabaye ili Kouyate/Wanyama koji bi bili odlicno za rotiranje, a takoder kvalitetni.

                            Prvi izbor za bekove su Monreal i Bellerin koji su fantasticni, Gibbs je odlicna zamjena koja ce odradit posao, na drugoj strani treba skartirat Debuchyja koji vise nicem ne sluzi i tu piknut kakvog mladog igraca. Naci zamjenu Mertesackeru i to je to..

                            Ne trebaju tu svjetski novci, samo da tim napokon ostane zdrav. Sto ti vrjedi potrosit 100-200 milja kad ce opet ozljede upropastit sve. Ili nek mjenjaju podlogu u trening centru za sto sam citao da se pocelo sumnjat da je krivica ili nek trening metode mjenjaju...

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              Fazon je sto on njemu ne moze da zabrani da igra za reprezentaciju, a povrijedjen lik. Igrao je on i proslu rep pauzu povrijedjen i ovu sad zadnju. I obije je odigrao po 90. min. I dodje ovdje imas 11 igraca povrijedjenih i sta ti da radis da rotiras pa da ti navijaci jebu familiju sto rotiras, a sad kad se povrijedi jebu ti mater sto nisi rotirao. Cime?

                              Koji je smisao da igra ono tele od Kembla koji ima refleks isto moja nana u grobu. Lopta presla 3 metra on tek krece na nju, mislim lol.

                              Koji je smisao rotirati igraca koji je zdrav, jest umoran, nemas s kim da ga rotiras i da gubis tekme. Nema to smisla.

                              Godinama unazad nas sjebu repke i to je to. Igraci se vrate, odigraju tu drugu polusezonu kako treba i onda opet krenu repke da ih ubijaju u pojam i cao.

                              A vala ni Wenger ne pomaze, vala ne znam sta im radi na treningu da se povrijedjuju, al nema sanse da ih forsira pa nije glup, jebemu zdravi razum.
                              Ne moze da mu zababrani da igra za repku, ali moze da sklopi interni dogovor sa njim. Arsen sa ovim preforsiranjem igraca nije nista dobio. U dve tekme uzeo bod i ostao bez kljucnih igraca. Pa i sa rezervama je mogao do tog jednog boda protiv raspalog vba i norica. Problem je sto on ne rotira ni kada ima zdrave igrace, tako da nema za ovo nikakav alibi.

                              Ne moze se opravdavati ovaj masakar ni repkama. I drugi klubovi salju igrace u repke pa ne dozivljavaju ovolike povrede. Za ovakvo stanje je iskljucivo Venger kriv, bez obzira sta je direktni problem koji dovodi do ovolikog povreda, za ovolike godine je taj problem morao biti odavno indentifikovan i resen od strane menadzera, jer ne moze biti slucajnost da svake godine jedan isti klub ima najvise povredjenih igraca. Ovakvo tretiranje ovog problema je krajnje neozbiljno i prepustanje da se problem resi sam od sebe.
                              Sto se tice pojacanja, po meni su dovoljni Krihovijak koji moze da pokrije i stopera i zadnjeg veznog i Lakazet koji moze i spic i krilo. Oterati Debusija, Artetu, Flaminija, Kembela i Velbeka.
                              Ceh(Ospina)
                              Belerin(Cembers) Kos(Gabriel) Krihovijak (Per) Monreal(Gibs)
                              Kokelan(Krihovijak) Ramzi (Vilser)
                              Volkot(Ox) Ozil(Santi) Sancez(Ox)
                              Lakazet(Ziru)

                              Ostatak ekipe se popuni klincima i dobije se ozbiljna ekipa koja ima i glavu i rep i koja moze sa svakim da se nosi. Ali osnovna i kljucna stvar da se stane na put povredama.

                              Comment


                              • Moze li meni neko da objasni, jer mi stvarno nije jasno, kako Gibbs ima problem sa listom, a cojek odigrao 50 minuta u zadnjih mjesec dana. Kako???
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X