Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da oce onaj iz Nigerije milijarder doci da kupi klub, a i inace veliki navijac Arsenala, kao sto se pominjalo prije. pa da makne ovoga masona iz kluba, mada ne vjerujem da ce se tako nesto desit u narednih par godina samo.

    .. Ili Flamini, kkoja bi to fora bila

    Comment


    • Samo Usmanov i niko vise. Taj covjek em je navijac kluba, em je na skoro svim tekmama kada je u Londonu, em ima para da ga ne potrosi ni za 100 zivota. Preko 14 milijardi dolara.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • I Usmanov je pozitivac u ovoj prici moze se rec' Ali tesko da i on moze protiv Kroenke moze tu ista

        Comment


        • https://www.youtube.com/watch?v=jY2S8JmGQhg

          Kakav je to OTAC sa žvakom.

          Comment


          • Kako je meni drago sto smo naseg Gorana izveli na pravi put i predocili mu prave vrednosti ove igre

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Nece ni igrati.

              Htio bih da napisem nesto, a sad me interesuje Gangarino misljenje po pitanju ovoga.

              Gledam Peru zadnjih par tekmi i frajer kada ima loptu vise ne zna sta ce s njom. Razmislja da li da je doda Flamsteru, a u vecini slucajeva vraca Cehari ili Kosu. Bellerinu ide lopta kad nije pod presingom. Otkako Santia nema, opcenito gradjenje igre od pozadi je jako lose. Otac mora da se vraca u sredinu po loptu, jer nema ko da je prenese, a Remzika nema to u sebi.

              Remzika dok je bolesno igrao, pored njega je bio Arteta koji ima pas. Otkako je Flamini tu, on ne moze da kanalise one svoje sposobnosti box to box igraca. Kako Coq ima kvalitet da slomi svaki napad, a Santi da posalje pas gdje on hoce, to je partnerstvo najbolje funkcionisalo.

              Santi se vrati pozadi, pokupi pas, okrene se i razigrava ekipu, dok Remzika to ne moze.

              Eh sad kako nema Santia, tako se i Pero muci sa odlukom za pas i dodaje Kosu, koji onda krene naprijed i ima mnogo rizicnije pasove prema naprijed jer je Remzika vec na 30 m od protivnickog gola, pa se desava cesto da napravi glup pas i uvali nas u sranje.

              Santi fali zestoko. Mislio sam da on koci igru, ali boga mi on je glavni dirigent. Ono sto smo govorili za Jacka i Remziku da ne mogu da igraju zajedno, u ovom sistemu, mislim da nema sanse, bas kao i sto mislim da Remzika ne moze igrati centralnu ulogu u timu, bez nekoga ko ce da igra deep playa sa okom za pas.
              Ja dok sam pričao da nam je Santi ključ igre svi su ga pljuvali kako davi loptu itd. Činjenica je da je Santi tehnički potkovaniji od Remzike i to daleko ali ga Remzika šiba u fizikalijama. Santi i Kok su imali sinhronizaciju u igri kao što su nekad Gatuzo i Pirlo (kvariša igre i praviša) što bi ljudi rekli . Sad problem jeste sa Remzikom da se ne uklapa puno u taj tehnički smisao igre ali defanzivnije pokriva duplo više od Santija tako da mi to nije problem nikakav , veći mi je problem bio taj nedostatak AMC pozicije gde je igrao Ox i gde nije mogao da sastavi 3 pasa kako treba za celu utakmicu . Ali opet povrede su nas urnisale , nismo imali ni jednog igrača koji bi to mogao da pokrije osim eventualno Remzike ali bi onda bili zaključani na MC poziciji sa dva defanzivna vezna tako da jbg .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Gangrenino misljenje se najvise postuje ovde.

                Jedino da je krenuo sa Elnenyjem i Flaminijem odmah, a Remzija na AMC. No dobro sta je tu je, Celsi moramo dobiti, svi su ih tukli ove godine sem nas.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Nachos potpisao novi ugovor, potvrdio klub
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Nachos potpisao novi ugovor, potvrdio klub
                    Do 2019. ako se ne varam. Dosao kao back up za Gibbsa, a na kraju skoluje po Premu

                    Comment


                    • Naravno da Santi usporava igru drkanjem po lopti, ali stoji ovo da se povuce prema stoperima, pokupi loptu i distribuira dalje. Problem je sto to radi sporije i dosta drzi loptu u posjedu, pocesto ulazi u nepotrebne driblinge. Arsenal je uvijek krasio brzi protok lopte, ja jednostavno ne mogu organski podnjet kad lopta na terenu dode u noge Santija i Mertesackera, sve stane na minut.

                      Tocno vidis ekipu kako krene trka, izmjena pozicija, dupli pas, flickovi i onda lopta dode do Santija i zastoj. Dok on primi loptu, malo odvagne, pogleda koliko je sati, tutne nekom tunel, rakne o pod i prosljedi loptu dalje Zemlja prode dva put oko Sunca.

                      Volim ja Santisu, dobar igralec, ali za prvu postavu nije.

                      Comment


                      • http://dailym.ai/1T0D2Fc

                        Tacno ne moze bez pljuvanja po Arsenalu.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Kog briga za Daily Fail, debilno je uopce linkat te budale stalno.

                          Comment


                          • Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ako smo u necem prvi to su bekovi. Monreal i Bellerin su majstori, nema boljih u ligi.

                                Comment

                                Working...
                                X