Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • - 17 nastupa,
    - 12 asistencija,
    - 3 gola.

    Spoiler

    Comment


    • Dao Bog zdravlja da Arsenal prođe grupu, a Sevilja i Lion ( već jeste ) ispadnu iz evrope, pa da pokupimo Lakazetea i Krajčovijaka!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Rekao vec Krihovijak da nece u Englesku, kaze da je hladno tamo, pa zato. Precenjen decko

        Comment


        • Potpisao je novi ugovor, nema nista od njega
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Bas ce biti kanal ako ne prodjemo Olimpijakos, jer nam najmanje treba da se trosimo na LE.
            Inace Kokelan po meni igrac koji se najmanje smeo povrediti, tek sad kad ga nema videce se koliko nedostaje i koliko je posla radio.
            sigpic

            Comment


            • Ova povreda Kokelana je mrtva losa sreca. Covjek isao klizeci na loptu i covjek ga sutne u nogu i odose ligamenti.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Dao Bog zdravlja da Arsenal prođe grupu, a Sevilja i Lion ( već jeste ) ispadnu iz evrope, pa da pokupimo Lakazetea i Krajčovijaka!
                Nisam baš siguran da to ima neke veze sa ispadanjem. Oni svejedno ne bi mogli igrati za Arsenal u Ligi prvaka ove sezone.
                sigpic

                Comment


                • Klauzula Krahovijaka je sad 45 miliona eura, a igra od sjaja do ocaja ove sezone.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ja bi volio da na zimu cuzmemo ili Wanyamu ili Kouyatea.

                    Kaj se tice Joela, dobar nastup, ali lik je limitiran. Rijetko kad dize glavu s lopte, jucer mu je Ozil par puta jebao sve po spisku jer ne utrcava u prostor vec stoji i krene trcat tek kad mu se posalje lopta u prostor (tri puta mu je slao lopte i svaki put je zavrsila u gola autu). Decko je nesnalazljiv, nema osjecaj za dogadanja oko sebe, raspored suigraca i protivnika. Onaj sut koji je jucer iz voleja poslao na tribine, neki drugi igrac bi na njegovom mjestu stopao loptu, potegao korak dva naprijed i odmjereno pucao. Ovaj se sasrao iako je bio solo i poslao loptu u materinu..

                    Decko ne zna osnove igre, a vec mu je 24. Ne vjerujem da ce ikad bit nesto od njega.

                    Comment


                    • Citam, i kao da Volkota opisujes. Ja ipak vjerujem da Kembel moze vise od ovoga. Treba mu malo dati prostora.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ako za nesto Walcott ima osjecaj to je kako se kretati i gdje su mu saigraci. Joel je prvo spor, reakcija mu je nula i izgleda preplaseno na terenu.

                        Vidjet cemo. Pljuvanje prije tekme juce je izgleda upalilo, probat cemo i prije Norvicha
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Ves View Post
                          Citam, i kao da Volkota opisujes. Ja ipak vjerujem da Kembel moze vise od ovoga. Treba mu malo dati prostora.
                          Walcott je upravo najbolji u tim pravovremenim utrcavanjima. Ima fantastican osjecaj za prostor, a i fantasticno uposljava suigrace i nesebican je.

                          Comment


                          • Nisam bio jasan. Mso sam na Volkota od ranije. Nije se on rodio sa ovim karaktreristikama, tj. prije dvije godine nije bio ni priblizno ovakav. Hocu da kazem, treba Joelu dati prostora.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Nisam bio jasan. Mso sam na Volkota od ranije. Nije se on rodio sa ovim karaktreristikama, tj. prije dvije godine nije bio ni priblizno ovakav. Hocu da kazem, treba Joelu dati prostora.
                              Tijo je oduvijek bio odlican kod utrcavanja u prostor. S vremenom je poboljsao kontrolu lopte i finish. Prije dvije godine je odradio najbolji ucinak karijere. Da nije bilo ozljede koljena pocetkom 2014. digao bi se jos. 2012/2013 sezonu je zavrsio s 21 golom i mislim 15 asistencija, a tad je imao godina kao sad Campbell...

                              Comment


                              • Nema za Kembela mesta ni na klupi kada se bar polovina oporavi od ovih povredjenih. Nije za njega ova liga.

                                Comment

                                Working...
                                X