Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čekao sam malo da produvam glavu zato što sam se zoliko iznervirao da je to bolesno . Razočaran sam i utakmicom i istom politikom koju bez uspeha guramo godinama , a povrede one su katastrofalne . Prava šteta zato što je ovo jedna od najslabijih sezona u PL ako sada ne uzmemo nećemo skoro .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Mi bi trebali banovat onu trecu garnituru dresova. Nista dobro nije se desilo kada smo igrali u njima. Em nam se 5 igraca povrijedilo, em smo izgubili svaku tekmu i povrh svega protiv Oly-a trebamo da igramo u onim dresovima.

      A da ne pricam da su ruzni do zla boga
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Eh da je do dreseva,lako bi,al bas me nervira sto retko igramo u crvenim na gostovanjima..
        Jel more nismo mi bese doveli onog Nemca da nam poboljsa stanje sa povredama....
        sigpic

        Comment


        • Wojciech Szczesny was dropped by AS Roma at the weekend after the keeper was caught smoking in the aftermath of the Italian side’s 6-1 Champions League hammering at the hands of Barcelona.
          Teraj se sto dalje od Arsenala

          Comment


          • Excluding Campbell, all 23 of Arsenal's other first team outfield players have been injured in 2015.

            Comment


            • Meni stvarno nije jasno jel covjek koji radi u fudbalu vec 40 godina toliko glup da ih forsira toliko na treninzima ili sta je vec. Ne razumijem, nije mi jasno, ne mogu da shvatim
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Mi trebamo vise jacih i mocnih igraca, a manje ovih kratkonogih ficfirica. Arsenal je nekoc bio mocna, visoka i jaka ekipa. Nek se usporedi prosjecna visina tima prije 15 godina i danas. Pa jebote Carragher je nedavno rekao Henryju u studiju da bi ih se usrao u tunelu prije tekme jer su svi bili ogromni i visoki. Prem nije Primera, ovdje treba misica i brzine, a ne finog veza i maleckih virtuoza.

                Nekoc je Arsenal imao dva virtuoza u Piresu i Bergkampu, dva tenka u Gilbertu i Vieiri, par bolida F1 poput Colea, Henryja i Ljungberga i granitnu obranu prepunu karaktera i voda.

                Ovo danas je momcad maleckih instagram pickica....

                Comment


                • Uporedi ti Barseloninu visinu pa pričaj o nečemu . Fudbal danas nije isti kao pre 15 godina .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                    Uporedi ti Barseloninu visinu pa pričaj o nečemu . Fudbal danas nije isti kao pre 15 godina .
                    Pola ove Barcelone danas cine Messi i Iniesta, kad njih dvojicu maknes Barcelona je kudikamo slabija momcad. Obojica u svojim svemirima i jedni od rijetko videnih nogometasa kakvi se rijetko radaju. Arsenal igra u Premu, ne u Primeri i u Premu nam fali misica.

                    Comment


                    • Govorim o Barseloni zadnjih 10 godina ne o trenutnoj . Fudbal je dosta brži nego pre , daleko je bitnija tehnika nego fizikalije ne igra se više stara dobra krilo dribla i nabacuje . Ista ta Barsa je pravile budale od gotovo svake PL ekipe koja ima "mišiće " . Tako da te priče o visini i palcima možeš da zaboraviš , ekipe se uklapaju i zna se koja pozicija mora da ima visinu a koja ne .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Znas kaj cu ti rec. Idete mi vi koji sve zivo usporedujete s Realom i Barcom na kurac. Prem je drugacija liga od Primere, Arsenal igra u Premu i ima da slaze momcad u skladu s ligom u kojoj igra.

                        Treba napravit pravi miks misica, mozga i brzine, a ne nakrcat tim s maleckim Cazorlicama i onda ides igrat protiv raznih Tourea, Matica, Fernandinha itd. koji su dvije glave veci...

                        A to koliko je Barca pravila majmunima ostale ekipe je diskutabilno. Nije Barca radila majmuna od ekipa nego Messi. Vidjeli smo kako je tu istu mitsku Barcelonu bez Messija nakantalo prije dvije godine....

                        Comment


                        • Dodje covjek bude ovdje par dana, napise par postova i ode na odmor prvo po sedmicu, sad na mjesec. Bas mu dobro u zivotu

                          Slazem se ja da nama treba i visine i mase. Ne moze jednostavno protiv onih mesara svake sedmice igras i da od njih budale pravis stalno pa skontali bi ljudi haj da ih bar namlatimo dobro pa nek naprave budale od nas. Utice to psiholoski, plus treba spomenuti i vrijeme na otoku. Ono sad protiv Norvicha puse vjetar preko 100kmh i pada ona dosadna sitna kisa. Nije bas i lako slati pasove po takvom vremenu, a jos te mlate ovi povrh svega.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Gang brate ta ista Barsa je imala Turea, Songa, Maskerana kao zadnje vezne pa je dodao Buskets. Poenta njih je da ljudi igraju skroz drugačiji presing i da njima nisu potrebni toliki mišići. Ali i oni su ih imali. Plus je liga takva da se drugačiji fudbal. Imaš ekipe iz sredine tabele koji gledaju da igraju tehnički lepše da tako kažem. To u Pl ne prolazi. Nadji ekipu koja nema bar jednog igrača PL koji je više mišić. Moraš da imaš i jedno i drugo ili da igraš presing kao Barsa. A to tesko da može bilo ko. Evo Bajern ima Vidala i Javia plus Xabia i Tijaga.. Zajebano je dosta nemati takve igrače u ekipi. Ne znam sto se ne forsira više mali Chambers mora da se istrpi ili da se dovede tako neki lik.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Nije istina da je Barselona lagano dobijala PL timove u poslednjih 10godina. Koliko se secam Arsenal je bio bolji tim u vecem delu tog finala 2006, a sledece sezone ih je Liverpul izbacio u cetvrtfinalu. Definitivno Arsenalu treba jedan razbijac u vezi, tipa Viera, Matic...
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Joj kakav crni Chambers. On je za sad vrlo los, ali perspektivan stoper. Nekojte majke vam povlaciti tu pricu njega u sredini.

                                Onih 10min protiv Dinama je izgledao ko tele na terenu. Ne zna kud da ide u tom svemu je uspio da presijece 3 pasa na cistu srecu sto su igraci Dinama nesposobni.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X