Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zahvaliti se Edu i Junajtedu sto je Verma otisao za ove pare! Da nije bilo ponude Junajteda od 18m cisto sumnjam da bi Barsa nudila 19m...

    Comment


    • Odlazak Vermalena je prvi poraz Arsenala u ovom prelaznom roku.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Odlazak Vermalena je prvi poraz Arsenala u ovom prelaznom roku.
        Ne vidim to tako, imamo ustaljen par centarhalfova i Tomas je svakako rezerva, a ta uloga nije dobra ni za njega ni za Arsenal.

        Ne verujem da će Nastasić pristati da bude rezerva, ali se može naći pristojna zamena za Vermalena.

        Po meni možda još taj Karvaljo da se dovede i prelazni rok je odličan, a sledećeg leta dovesti LW (čitaj Marko), i Bog da nas vidi
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-f...sak-u-Arsenalu

          Evo pojacanja.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Odlazak Verme za 19miliona je odlicna stvar, 29godina, nije igrao dugo, ne bi imao pravu priliku pored Koscelnog i Mertezakera, ovo je odlican potez i za njega i za Arsenal, nadam se da ce pokazati klasu u Barsi.
            Sto se tice Nastasica, to je obicna novinarska patka, dailymail i drugari.

            Comment


            • Jos samo kad bi imao neko da zameni ovog Koselnog bio bi pun pogodak.

              Comment


              • Originally posted by Spiki View Post
                Jos samo kad bi imao neko da zameni ovog Koselnog bio bi pun pogodak.
                Pa ko da nam igra odbranu onda Možemo Aki i ja da se uhvatimo pod ruke i samo da centriramo koga da krljamo
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • E cuj Kosa da prodamo

                  Covjek je statisticki medju najboljim stoperima svijeta, kakav nonsens bi bila prodaja njeha
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Pa pored tog najboljeg stopera je lopta lagano prosla na utakmici sa Monakom.

                    Comment


                    • Pa to ga Kos pustio da mu se vrati malo samopouzdanje..

                      Comment


                      • Jel me zajebavas? Prijateljska utakmica? Jebeni Emirates kup?

                        Momak je na pripremama bio 5 dana prije te tekme, sta si ocekivao da odigra ko bog, ko sto je igrao prosle godine?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Sitiju nece igrati 8 prvotimaca iz startne postave... Moramo da osvojimo to cudo.... Mozda i nisu bas svi iz startne..

                          http://www.arsenal.com/news/news-arc...play-regularly
                          Zadnji vezni...
                          Last edited by Dimitrije; 08-08-14, 20:55.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jel me zajebavas? Prijateljska utakmica? Jebeni Emirates kup?

                            Momak je na pripremama bio 5 dana prije te tekme, sta si ocekivao da odigra ko bog, ko sto je igrao prosle godine?

                            Ne pricam ja samo o Emirates cup-u, seti se samo koliko je zbog njegovih gluposti Arsenal na kraju ispastao. Ja se iskreno nadam da ce biti bolji ove sezone ali... videcemo...vreme ce pokazati

                            Comment


                            • Ako pricas o prosloj godini, jedini put kada je kiksao bio je prvi dan sezone, sve ostale tekme je odigrao besprijekorno, osim one sa Citye u gostima kada se povrijedio. Znaci samo 2 losije tekme i to je to, ne znam stvarno o cemu ti pricas. A ako hoces odigrao je jos jednu losu tekmu za repku u barazu protiv Ukrajine kad je skrivio penal i dobio crveni i to je to.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Kos kad skrivi, on mora i jedno i drugo da dobije, steta samo jedno :P

                                Comment

                                Working...
                                X