Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ja nesto preterano zadovoljan danasnjom predstavom, iako je uvek epski ispratiti ovakav preokret, Siti nas je zgromio u prvom poluvremenu i moglo je biti mnogo strasnije od dva gola. E sad ovo u drugom jeste bilo mnogo bolje ali jasno je kao dan da nama treba mnogo sigurnija odbrana da bi mogli napred da igramo kako treba. U svakom slucaju drago mi je da Siti nije uzeo titulu bas protiv nas kao i da smo ih napokon dobili u gostima.

    Iako to nema veze sa danasnjom utakmicom cisto da iznesem jednu cinjenicu MANCESTER JE CRVEN. GGMU
    Last edited by srdjan_sl; 07-04-18, 19:37.
    sigpic

    Comment


    • Dakle

      Mojes + Gigs 64 boda iz 38 kola
      Van Gal 70 bodova iz 38 kola
      Van Gal 66 bodova iz 38 kola
      Murinjo 69 bodova iz 38 kola
      Murinjo 71 bod iz 32 kola
      sigpic

      Comment


      • Ja ne znam iskreno kada sam bio ovoliko oduševljen zbog pobjede, ali ovoliko, pa možda čak ne od 3-2 upravo protiv Sitija 2012. Bilo je i posle velikih pobjeda, pa i ove sezone, ali ništa se sa ovim ne može mjeriti. Jednostavno su očekivanja toliko mala bila, još posle prvog poluvremena, očekivao sam u drugom da daju još 2 i da idemo kući kao pokisli, a mi ovdje na forumu da napadamo ekipu i trenera.

        Nema šta, Murinjo je pokazao muda , pustio ekipu da se razigra i poštovanje za to. Obraz je sačuvan.

        Comment


        • Kad smo napravili poslednji put ovakav perokret? [emoji44]

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kad smo napravili poslednji put ovakav perokret? [emoji44]

            tt
            5. marta ove godine

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              5. marta ove godine
              Ma nemoj da me zezas ....CP?
              Mislila sam na veliki mec, derbi..

              Originally posted by srdjan_sl View Post
              MANCESTER JE CRVEN. GGMU


              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • ŽOZE (nakon derbija): "Ako ga je njegov agent (agent Pogbe) zaista nudio drugom Klubu, sada obaveštavam taj Klub da mu je cena skočila."

                Mou u svom stilu!

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Jebemti, ne pamtim kad mi je pobjeda Uniteda ljepše "legla"

                  Comment


                  • sigpic

                    Comment


                    • Jaoo

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Verovatno im je Zoze na poluvremenu pustio ovaj klip, ne vidim ni jedno drugo objasnjenje.
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Cekaj, ladno smo ih dobili?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma jok... samo se malo zezamo

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X