Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Ma sve je jasno kada je letos Murinjo hteo da menja Marsijala za Perisica kakvog mi menadzera imamo na klupi.

    Drugo, setite se koga su isti taj Marsijal i Sou odbili pre no sto su presli na Old Traford...
    Pa za tog perisica ja sam tu čitao romane da je najbolje krilo na svijetu a i do 11. Mj vecina je tu žalila sto nije dosao a evo prije par tjedana zabio je napokon gol nakon 100 dana
    Ja sam tada bio protiv dolaska perisica iako sam Hrvat i obožavam perisica kao igrača ali realno nije on kvaliteta Uniteda a martial uz pogbu i de geu treba biti vođa ovog kluba u narednih 7-8 godina
    Shawa su ozljede syebale nazalost i tesko da ce ikada biti vrhunski lijevi bek, pa on je bolje igrao kao maloljetan nego sad ali dao bi mu ja jos priliku iduću sezonu


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Moje mislenje, Martijala bi jedino proglasio uspesnom prodajom ako dovedemo Grizmana ili Dibalu, ako dovedemo Perisica ili Bejla onda sve ovo nema smisla trenutno

      Comment


      • Luk Šo nikada nije bio svetski kalibar. Jeste obećavao dok je igrao u Sotonu, daleko bilo da je VAU igrač. Većinom su hvalospevi išli iz engleske kuhinje koji su pokušavali da od njega naprave svetsku zvezdu. Da nije Britanac niko ga ne bi u usta ni stavljao.

        Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • Murinjo je danas potvrdio da neće biti kupovine napadača na leto. Gosn. Specijalni veli da uz Lukakua može da dejstvuje u špicu i Raš. Iza mogu delovati Martijal i Sančez tako da se tu nećemo popunjavati.
          Samom izjavom Žoze odbacio odlazak Martijala sa OT.

          Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Ne vjerujem mu nista.

            Taj bi zednog preko vode preveo.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Luk Šo nikada nije bio svetski kalibar. Jeste obećavao dok je igrao u Sotonu, daleko bilo da je VAU igrač. Većinom su hvalospevi išli iz engleske kuhinje koji su pokušavali da od njega naprave svetsku zvezdu. Da nije Britanac niko ga ne bi u usta ni stavljao.

              Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
              E jbg sad, Razbio je drugi deo sezone pred dolazak kod nas. Sećam se da je in form Januzaja, koji je uništavao Ivanovića i ostatak lige, spakovao kao niko, poigravao se sa njim...

              Kidao je Shaw, kao što je kidao i kod LVG-a do sloma noge. Bio je jedan od najboljih bekova lige.
              Njegov potencijal je glupo osporiti.
              Kada je u formi, zmaj je, i defanzivno i ofanzivno. Kada nije u formi posle 40 minuta mu padne koncentracija i krene da ispada u odbrani i da gubi sigurnost.

              Jedino što mu strogo fudbalski nedostaje je to barem bazično korišćenje desne noge, centaršut mu nije najbolji, iako nije totalni krš, ali bi morao da radi na tome.


              Da ne ispadne da sam beskompromisno protiv Murinja i da imam neku agendu, tu bih ipak BLAAAAAAAGO stao na stranu Murinja. Obvious je da Shaw ne zna da vodi računa o svom telu.
              Last edited by Busby Babe; 02-04-18, 20:08.

              Comment


              • Inače, nadam se da ćemo na leto dovesti 2 defanzivca i jednog veznjaka. Još jedan štoper i levi bek i neki pouzdan dictating tempo veznjak.

                Čisto da Mou više nema nikakav alibi, što ne igra fudbal...


                Krila, napadači, ništa ne mora da dodje.
                Iako smo brzopletom odlukom i nestrpljenjem završili sa najmanje dobrom opcijom (Alexis).
                Od Dybale i Grizmana, nema ništa. Dybala je bolji i mladji od Sancheza, još je levonog. Grizman je tu negde sa Alexisom, ali kad se u jednačinu ubaci pozicija, leva noga i revalvacija godina, Grizi je bolja opcija.

                Alexis se bori, trči nema šta... ali ne volim baš nekako njegov stav na terenu. Imam osećaj kao da potencira na tome da mu tim nešto duguje, da čašćava klub i tim.
                Prosto imaš taj osećaj da se prelako ljuti ako se ne njemu ne doda lopta momenta kad je slobodan. To je sve super, kad si top5 igrač na planeti, Alexis jednostanvo nije.



                I btw. @Erik, bravo za avatar, sve zaboravljam da ga pohvalim
                Last edited by Busby Babe; 02-04-18, 20:23.

                Comment


                • Mou nikada neće igrati fudbala, jer je to njegov način igranja fudbala.


                  Koji je sve mi se više čini potpuno pročitan.
                  sigpic
                  "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

                  Comment


                  • Manchester United

                    BB, potpisujem. Samo da dovede to sto trazi i onda da vidimo ko je bio u pravu.

                    Inace, moj prvi favorit za sledeceg menadzera je Poketinjo.
                    Kakva je ono ljepota gledati presing i koliko je ekipa organizovana, mocna.
                    Uz to itekako voli mladje igrace i ima povjerenja u njih...
                    Uzivao sam gledajuci ih na Stamford Bridzu. Onakva igra i ima da nas razmontiraju na Wembliju.


                    E da, da li je mec na Emptyhadu mec za double decker ili da se ide otvorenije? Za sta ste?


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 03-04-18, 07:28.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Ide tu preoprezna igra, nema sta da se izgubi i dobije osim udarca na Murinjov ponos ako nas nabambusaju 4,5 komada.
                      To je jedino o cemu ce da razmišla Mou.

                      Jbg, takav je, poslednja stvar na Svetu je da mu Pep nabija rogove u nekom debaklu.

                      Što se tiče Totta, slažem se, igraju carski presing, i sve je to super, ali nece to da im prolazi, ja mislim vec od sledece sezone.
                      I dalje su oni dark horse, a bice sve manje i manje.
                      A kao dark horsu, i klubu koji izuzev Arsenalovaca niko ne mrzi, ni ciji su main rival, dopušta im se gruba igra i mnogo tuče.
                      Bihu kao sveti ilije, poceli su da zloupotrebljavaju to “To je Tott, pusti ih, neće da se digne prasina u javnosti sto im se to dopusta, nisu Man Utd, Liverpool...”

                      Meni su oni gotiva dugo, navijao za njih ispred Lestera, ali su mi sve odvratniki i odvratniji zbog tog siledzijskog fudbala
                      Last edited by Busby Babe; 03-04-18, 16:44.

                      Comment


                      • Sta vam je, tucemo Siti lagano
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Gurao sam ih koliko sam mogao u trci sa Lesterom ali dzabe. To im je bila najveca sansa za PL.

                          Da im se dopusta grub fudbal to stoji.
                          Mislim da ove sezone uzimaju FA kup


                          Sent from my iPhone using Tapatalk
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • U derbiju se ne pitamo ni 20%, ako izadje Siti sa punim snagama dobijaju nas laganini. Bus naravno, ocekujem 3-0.

                            Comment


                            • 3-1, 2-0
                              agonicnih, ili agonicnih 2-1

                              Tai neki rad


                              hvala Mou, sto si me set up-ovao na ovaj mindset

                              Comment


                              • Neće izaći Siti sa prvim timom, sam je izjavio Pep da ga sad samo dvomeč sa Liverpulom zanima.


                                Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X