Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Jel stvarno ovo rekao?

    Mou: "I've sat in this chair twice before, with Porto - Man Utd out, with Real Madrid - Man Utd out, so this is nothing new for this football club."
    Hahaha jos jedna sramota, posle ovakvog ispadanja, ovakva izjava, nevjerovatno.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Ancelotti, Lev, Jardim. Ima tu dosta trenera, ovako ne ide. Ne ide jednostavno. Nece ni Murinjo vidjeti PL nikad dok je Pep u ligi.
      Lev nije klupski trener, ja ga obozavam ali on nosi mnogo vece rizike od Murinja, jer ovo sto on radi jednom u tri do sest mjeseci nema veze sa svakodnevnim treniranje, Ancleoti najatraktivnija moguca igra, vrhunska zabava, najbolja atmosfera u ekipi, lige bez jer je ni sa PSZom nije osvojio i cijela karijera mu je prosla kao mucenje za ligu, opasan za nokaut fazu svakako. Bolji izbor od Leva sigurno ali ovo dje smo trenutno bi mu bio maksimum, top 4, e sad LS mozda bi dosla, ali je to veliko mozda.

      Zardmin je uradio odlicne stvari u kariejri, ali je i Emeri prije PSZa, opet veci rizik od Murinja osjetno. Iskreno prije tri godine uzeo bih Zezusa na keca, ali taj voz je prosao.

      Ne vidim da je iko od njih ispred Murinja i msilim da ne treba vise smjenjivati trenere, vec im dati vrijeme. Kao sto znas ni Van Galu nisam zelio da vidim ledja, tek kad je Murinjo postao dostupan bilo mi je ok da posle druge godine zavrsi sa Mancesterom ,ali smatram da nismo ispali korektni prema Van Galu, a on da se ne lazemo nije bio na Murinjovom nivou u Mancesteru. I kad je on jedva pusten posle onakve dvije sezone, Murinjo bi trebao da bude itekako miran. Sem ako ove ne ispadne iz top cetiri.

      Sjeti se da su se mnogi sprdali Murinjo i na pocetku karijere u Realu pa je odgovorio i postavio vrhunsku igru i osvojio titulu. Neka sklopi sto je zamislio, tri sezone je svakako zasluzio pa da vidim ona kraju sledece dje smo. Murinjo je dosao u Celsi i odma ih odveo na dva boda od titule, pa do titule, pa prosao kroz pakao, kroz koji Konte mozda vec ove sezone prolazi, tesko je to porediti sa Junajtedom, mi smo imali strpljenja sa jebenim Mojesom koji je vec u januaru trebao da bude bivsi. Paradoks, taj jebeni Mojes je dosao do cetvrtfinala LS i ucinio da se sanja i protiv Bajerna, sto za sad nije uspjelo Murinju, a ni Van Galu koji ni do osmine nije dosao.
      sigpic

      Comment


      • A za ovu izjavu, Porto, Real itd... e za to treba klub da ga kazni, 2 nedelje bez plate...

        I btw. United je tu da preuzme hrabre odluke, koje mogu da imaju veliki upside. Pa neka se pogreši u tome.
        Daj Neville-u, Carricku, Butt-u, nekom mladom ko oseća i fudbal i Manchester United.
        I bezobrazno je pričati o Poketinu kao o nekom luzeru. Ne vodi City pa da je luzer, nema tim sa kojim se podrazumevaju trofeji. Vodi čovek tim fenomemalno, i za ispadanje iz LŠ-a nije kriv.

        Comment


        • Ako ga klub barem ne kazni zbog izjave postali smo cirkus poput Milana, Liverpula, Intera i ostalih nekad velikih klubova.

          Nadam se da će Fergi + navijači izvršiti pritisak da se išutira ova budala.

          Comment


          • Zar nije Anćeloti uzeo ligu sa Čelsijem? Ili sam pomešao?

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Lev nije klupski trener, ja ga obozavam ali on nosi mnogo vece rizike od Murinja, jer ovo sto on radi jednom u tri do sest mjeseci nema veze sa svakodnevnim treniranje, Ancleoti najatraktivnija moguca igra, vrhunska zabava, najbolja atmosfera u ekipi, lige bez jer je ni sa PSZom nije osvojio i cijela karijera mu je prosla kao mucenje za ligu, opasan za nokaut fazu svakako. Bolji izbor od Leva sigurno ali ovo dje smo trenutno bi mu bio maksimum, top 4, e sad LS mozda bi dosla, ali je to veliko mozda.

              Zardmin je uradio odlicne stvari u kariejri, ali je i Emeri prije PSZa, opet veci rizik od Murinja osjetno. Iskreno prije tri godine uzeo bih Zezusa na keca, ali taj voz je prosao.

              Ne vidim da je iko od njih ispred Murinja i msilim da ne treba vise smjenjivati trenere, vec im dati vrijeme. Kao sto znas ni Van Galu nisam zelio da vidim ledja, tek kad je Murinjo postao dostupan bilo mi je ok da posle druge godine zavrsi sa Mancesterom ,ali smatram da nismo ispali korektni prema Van Galu, a on da se ne lazemo nije bio na Murinjovom nivou u Mancesteru. I kad je on jedva pusten posle onakve dvije sezone, Murinjo bi trebao da bude itekako miran. Sem ako ove ne ispadne iz top cetiri.

              Sjeti se da su se mnogi sprdali Murinjo i na pocetku karijere u Realu pa je odgovorio i postavio vrhunsku igru i osvojio titulu. Neka sklopi sto je zamislio, tri sezone je svakako zasluzio pa da vidim ona kraju sledece dje smo. Murinjo je dosao u Celsi i odma ih odveo na dva boda od titule, pa do titule, pa prosao kroz pakao, kroz koji Konte mozda vec ove sezone prolazi, tesko je to porediti sa Junajtedom, mi smo imali strpljenja sa jebenim Mojesom koji je vec u januaru trebao da bude bivsi. Paradoks, taj jebeni Mojes je dosao do cetvrtfinala LS i ucinio da se sanja i protiv Bajerna, sto za sad nije uspjelo Murinju, a ni Van Galu koji ni do osmine nije dosao.
              Ali Ancelotti jednom bio u PL i postavio neke rekorde oko datih golova i tako nesto. Zardim je sasvim dobar, lepo kaze BB, sa njim gradis sistem. Murinjo nema nikakav sistem, postavi autobus i skupljaj individualaca da urade nesto bolje napred, pa ne ide tako, jednostavno ne ide.

              A ima bolju ekipu i od Moyesa i od Van Gala, sto jest jest.

              Ne znam kako moze neko da ga voli jos, pa on protiv Seville na Old Traffordu ide onako negativno od starta, a treba mu pobeda da prodje, sto je i vise nego realno. Vec milion puta vidjeno od njega, das mu jos 2 sezone on ce opet to uraditi, jednom ce kliknuti i ces proci na srecu, drugi put ces opet ispasti.

              Ako Murinjo ostane, treba da se pusti De Gea jer ne zasluzuje ovo, jednostavno ne zasluzuje. I da vidimo Zozea bez De Hee, primao bi 25 golova vise po sezoni u proseku.

              Comment


              • Originally posted by Busby Babe View Post
                A za ovu izjavu, Porto, Real itd... e za to treba klub da ga kazni, 2 nedelje bez plate...

                I btw. United je tu da preuzme hrabre odluke, koje mogu da imaju veliki upside. Pa neka se pogreši u tome.
                Daj Neville-u, Carricku, Butt-u, nekom mladom ko oseća i fudbal i Manchester United.
                I bezobrazno je pričati o Poketinu kao o nekom luzeru. Ne vodi City pa da je luzer, nema tim sa kojim se podrazumevaju trofeji. Vodi čovek tim fenomemalno, i za ispadanje iz LŠ-a nije kriv.
                Naravno da je kriv, za pet minuta je izgubio sve, nista nije uradio da promijeni taj gubitak momentuma, on ne okrece, ako mu je ekipa u problemu, moze da sabije sa igrom ali ako gubi treba cudo sda se desi da ozbiljnu i bitnu utakmicu okrene. Mojes je bio u Evertonu deceniju i jedan jebeni miki maus kup nije uspio da osvoji. Poketino ima ozbiljnu ekipu, igracki odlicnu, vrhunski balans i opet Junajted bez balansa uzme dvije titule, Arsenal bez ikakvog sistema i sa matorim senilnim starcem osvoji FA kup, a on ga izduva. Izduva ga od Lestera, pa onda izgubi i drugo mjesto iako ima i jacu ekipu i vecu prednost od Arsenala. Covjek je luzer. Simpatican je, dobar je momak, atraktivna mu je igra, ali je luzer. Isto kao Manuel Pelegrini. Isti su. Samo sto za Poektina mozda ima vremena, za Pelegrina nije bilo, osvojio je tu titulu sa Sitijem i to je to. I nju je osvojio jer mu je Dzerard poklonio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post

                  A ima bolju ekipu i od Moyesa i od Van Gala, sto jest jest.
                  Za Mojesa niko nije zelio da igra od ozbiljnih igraca kao sto se sjecas, Mata je doveden u januaru jer su SAF i Gil intervenisali, za Van Gala jesu ali je Murinjo ipak i dalje ili broj jedan ili broj dva za privlacenje igraca. Logicno da ima bolju ekipu. Imas ovog Freda koji kaze ili za Gvardiolu ili za Murinja i to ti je otprilike to. Zamisli da je Mojes i dalje tu, ne bi nas ni uzeima u obzir, to je razlika jbg. Murinjo je uvijek bio magnet za igrace.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sramota je bio danas i Alexis Sanchez, kad smo vec oko sramote. Samo nije ni on kriv jbg, ponavljam se sto puta ali tako je kako je.

                    Comment


                    • Mojes je od otkaza u Junajtedu dobio otkaz još u Sosijedadu i Sanderlendu. Čovjek je solidan trener kao stvoren za ekipu tipa Vest Hem koji i trenira, mada je pokazao da i tu nije siguran.

                      Ne znam kad smo mi protiv veće ekipe igrali fudbal pod Mojesom, branio se protiv Bajerna, protiv Arsenala je bilo ok, mada nikakav napadački fudbal, ostale top ekipe nas rastavile od fudbala. Everton takođe. Čovjek jeste imao istrošenu ekipu ali svejedno je promašena priča i jedina baš dobra stvar mu je bila dovođenje Mate, pored toga smo igrali dobro protiv manjih ekipa u gostima i to je to. Meni ga je žao jer je ismijavan preko svake mjere, nije to bila totalna katastrofa jer je ekipa bila tanka ali je on sam promašaj ma koliko ovo večerašnje Murinjovo glupo bilo.

                      Ajde još Van Gala da vaskrsnemo zbog poraza, ipak je on u LŠ ispao u preteškoj grupi i ekipa je igrala fudbal kao Barselona. Bar po posjedu.

                      Comment


                      • Ovo uvlačenje u priču Moyesa i Van Gaala je totalno neozbiljno, dajte ljudi nemojmo se zajebavati.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Naravno da je kriv, za pet minuta je izgubio sve, nista nije uradio da promijeni taj gubitak momentuma, on ne okrece, ako mu je ekipa u problemu, moze da sabije sa igrom ali ako gubi treba cudo sda se desi da ozbiljnu i bitnu utakmicu okrene. Mojes je bio u Evertonu deceniju i jedan jebeni miki maus kup nije uspio da osvoji. Poketino ima ozbiljnu ekipu, igracki odlicnu, vrhunski balans i opet Junajted bez balansa uzme dvije titule, Arsenal bez ikakvog sistema i sa matorim senilnim starcem osvoji FA kup, a on ga izduva. Izduva ga od Lestera, pa onda izgubi i drugo mjesto iako ima i jacu ekipu i vecu prednost od Arsenala. Covjek je luzer. Simpatican je, dobar je momak, atraktivna mu je igra, ali je luzer. Isto kao Manuel Pelegrini. Isti su. Samo sto za Poektina mozda ima vremena, za Pelegrina nije bilo, osvojio je tu titulu sa Sitijem i to je to. I nju je osvojio jer mu je Dzerard poklonio.
                          Ajde ali Poketino je bar isao na Juventus muski, ne moze Totenhem odmah postati gigant i izbacivati velikane kao Juve tek tako. Iako su bili bolji i u mozda 3/4 poluvremena. Ovo danas je bilo pateticno.

                          Comment


                          • Baš ćemo da se usrećimo sa time što je magnet za igrače. Džaba sve to kad ih stavlja kao na frižideru, samo tamo sa bočne strane frižidera uz zid da skupljaju prašinu. Tako ih koristi. Samo lepo ime i dobar natpis na magnetu, a preko prašina da se mučiš da izvališ ko je koj magnet i koje ima stoji na magnetu...

                            A pitanje je i koliko će biti magnet biti ubuduće.
                            Ja nikad ne bih igrao za Murinja da sam neko krilo, veznjak, napadač, kad bi bio neki profesionalac koji pritom nije hard core fan Uniteda.


                            Sve dok ga ne spuca sujeta, veoma harizmatičan čovek, keršme, vrhunski troler, ali vazda mi je bio precenjen trener, to sam ama baš uvek pričao. Konceptualno on nije nie mediocre trener. Izuzev uticaj na mentalitet nekog igrača, na samopouzdanje, borbenost, profesionalizam itd, on ama baš nijednog igrača nije usavršio (ako ne računamo defanzivce)
                            A sada više nema ni te harizme, s obzirom da mu se sujeta trigeruje, every now and then...
                            Last edited by Busby Babe; 13-03-18, 23:03.

                            Comment


                            • Gagi Karlo je osvojio cetiri lige od kad se bavi trenerskim poslom, a tri LS. Trenirao je Parmu, Juventus, Milan, Celsi, PSZ, Real i Bajern. Za 20 i jace godina cetiri lige, sa ovakvim ekipama, premalo da ga jbs. A ja jos obozavam Karla. On u Cesliju ima procenat pobjeda 61.4%, Murinjo u Juanjtedu ima 61.5%, imaju isti broj utakmica.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Gagi Karlo je osvojio cetiri lige od kad se bavi trenerskim poslom, a tri LS. Trenirao je Parmu, Juventus, Milan, Celsi, PSZ, Real i Bajern. Za 20 i jace godina cetiri lige, sa ovakvim ekipama, premalo da ga jbs. A ja jos obozavam Karla. On u Cesliju ima procenat pobjeda 61.4%, Murinjo u Juanjtedu ima 61.5%, imaju isti broj utakmica.
                                Sa Karlom cemo mozda i osvojiti ligu, on je bar samleo Gvardiolu u dvomecu. I barem cemo fudbal gledati kakav zasluzuje klub Mancester Junajted, nismo Sanderlend.

                                Sa Murinjom sanse nema titule da osvojimo, ne znam dali iko veruje u to. Gvardiola ce jos jaci biti sledece sezone, a bogami i Klopp.

                                Comment

                                Working...
                                X