Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Pulisic.
    Ja sam totalno za ali je premlad bojim se, i prelak da bude pocetno krilo i da odigra 45 utakmica u sezoni u PL, mislim da mu je prerano.
    sigpic

    Comment


    • Mislim da su Dankan i mislim Hirst (mozda gresim za njega) spominjali kako ga redovno skautiraju i kako je on sa Malkomom i Lemarom najozbiljnija meta za rw. Sad Lemar je malo propao, Malkom ok, ali mislim da je Pulisic tu na prvom mestu, odmah otvara americko trziste a i mislim da je nas navijac, tako da mi to deluje win-win solucija za Eda.
      sigpic

      Comment


      • Po meni je Pulisic ubjedljivo najveci potencijal od njih trojice. Lemar moze desno ali je ipak lijevo krilo prije svega, sanse nema da se ide po njega. Dembele bi mogao biti taj mozda

        Ne svidja mi se ponasanje Sandra, pritom je Brazilac i ko zna koliko ce jos trajati iako se radi o top beku bez ikakve dileme, Gulam ima taj problem sa povredom koljena ali vjerujem da bi on bio bas pun pogodak.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post
          Pulisic.
          Čitao sam da je kloop favorit za njegov potpis ali naravno to se moze promijenit ako uletimo u utrku iako mi se on vise čini kao kloopov tip igrača


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • https://twitter.com/robdawsonespn/st...574104064?s=21


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • https://twitter.com/manutd/status/99...042377729?s=21


              Nema klinaca


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Čudno sto je to bilo s martialom
                Sastav ne treba ni komentirati, Gomez chong i ostali nece dobit prilike nikad dok je ovaj na klupi jer ako ne mogu dobit prilike u ovoj najnebitnijoj utakmici ikad onda nece nikad moci igrat i ispunit svoj potencijal


                Sent from my iPhone using Tapatalk

                Comment


                • Ili svadja sa Portugalcem ili porodjaj djevojke.

                  Uglavnom bivsi je


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Steta za klince, bas su mi se gledali. Al ima vremena, dobice oni svoju priliku, kao i Mektominej.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Sprdate li se da mu je djevojka trudna?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Sprdate li se da mu je djevojka trudna?
                        Cuj trudna, kolko ja vidim Toni upravo sece pupcanu vrpcu. Nek je sa srecom
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • To nije ista djevojka s kojom je prosao pakao i s kojom ima kcerku? I sad ima novu djevojku i novo dijete, a on je pritom i dalje dijete. Kako je s glavom
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            To nije ista djevojka s kojom je prosao pakao i s kojom ima kcerku? I sad ima novu djevojku i novo dijete, a on je pritom i dalje dijete. Kako je s glavom
                            Nije ista, pa sto
                            Bar čovjek zabija golova izvan terena s obzirom da mu ovaj ne daje prilike da zabija na travnjaku
                            Giggsova bivša ljubavnica je bila bratova žena pa nismo ga vrijeđali kako mu je s glavom (a to je nenormalno i najgore sto je mogao Učinit) a za martiala kao da je nenormalan zbog ovoga


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Gigsa smo najstrasnije vrijedjali, govno jedno od covjeka.

                              Ali ovo je presmijesno, objasnjava dosta toga i zasto toliko ima problema na terenu, ima on izgleda mnogo precih stvari na koje misli.
                              sigpic

                              Comment


                              • Meni stalno iskače od čoveka koji prati United da je dolaze SMS i Dibala.

                                To je preko 200mil, ne računajući Sandra.

                                Ako je Murinjo odlučio da skroz uradi metlu. Dakle da nije dovoljno očistio ekipu i ako hoće igrače koje on hoće, onda je ovo moguće. Kao i odlazak Pogbe u PSG i Marsijala ne znam gde, moguće Juve. Čak i Rašforda tipa na pozajmicu u Spurse, mislim da bi klub tu sprečio prodaju.

                                Vidal je isto viđen.

                                I tako...

                                Nemam pojma šta da mislim o svemu tome.

                                Comment

                                Working...
                                X