Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Kad ne mozete da se poradujete na Ole, Phelan, Kerik, Mekena pricu e onda ne znam sta da vam kazem...

    Mozda je trebao da ostane Murinjo da vam prodaje tu nhegovu demagogiju do kraja

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Trebao je pa da nam ispiraju mozak sa pricom oticice on pa vidjecete ovo, vidjecete ono.

    Naravno da cu da se obradujem kad pocnemo da igramo fudbal, kad budemo licili na nesto.
    Nece to biti od pocetka, trebace vremena da Ole nesto promijeni ali itekako ce biti pozitivnija atmosfera oko kluba.


    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Trebao je pa da nam ispiraju mozak sa pricom oticice on pa vidjecete ovo, vidjecete ono.

      Naravno da cu da se obradujem kad pocnemo da igramo fudbal, kad budem licili na nesto.
      Nece to biti od pocetka jer previse otrova im je usadio Portugalac, ispro im jemozak i trebace vremena da Ole nesto promijeni ali itekako ce biti pozitivnija atmosfera oko kluba


      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
      Ma na stranu otrov nego što ih je načinio lošijim igračima, legenda kaže da je Erera trebao biti novi Inijesta ali ga Murinjo uništio.

      Gagi Murinjo je trebao da ide to sam i ja reka, ali jedino ako se vrati Fergi biću nahajpovan, ni zbog kog drugog. Nismo Arsenal Fan TV ili Arsenal twitter populacija. Tj jesmo ali jbg.

      Comment


      • Unistice vas ta ocekivanja i nadanja.
        Ok noramlno je to mozda, ali ne treba preterivati, proslost nas valjda uci necemu.
        Isto i kod kupovine igraca, te biste ovog te onog... mehh..razocaracete se opet na kraju.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by BorisUnited99 View Post
          Ma na stranu otrov nego što ih je načinio lošijim igračima, legenda kaže da je Erera trebao biti novi Inijesta ali ga Murinjo uništio.

          Gagi Murinjo je trebao da ide to sam i ja reka, ali jedino ako se vrati Fergi biću nahajpovan, ni zbog kog drugog. Nismo Arsenal Fan TV ili Arsenal twitter populacija. Tj jesmo ali jbg.
          A Alexis i Pogba mozda budu licili na fudbalere? Fred?

          Ipak su to nedokazani igraci, posebno Pogba i Alexis

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Unistice vas ta ocekivanja i nadanja.
            Ok noramlno je to mozda, ali ne treba preterivati, proslost nas valjda uci necemu.
            Isto i kod kupovine igraca, te biste ovog te onog... mehh..razocaracete se opet na kraju.
            A šta ti ne očekuješ LŠ sad kad je Pogba oslobođen od tiranina?

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Unistice vas ta ocekivanja i nadanja.
              Ok noramlno je to mozda, ali ne treba preterivati, proslost nas valjda uci necemu.
              Isto i kod kupovine igraca, te biste ovog te onog... mehh..razocaracete se opet na kraju.
              Koja su ocekivanja i nadanja?

              Ubio nam zelju za fudbalom prosli menadzer, sad samo trazimo da igramo fudbal. Bez lozenja da rusimo PSZ, da idem na titulu itd itd. Samo da ekipa lici na nesto na terenu, dosta je bilo gledat onaj uzas od fudbala iz nedelje u nedelju gdje nam igraci koja su imena u svetskom fudbalu djeluju kao amateri.
              Da na OT ne izlazimo ko preplasene pi...., da ne izlazimo sa 16 def vezista i stopera protiv uzasnog Sotona, da nas Brajton ne naguzi sa 3 komada u prvom pol itd itd.


              Eto, to su moja ocekivanja.

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Last edited by Miki28; 20-12-18, 11:43.
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Gde da se vrati Fergi??
                Inace procitala sam, pre nego sto je Gunarovo ime iskocilo uopste, da je Sir angazivan oko saveta za dovodjenje novog trenera. Da li od sledece sezone ne znam... kao ni koliko je to uopste tacno.. but... -.-
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A ne vidim ko je toliko nahajpovan jbt?

                  To sto dosadasnji deo sezone je bila tuga zesca i mrtvilo tesko, pa bilo kakva promena bi na dobro dosla, jos kad je to legenda kluba, koja ce raditi bez ikakvog pritiska ovih 6 meseci, ne znam sto ne bi bio zainteresovan po prvi put ove sezone da onako zeljno iscekam tekmu kluba koji volim. To uopste nije hajp, hajp je ako kazem da cemo proci PSG jer je Zoze otisao.

                  Daj bar malo uzivajte u ovih 6 meseci, ako ste uzivali u prethodnih 6 meseci onda bravo, to ni najveci mazohisti ne bi mogli

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Gde da se vrati Fergi??
                    Inace provitala sam, pre nego sto je Gunarovo ime iskocilo uopste, da je Sir angazivan oko saveta za dovodjenje novog trenera. Da li od sledece sezone ne znam... kao ni koliko je to uopste tacno.. but... -.-
                    Valjda nece, Mojes nam je dosta
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                      A šta ti ne očekuješ LŠ sad kad je Pogba oslobođen od tiranina?
                      Sta da ocekujem? Da dobijemo Parizane?
                      Zezas me? I kakve veze Pogba ima, osvojice LS?
                      Ne naravno, ali kao i uvek, nemam nista protiv da me demantuju. Ekipno, pojedinci ce tesko bas.

                      Kada pricate o planovima i rezultatima u buducnosti, to se zovU ocekivanja.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Valjda nece, Mojes nam je dosta[emoji3]
                        Yup, zato i kazem... but -.-
                        Ma patka vrv
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Sta da ocekujem? Da dobijemo Parizane?
                          Zezas me? I kakve veze Pogba ima, osvojice LS?
                          Ne naravno, ali kao i uvek, nemam nista protiv da me demantuju. Ekipno, pojedinci ce tesko bas.

                          Kada pricate o planovima i rezultatima u buducnosti, to se zove ocekivanja.
                          Ma nemoj da me zezaš da ne vidiš da sam ironično napisao ovo?

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            Ma nemoj da me zezaš da ne vidiš da sam ironično napisao ovo?
                            Pa videla sam, samo sam htela da kroz to kazem sta ja mislim o svemu tome

                            Ima i onih koji veruju mozda...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Onaj gad nas je toliko upropastio da nam narednih pet mjeseci, bez ikakvih takmicarskih ambicija dje se samo nadamo da cemo gledati pristojan fudbal i dje necemo citati o ratovima "zvijezda" i Crnoj Guji svaki drugi dan, pada sa takvim merakom.. Nekad je bila borba za titulu svake sezone, pa onda nadanje da cemo se boriti za titulu, pa onda da cemo zavrsiti u top 4... a posle velikog maga dodjosmo na "samo da se igra fudbal jer nema sanse da se izbori top 4 i ako je jos decembar mjesec"

                              Comment


                              • Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X