Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • https://m.youtube.com/watch?v=tN7crI4qoOk

      Neka se ne zaboravi ovaj maestralni slalom
      Forma je prolazna klasa je vječna


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Sve najbolje kapitenu u nastavku karijere, bice cudan Junajted bez Runija, pa makar i na klupi bio.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Evo vec sat vremena pisem i brisem post o Runjavom. I bas ne ide... Napisao sam vec 3 strane i izbrisao sve mi nije dovoljno dobro

            Ne mogu da opisem koliko mi je krivo. Covek zbog koga sam dodatno zavoleo United. Ne mogu da povezem 3 recenice. Ali bas ne mogu da poverujem da je otisao.

            Preveliki naklon sto se vratio u klub koji voli, sto nije otisao za parama (paradoks), tj dokazao je da je trenutno jedan od bas bas velikih.

            Nece biti isto bez Runija.. To je sigurno. Verovatno ce biti bolje, ali nije svako bolje dobro. Mnogo dugo je Runi bio ova ekipa. Znamo koliko je ovde napisano postovo ako Runi igra igra i United. Znam da ne trebamo da zavisimo od jednog fudbalera, ali to je taj neki cudan osecaj kojem mnogi ne mozemo da se odupremo, znas da nesto ne moze da funckcionise na duze staze, ali ga guras.
            Tako je i sa njim.
            Mnogo puta je sklonjen u stranu, recimo svi kazu RVP je doneo 20tu titulu. A ako se zamislimo malo, znamo kako je sve izgledalo. Ne zelim da osporim RVPa, nego samo konstatacija.
            Svi su pricali kako je ziva legenda, kako obara rekorde (sto i jeste), ali opet kao da nikada nije dobio ili dostigao taj nivo postovanja. Postuju njega sve ok. Ali fali ono malo. Ne znam kako bih to opisao . I to mi bas smeta kao navijacu (simpatizeru).
            Sto se mene licno tice Runi je igrac koga bih pozeleo u svakoj svojoj ekipi. Tj prvi igrac koga bih doveo.
            Otisao je "dostojanstveno". A nama ostaje da placemo, budemo srecni, kako kome, ono sto je sigurno jeste da nam je uglavnom tokom svoje karije kod nas stvarno izmamio mnogo puta osmeh na lici i doneo kakvu takvu srecu.. Hvala mu na tome. I hvala Fergiju sto ja trpeo i napravio od njega to sto jeste.

            I da, jedini si preziveo Fergija! Zar to nije dovoljno uspesna karijera?

            Spoiler
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • "Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite l1m4r opet."

              sigpic

              Comment


              • Au jebem ti zivot. Jedva sam cekao da ode jer sa njim nije moglo dalje, al evo gledam neke klipove sad i knedla u grlu. Bas neocekivano. Zbog strmoglavog pada kluba i strmoglavog pada Runija, dozvolio sam sebi da zaboravim koliko je to veliki majstor fudbala nekad bio i koliko mi je puta keva uzela daljinski i iskljucila tv zbog ekstaze koju bi mi on prouzrokovao. Veliki je Runjavi, i u sirinu i u status.

                A sad razmislite gde je on bio a gde je Lukaku sad, gde je Morata, Beloti, Obamejang, Kavani, gde je sva ostala boranija. Takvu klasu, onog Runija od pre 5-10 godina, bojim se, cekacemo jos dugo, dugo, ako ikada i docekamo.
                Last edited by bici; 09-07-17, 18:36.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment




                • sigpic

                  Comment




                  • Comment


                    • https://mobile.twitter.com/AnderHerr...46471426920448


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Ten years ago, when kids of my age called Superman and Spiderman their superheroes, I treated this man as my Superhero. When people asked me whether my favorite player was Ronaldo or Messi, I used to proudly tell them- "Wayne Rooney" when no one dared saying that. And there were times when I had nightmares of this man leaving the club and leaving me tattered.

                          Today though, that has come true. It will be strange to have Manchester United without the man who has been a fantastic servant to the club.

                          I remember watching him as that teenager who brought a smile to the kid's face every week and his passion, drive and determination to never give up inspired me and will keep on inspiring me throughout my life. His never satiating hunger to give his all for the team used to be so satisfying that he was very often the best player on the pitch, despite being the smallest out there.

                          Even today, if you happen to ask me about who my favorite player is, I can't pick out a single player apart from Wazza himself. Others may ooze flair and panache, but they never had the desire to cover blade of grass on the pitch to put the team's priorities before his own. So much so that even when he scored the record-breaking 251st goal, he didn't celebrate at all.
                          Because the game at Stoke wasn't won. If that's not called commitment for the club, I can't imagine what is!

                          People hated him for everything that he is, but there's no one better in silencing critics by coming up with a scintillating performance on the pitch. When people abused him off the pitch, he shut them up and left them gagged by performing on the pitch. When others came and left, he stood firm.

                          After years of putting the club before his own priorities, it's time he finally puts his own ones before anything else. He still has two or three decent years left and while I won't sleep well because this terrific journey's coming to an end, it's time he departs and starts proving people wrong again- something Wayne Rooney's always been about and always will be.

                          He'll be hated and will be laughed at by many, but the man's been through it all. He does his talking on the pitch. And fifty years on , when people will ask me about who my favorite player was, I will smile and proudly take this battler's name. The battler who brought a smile that kid's face.

                          Can't really thank this man enough and I really do fall short of words to describe him and what he's achieved. I'll miss chanting your name every time you took to the pitch, but will continue to defend you when no one does.

                          Thanks for making me fall in love with the game, Wayne Rooney. There will never be another you ever again.

                          My Superman. Forever.
                          "Remember the name, Wayne Rooney."

                          Komentar sa stanice na FB
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • au fenomenalno... ja imam njegov dres iz 2011-te i ne nameravam da ga bacim ikada. zbogom Wazza. hvala na svemu

                            Comment


                            • Ja sam se napio, i dalje sam sjeban.
                              sigpic

                              Comment


                              • Romelu uzima desetku izgleda.

                                Comment

                                Working...
                                X