Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lukaku u svim takmicenjima ide 20+ lgano u ligi samo mozda nece preci 20 ali i tu mislim da ide preko 20.
    Nego sta cemo sa 7 koja je slobodna i dalje valjda? Ako u narednim danima Lukaku ne dobije broj 10 znaci da je i Dzejms meta verovatno.

    Comment


    • Kakvi ste c,c,c,c... Obzirom da ste napljuvali Ibru zbog 20 golova i sesto promasenih sansi, ocekivao sam da je 40+ pod moranjem za ovakvog egzekutora.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Originally posted by mikisavic89 View Post
        Nego sta cemo sa 7 koja je slobodna i dalje valjda?
        Samo da ne zavrsi kod Lingarda ili Perkana i ja zadovoljan. Nekako mislim da ce ta sedmica ostati slobodna i docekati Grizmana sledece leto.
        sigpic

        Comment


        • Za 40+ ce biti cupavo, zavisice od igre dosta. Ako se igra ono gol, dva i zakljucaj tesko ce se doci do tog broja.

          Comment




          • Malo duzi intervju



            Rene o Lukaku

            Comment


            • Posto mnogi nisu bili zadovoljni Zlatanovim ucinkom od 28 golova i 11 asistencija u svim takmicenjima, pritom propustio dva mjeseca sezone, doveden za dz i sa 35 godina, kako ocekujete od napadaca koji je u punoj snazi 20 golova, a ima 24 godine i placen je jebenih 90 miliona funti, sto je duplo nego vise od Runija i Van Persija npr. zajedno, osjetno vise i kad se inflacija uracuna pritom i vi biste se zadovoljili sa 20 golova u svim takmicenjima? Ako je Zlatan imao 39 golova, ovaj mora da ih ima barem 40, inace zesci downgrade(golovi plus asistencija naravno)
              sigpic

              Comment


              • A da je dosao Beloti, bilo bi ok 20 golova?

                Ma kakvi zadovoljni sa 20. 20 u ligi minimum. Ali bez preterivanja.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Na kraju svi golovi padaju u vodu ako je pozicija na tabeli losa. Dzaba i 50 golova ako su suplji, bitno je da ekipa igra dobro, osvaja bodove i bude u borbi za titulu.

                  Comment


                  • Koji god da je dosao ocekuje se da trpa kao lud za te pare. Ipak vaznije od svega je da ima pomoc ostalih, ako je ne bude imao ni 50 golova da da nam ne bi nista znacilo
                    sigpic

                    Comment


                    • Nadam se da ćemo pre svega ubrzati igru.

                      Comment




                      • Kako ga je cudno videti u nekom drugom dresu posle toliko godina.
                        sigpic

                        Comment






                        • Jos jednom hvala na svemu legendo i nadam se da ces imati uspesan nastavak karijere.
                          sigpic

                          Comment


                          • .

                            Definitivno cu početi da pratim Everton. Nikoga nisam gotivio kao njega. Mislio sam da će oduvek završiti karijeru kod nas.. Baš sam se smorio. Kakva je to mašina bila. Shrek. Šteta što okolnosti nisu malo drugačije.

                            Menjao bi Runija na 50% za bilo koga. Ali zadnje dve sezone on je čovek na 5% svojih mgucnosti.
                            Last edited by l1m4r; 09-07-17, 13:38.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Everon bio i ostao moj najdraži klub nakon Arsenala. Bejns svakako moj najdraži igrač. I sad izgledaju bolje nego ikad!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • @l1m4r Obecao si neki srperajacu post o kapitenu, cekamo...

                                Inace izasao spisak putnika na pripreme.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X