Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Busby Babe View Post
    Duncan Castles je Murinjov Tegeltija, njegov pijun kojeg koristi veoma vešto.
    U dobrim su odnosima i Murinjo njega koristi za transfer priče.

    Ja sam poprilično ubedjen da ova izjava Murinja i (vanredni) članak Duncana su samo deo plana, mind games-a u pregovorima oko nekog igrača.
    Murinjo zna da ne sme da oda utisak da je očajan kad pregovara oko nekog igrača. Ako juriš opciju A, moraš klubu koji drži pod ugovorom tog igrača, da daš do znanja da razmišljaš o opciji B, da imaš nekog igrača na opciji C, i da u kranjoj ruci imaš i neku opciju D, po kojoj kao nećeš više nikog da dovodiš.
    Nisam očajan, imam alternative, ne želim po svaku cenu da dovodim igrače. Odvodiš odredjeno pregovaranje sa nekim drugim klubom u tom smeru da oni shvate da ne mogu da ti zacepe bilo koju cenu.
    AMIN.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Svi definitivno znaju da je Manchester United najveći klub u mojoj karijeri. Ipak, drugačije zvuči kada kažete Manchester United. Chelsea je takođe veliki klub, Benfica je najveći u Portugalu, ali Manchester je Manchester."
      - Nemanja Matić

      http://www.espnfc.com/manchester-uni...s-in-the-world
      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

      Ljuba Tadić.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        I po meni je Perisic apsolutno najbolje moguce rjesenje od svih dostupnih krila. Ja ne bih pogledao Mareza i Drakslera prema njemu, a o Lemaru nemamo sta da pricamo, on nije ta kategorija niti moze biti naredne tri do cetiri godine.


        Smanji sa lozom. Nije dobro za tebe.

        Ako ti Perkan ne bude dao bar 20% od transfera, jbg. Zajebao te bas opasno.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Treba dovesti Perišića, ali Jovana
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Koliko preteruje Vlajko to nije istina, nikako Marez koji je osvojio PL na fantastican nacin, daj Perisu koji igra u rekreativnoj ligi i je pazi "najbolji igrac" mocnog Intera koji posle Murinjo nije usao u TOP3 ako se ne varam, nema dalje Perisa najbolje krilo sveta jebes ostale

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Marez je bas ladijajator, ne bi njega Murinjo doveo nikad. Ali svakako pored zivog Marsijala, ti juris Perisu.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Eto opet, seti se kako je kidao kad su osvojili PL, presing odbrana ma sve igrao, Mou da ga dovede bas ovaj ce da ladi jaja, malo sutra. Izginuce.

                Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                Comment


                • Sjutra znaci u 13:30h, idemo po 3 boda.

                  Volio bih da izadjemo u ovom sastavu:

                  DDG - Valencia - Bailly - Jones - Blind - Matić - Herrera - Pogba - Martial - Miki i Lukaku.


                  A mislim da ce Jose od proslog meca promijeniti mozda samo Matu i dati sansu od pocetka Lingardu ili nadam se Martialu.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Mislim da će umesto Jones-a igrati Smalling, zbog Llorentea. Mislim da će Smalling biti opcija koju ce vise preferirati na gostujucim terenima, jos ako imaju nekog višeg napadača.
                    I vrlo moguće da će krenuti Lingard :/
                    Ostalo, manje vise ocekujem isto, mozda samo Herrera umesto Mate, i to bi trebalo da away izmena...

                    Comment


                    • Ma nema Llorentea, povrijedjen je, bar sam tako procitao danas nedje, igrace mali Abraham. Nema Sigurdsona, nema Llorentea, nece biti lako ali ocekujem pobjedu.
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Svonsi ima dobrog trenera ali ovo se mora dobiti sutra...
                        I ja nesto mislim da ce Lingard poceti umesto Mate a ostalo isto kao protiv WH, ne bih ja dirao stoperski tandem, moraju sto vise igrati zajedno

                        Miki28
                        Hated, adored never ignored

                        MUFC

                        Comment


                        • Tim koji pobeđuje ne treba menjati. Očekujem najviše jednu izmenu na Libertiju u odnosu na premijerno kolo. Ko god startovao sutra ishod se zna.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Izgleda isti tim kao protiv VH, jos nista zvanicno.
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X