Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedina rokada u odnosu na VH - Lindelof za Darmjana, ostalo sve isto.
    sigpic

    Comment


    • Naravno da je opet martial na klupi
      Monaco treba dovesti njega umjesto mbappea a neka mourinhu igraju lingard ili Rash pa da vidimo oce li martial dokazati da je 5x bolji igrač


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Opet isti sastav kao protiv WH, idemo momci

        Miki28
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Martijal ce napustuti klub posle ove sezone nazalost. Opet Dzons, no shvatice kad ga proda(kad ga na utakmici proda, izgleda da nikad tog raspada necemo prodati isprave) ili kad se povrijedi na pola godine. Srecom Mata igra, bice neke kreacije naprijed.
          sigpic

          Comment


          • Reče čovek za Marsijala juče:

            “I have faith in him,” Mourinho said of Martial. “Probably, the player I was looking at [in the transfer market] was not a pure winger, because I have pure wingers. The player I was looking for would allow me to play three at the back and do the wing-backs. As a pure attacking player, Martial is a good player.

            “He is one of the players who will have a better season than last season. I look at my players and I am sure some will be better than they were last season, and Anthony is one of those, for sure.”



            Tako da polako sa tim kako Jose mrzi Marsijala, sezona je duga i tek je počela.

            Comment


            • Opet bez Marsijala... Bar nema Lingarda. 0:3. Lukaku 2x i Miki.
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • U odnosu na WH Mata u startnih 11. Ostalo sve čini mi se isto...

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Duga je sezona, liga šampiona, kupovi ostali, pa onaj raspored u decembru, igraće Marsijal.

                  Svi kao Rash i Marsijal su mladi nekonstantni, ne treba da igraju svaku utakmicu, a kad neko ne igra onda kao što ne igra, Murinjo ih mrzi itd itd. Odlučite se, jesu li oni izgradjeni igrači ili su klinci?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                  Comment


                  • Martijal je bolji igrac od Rasforda i bolje krilo od Rasforda. Rasford je prosle sezone igrao 50 utakmica i ove ce.

                    Mata igrao protiv WHU i uz Matica bio najbolji na terenu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgleda me drži rakija od sinoć [emoji16] Čim sam stavio post o Mati shvatio sam debil šta sam uradio [emoji16]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Tim Svonsija mi totalna nepoznanica. Znam da nam najveća pretnja može biti Džordan Aju.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Kako to znaš ako ti je tim nepoznanica? Ocene sa PES-a?

                          Comment


                          • Ako Martijal ne pocinje protiv mozda najslabije ekipe lige, protiv koga ce? Nejasan si Murinjo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Abel View Post
                              Kako to znaš ako ti je tim nepoznanica? Ocene sa PES-a?
                              Najpoznatije mi ime [emoji6]

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • There are currently 17 users browsing this thread. (12 members and 5 guests)
                                l1m4r*, Ruzni Prljavi Zli, Scouser, Cylokin, srdjan_sl+, Pusjo, Dimitrije, jevta1992, Bledi

                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X