Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nego, pohvale za stoperski tandem... Baily fenomenalan kao i inace ali raduje sigurnost Dzonsa, bas dobro je djelovao

    Miki28
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Meni Jones nikada neće sigurno delovati. Ne postoji trenutak, pogotovo te lopte koje lete duge, odskoče od zemlje a on ih juri, gde neću da doživljavam blage tahikardije.

      Comment


      • Ne znam zašto ne uigrava Smolinga i Bajia, jer kad tad će se Dzons povrediti i onda opet nestabilna odbrana i ponovno uigravanje...

        Inače ne znam šta se desi u poslednjih 20 minuta, da li Marsijal ili otvaranje protivnika, ali ne bunim se da bude tako svaku utakmicu 🤙🏻[emoji111]🏻️


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • Ne znam, meni je Dzons nekako drazi nego Smoling od koga ja dobijem napade kad ga vidim da se usere ko p....

          Miki28
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • Ok za razliku od prosle nedelje mnogo vise problema i mnogo vise otkrivenih nedostataka, samo da ne zavaraju rezultati Murinja kao na pocetku prosle sezone kad je bilo tri od tri pa onda zestoko spustanje i brdo remija koji su nas na kraju odvojili od svake price za titulu vrlo brzo.

            Kao sto svi znamo Pogba u formaciji sa dva vezna ima brdo problema, pod hitno da se Maticu pridruzi Erera pa onda neka Pogba roamuje ili ako ce da ostane pri 4-2-3-1 da Pogba ide na desetku do dolaska Zlatana. Odnosno da bude neki kombo desetke i centralnog veziste.

            Lukaku nijednom nije dropovao, nijednom nije pokusao da se vrati po loptu i pokusa da iskreira nesto. Kad se to desilo Benzemi, Levandovskom, Zlatanu ili Kosti? Moderni napadac ne moze samo da ceka loptu, mora da ucestvuje u igri, jer ce sjutra doci derbi i odbrana rivala ga nece ispustati iz vida, 80 minuta je cekao loptu i docekao, nekog drugog dana to nece biti moguce. ALi ono sto se ocekuje radi i dalje, daje golove malima, cekamo derbije pa da vidimo je li napredovao ili imamo Lukakua iz Evertona.

            Pogba mnogo praznog hoda, oprosten i crveni ali bilo je i dobrih momenata itekako, samo sto mu je uloga nekako nedefinisana, to je najvise izgledalo u prvom dijelu.

            Rasko standardno, zakuca se u zid, glava u zemlji, ide na cetvoricu. Imao zicer koji je morao da pretvori u gol, odavno posti u ligi i ne izgleda kao da ce se to skoro promijeniti. U svakom slucaju greota da Martijal sjedi na klupi, a da Rasko igra.

            Moje najvece razocarenje Mikitarjan, kakvu je predsezonu imao, kako je dijelio lopte, lijepila mu se za nogu, danas prodao deset pasova, izgubio isto toliko duela, ocajna, ocajna partija ali eto Murinjo ga je tvrdoglavo ostavio na terenu, sacekao nevjerovatno stupidne odluke Klementa odnosno, otvorio se prostor i upisao dvije asistencije. No i pored asistencija ubjeldjivo najgori fudbaler na terenu kod nas.

            Svonsi je najslabija ekipa u ligi u ovom trenutku i prizeljkujem da ispadnu. Ne zbog toga sto mi nisu simpaticni, naprotiv itekako jesu, em su Velsani



            em su bili pravo osvjezenje kad su usli i pokazali da su stabilni Premijerligas, sa odlicnom igrom, ali im uprava ocajno radi poslednjih godina, imaju odlicnog trenera ali on ne moze da ih keruje i dalje. Ipak oni takvi su imali precku, imali onu sansu kad dva igraca nisu uspjela da postave glavu i nogu i daju gol, pusovali malo u drugom poluvremenu do ulaska Martijala, mada je kao sto rekoh Klement zajebao sa izmjenama cijelu koncepciju, da nije htio da rizikuje bilo bi 0-1 i to je to.

            Entoni lici na onog iz Van Galove sezone. Prolazi kao kroz sir, daje rutinski golove, otvara prostor sto pasovima sto kretnjom. Samo neka nastavi. Nadajmo se i da mu je privatni zivot napokon sredjen i da tu nece biti dodatnih problema.

            O Dzonsu necu, necu da se nerviram, samo znam da je pitanje dana kad ce se Zozeu zestoko obiti o glavu sto mu igra. No s obzirom koga je doveo od stopera bolje i Dzonsa da gledam taman.
            sigpic

            Comment


            • https://www.facebook.com/ManUtdbalka...6733402359390/

              mood posle ove dvije tekme
              Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

              Ljuba Tadić.

              Comment


              • Ako ne namesti Lindelofa bas steta sto nije doveo drugog stopera. Jer osim Baija koji je i dalje klinac za tu poziciju, svi ostali su kriticni (osim Roha nominalno, mada je pitanje kakav ce se vratiti).

                Dobra stvar je da sada imamo ekipu koja u sebi ima to da dozvoli da lose igra x minuta, ako se protivnik malo opusto za 5-10 min mogu da ih uniste. Prosle sezone bi ista ovakva tekma bila zavrsena 1-1. Gigantski napredak ove.

                Problema ima, ali boze moj, imaju ih svi ostali u ligi. Ionako u LS nemamo sta da trazimo ozbiljnije.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Ako ne namesti Lindelofa bas steta sto nije doveo drugog stopera. Jer osim Baija koji je i dalje klinac za tu poziciju, svi ostali su kriticni (osim Roha nominalno, mada je pitanje kakav ce se vratiti).

                  Dobra stvar je da sada imamo ekipu koja u sebi ima to da dozvoli da lose igra x minuta, ako se protivnik malo opusto za 5-10 min mogu da ih uniste. Prosle sezone bi ista ovakva tekma bila zavrsena 1-1. Gigantski napredak ove.

                  Problema ima, ali boze moj, imaju ih svi ostali u ligi. Ionako u LS nemamo sta da trazimo ozbiljnije.
                  Ne bih se slozio da je Bai klinac za tu poziciju nikako.
                  Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                  Ljuba Tadić.

                  Comment


                  • Pa lik ima 23 god a stoperi su najbolji sa oko 30ak on ima jos da napreduje.
                    sigpic

                    Comment


                    • On sad igra kao da ima 30 a kako ce tek onda igrati kad bude imao 30ak. Kako je to bila dobra kupovina Josea!
                      Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                      Ljuba Tadić.

                      Comment


                      • Nisam ja rekao da je on klinac vec da je klinac za svoju poziciju. Nista lose nisam imao na umu. I on je prosle godine odlicno poceo, pa na sredini sezone ogroman pad. Polako, bice oscilacija i kod njega.
                        sigpic

                        Comment


                        • Koji pad? Čovek bio povredjen i bio je na Kupu Afričkih nacija, više nije igrao nego što je igrao u tom delu sezone...

                          Fenomenalan je Bailly. Jedino što se meni ne svidja kod nejga što je preagresivan i previše rizikuje dovodeći sebe u situacije gde može da se povredi. Ni malo ne pazi na svoje zglobove kad ulazi u start.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Jedino što se meni ne svidja kod nejga što je preagresivan i previše rizikuje dovodeći sebe u situacije gde može da se povredi. Ni malo ne pazi na svoje zglobove kad ulazi u start.
                            Ovo je Roho kod Van Gala, bukvalno isti, a znamo kakav je kod Murinja.

                            Roho Baji odlični, agresivni, stameni i dobri u odbrani. Nadam se da će se Roho vratiti tip top, jer mi je mnogo bolji od Dzonsa, a i Lindelofa, tu je sa Smolingom. Opet kažem videćemo kakav će biti kad se vrati na teren.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • sigpic

                              Comment


                              • SAAAAABIJAAAaAJJKKK
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X