Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oce ali ni blizu kao Zlatan i Runi, to su brendovi za sebe. Ajde Zlatan ce se 90% vratiti u januaru ali pomame sigurno nece biti kao proslog ljeta kad su dovedeni Zlatan i POogba, a Runi i dalje bio tu. Mancesterov dres je zbog toga bio ubjedljivo najprodavaniji prosle sezone na svijetu. Skoro tri miliona dresova je prodato u 2016. godini, a Realovih 2.1 miliona, Real je na drugom mjestu. Desetka i sedmica upraznjeni i da Vudvord dovede samo Perisica i Fabinja\Matica\Dajera mi izgleda potpuno nevjerovatno. Ja bih volio da se ide samo po krvave radnike ali barem ce Dzejmsa onda dovesti tacno ga vidim.
    sigpic

    Comment


    • Nikako da pobjegnes od Perise Rudigeru



      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Oce ali ni blizu kao Zlatan i Runi, to su brendovi za sebe. Ajde Zlatan ce se 90% vratiti u januaru ali pomame sigurno nece biti kao proslog ljeta kad su dovedeni Zlatan i POogba, a Runi i dalje bio tu. Mancesterov dres je zbog toga bio ubjedljivo najprodavaniji prosle sezone na svijetu. Skoro tri miliona dresova je prodato u 2016. godini, a Realovih 2.1 miliona, Real je na drugom mjestu. Desetka i sedmica upraznjeni i da Vudvord dovede samo Perisica i Fabinja\Matica\Dajera mi izgleda potpuno nevjerovatno. Ja bih volio da se ide samo po krvave radnike ali barem ce Dzejmsa onda dovesti tacno ga vidim.
        Dzejms mi nije u toj kategoriji.

        Bejl on the other hand... Mada mislim da ce se ici po Grizija sledece leto.
        sigpic

        Comment


        • Sledece leto ce Vudi verovatno ici po najvecu zvezdu svetskog prvenstva, ko god to bio. A la Hames 2014.
          Last edited by bici; 10-07-17, 12:18.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Osman Dembele, odmah da ti kazem unapred.
            sigpic

            Comment


            • Vrlo verovatno.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Pa valjda ce Rom da prodaje dresove
                Od Jorka, Kola, Ruda, Teveza, Berbatova, Zlatana, Runija, dolazimo do Roma, od koga se ocekuje da donese titulu plus zaradu od dresova ccc, Fudbalu šta ti se dogodilo...

                Izvinjam se na upad...

                Sent from my MI 3W using Tapatalk
                I ain't psycho but my life is.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Gde su preostala dva pojacanja Vudi?

                    Nema vremena za usisavanje belog sa sisa manekenki i ispijanje sampanjca, tek si na 50% posla.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Lukaku uzeo 9 izgleda. 10 Dzejms?

                      Comment


                      • Romelu Lukaku to Manchester United: Club are angry with striker because of journalist interview


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Griezmann Raiola's newest client?
                          Griezmann has recently split with his agent and adviser Eric Olhats.
                          So Griezmann has quit his agent last week? I can already envision it carving out at Old Trafford. Mino Raiola to the rescue.
                          To je to drugari.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by mikisavic89 View Post
                            Lukaku uzeo 9 izgleda. 10 Dzejms?
                            Cuva se desetka za ovog majstora

                            Comment


                            • Perisa samo neka dodje a vi se samo sprdajte s njim. Bolje pojacanje od polovnog Lakazeta lagano...
                              Sad ozbiljno ne verujem da ce uzeti ni 10 ni 7 jer je to vrv za zvucnija imena za dresove.

                              Comment


                              • Znaci Perisa, Hames i mozda Grizman xD

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X