Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa to sam i napisao ako mislis na mene. Svakako ce to biti ta 3ka, Fele, Kerik i Pereira bekap, ako ne stigne nekim cudom Renato ili neko drugi
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Pogba? Tri puta. Fejenord-Holandija, Liverpul-Enfild, Siti-Old Traford(LK).



      Izlistaj malo decku postove, nikad nista pozitivno niti konstruktivno nije napisao, tu je samo da se drka na sve sto se desava u klubu. Nikako da pitam Vladana da mu proveri IP adresu, jer mi vise izgleda kao da neko drugi sa foruma troluje, jer mi je nerealno da jedan simpatizer Junajteda ovakve gluposti pise i ovoliko hejtuje.
      Ne branim njega, nego osudjujem tebe. Ignorisi ga jbt. Pokazi da si iznad situacije. Nadam se da jesi, zato sam ti to i napisao.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Apsolutno nije, samo ne verujem da sam ja jedini da vidim koliko je on prosek igrac. Da li je realno to???

        Evo i navijaci rivala odusevljeni sto ce on doci, jos nas sprdaju da mu damo 10ku itd...
        Nisi jedini ,ja sam to pricao jos kad je krenula prica oko njega ,ali me odma napadose ,da je imao brutalnu sezonu u Interu
        Perisic da je toliko dobar koliko se predstavlja (ko da je Bejl majku mu) njega bi prvi jurio Juventus ,jos im je i ispred nosa ,ne bi pojurili za Daglas Kostom i na kraju ga dojurili .. Da je toliko dobar i produktivan ,pojurili bi ga bolji evropski klubovi ,ne bi se upecali samo mi ..

        Perisic u 29 godina ,nije zaigrao za ekipu vrhunskog kvaliteta .Klub Briz nikako nije , Dortmund u trenutku kada je dosao je osvojio titulu i zaigrali posle dugo godina u ligi sampiona ,dakle ajde da kazemo da jeste ,ali igracki tu nije pokazao neku "brutalnost" , Volfsburg da se ne zezamo , Inter ovaj danasnji to tek nije vrhunski klub ,i onda za takvog igraca se nudi 50+ miliona ...
        On je za velike klubove igrac rotacije , malo je jaca verzija Esli Janga.

        Nemam ja nista protiv njega da je cena 20-25m ,ovako je precenjen igrac ..

        Pozdravljam dolazak Matica ,bice to mnogo jak vezni red sa triom Matic-Erera-Pogba

        Comment


        • Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Contract details for Aurier and United. 5yr with 4.5-5m euros per year salary. Trial is on 7th August, depends on it.
            Vrhunski posao, mozda cak i posao ljeta ako ovom degenu bude dozvoljen ulazak u zemlju, mala plata za kvalitet koji ima pritom jos manje obestecenje
            sigpic

            Comment


            • Ako dodje Orije da li ce ga Zoze mozda probati na desnom krilu ili ce Tonija vratiti na staru poziciju?

              Orije i Valensija obojica moraju da budu starteri, jednostavno nema logike da jedan od njih bude rotacija.
              sigpic

              Comment


              • Odakle ovo za Aurijera Vladane?
                sigpic

                Comment


                • Mnogo je "skupih" igrača u Utd, neko mora da bude i rotiran, biće zanimiljivo videti kako će Murinjo to da izbalansira...
                  sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Originally posted by Erik View Post
                    Odakle ovo za Aurijera Vladane?
                    Francuska stranica Paris United, uglavnom ne grijese oko PSZ igraca i prvi donose informacije, tacnije Info Paris U
                    sigpic

                    Comment


                    • Inace koliko su pouzdani najbolje ti govori da ih Buhafsi prati i ritvituje njihove info. Navijaci PSZa kazu da imaju info direktno iz kluba i do sad nisu grijesili.
                      sigpic

                      Comment


                      • Znam ko su oni. Rekao je Tufti da ocekuje jos 2 pojacanja sigurno, mozda 3.
                        sigpic

                        Comment


                        • Iako smo zakasnili par godina super mi drago sto je dosao Matic. Prizeljkivao sam ga jos iz Benfika perioda. Secam se da sam se bas smorio kada je u januaru presao u Celzi i pizdeo kako to Murinjo uspe svakoga da uzme koga pozeli .
                          sigpic

                          Comment


                          • I samo da kazem da je ovaj rok pokazao da je MEN i dalje najpouzdaniji od svih, a da je Dilejni najveci bullshiter (makar za Junajted).
                            sigpic

                            Comment




                            • Kakve dijabole..

                              Comment


                              • Dobrodosao Nemanja, nadam se da ces biti uspesan kao i imenjak ti pre tebe.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X