Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miki28 View Post
    Deki Stankovic jedini koji je uspio da natjera prevodioca da proguta svoje rijeci! Spremio mu je odstrijel i sve radio da ga sutne ali nije se srpska glava tako lako dala.

    Luk So je bivsi igrac Utd, Marsijal je blizu izlaznih vrata.

    Nadam se da ce prije prevodilac izaci na ta vrata prije nego li Marsijal ali da sacekamo.
    Uglavnom ako ovaj ostaje Marsijal treba da ode da vrati karijeru na pravi put. Ne sumnjam da ce se velikani umijesati i pokusati da ga dovedu. To ce biti Salah, De Brujne Utd


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Upravo se taj Deki Stankovic kleo u Murinja. Hvalio ga koliko je iskren, no-bullshit tip. Da su svi nasi igraci kao Deki Stankovic, de bi nam kraj bio
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Da da, za sve ima nesto sto je prevodiocu dalo za pravo u tom i tom trenutku.
      Izgovori, izgovori i jos izgovora.

      Koga bre da ceka KDB? Pricas o top topova veznjaku danas, covjek je odmah u Wolfsburgu pokazao kakav je igrac ali onda ide prica da je to BL pa ajde dokazi u PL kad ono, dominacija u PL i LS.

      Nemoj mi te price nije htio da ceka, trener je taj koji je zasrao. KDB je pokazao da je bio spreman i koliko bi samo jaci bio Celzi da je ostao. I ovako su osvajali PL ali sa KDB uz Azara pa i Kostom to bi bila opasna ekipa i na nivou Evrope.

      Salaha nije znao da koristi, isto to pokazuje sa Pogbom a i sa Lukakuom dok ovom drugom nije dopizdilo pa poceo i sam sebi da mijenja ulogu na terenu.


      Ne mora se neko slijepo braniti, covjek je imao odlicnih poteza ali i zestokih zajeba. Meni je prevodilac totalno nebitan lik. Ja navijam za Utd a ne za njega i smatram da je los za klub. Mislio sam da je dobro resenje proslo ljeto, imao je rezultate ali igra bila nikakva i tada, sada doslo na naplatu to sve i jbg, kad nema rezultata ostaje samo uzasan fudbal a to ne moze da se gleda.

      Ljudi vole Utd, jedva cekaju utakmice Utd ali su im se VG i Mou usrali u zivot sa ovakvim izdanjima. Ako se ovako nastavi vidjeces kako ce popularnost kluba da opadne jer Utd nije izgradjen na ovakvim igrama a ti sto mi prosipas price o Fergijevom Utd kako nije bilo sve med i mlijeko, naravno da nije bilo ali su te utakmce itekako bile dledljive i pune desavanja, naboja itd itd.
      Vidio si neku ideju u igri, vidio si da ima neki plan kako ce da vrati Utd u vrh a sta sad vidis? Jad i bijedu i ubijanje u pojam igraca koje smo svi ocekivali da budu nosioci igre narednih godina.




      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Upravo se taj Deki Stankovic kleo u Murinja. Hvalio ga koliko je iskren, no-bullshit tip. Da su svi nasi igraci kao Deki Stankovic, de bi nam kraj bio
        Kleo se kad je natjerao ovog da proguta svoje rijeci i dokazao mu da je sampion.
        Deki Stankovic je jedan.

        I da dodam, taj Mou i ovaj sad su nebo i zemlja. Ovaj sad je olupina tog Mou, Real mu je jebao mater


        Sent from my iPhone using Tapatalk
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Fascinantno mi je kako se neki ljudi ponavljaju kao pokvarena ploca. Kad udjes u tu KDB/Salah raspravu sa argumentima, svi nestanu kao duhovi da bi se nakon par dana vratili da ponovo laprdaju o istim stvarima. I sad, da pokusas argumentovano, oni bi opet nestali.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Jednostavno rečeno, bez ikakvih strasti.

            Murinjo je "nasledio" ekipu sa dosta igrača ofanzivnih karakteristika.

            On preferira defanzivne.

            Pošto je sada on izbor uprave.
            Ima i odrešene ruke.

            Njemu ne treba Marsijal, Pogba se nije uklopio, kao ni Mihtarijan u ono što on hoće.

            Čistka sledi.

            Murinjo će dovoditi igrače koji se uklapaju u njegov sistem.

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post

              Murinjo će dovoditi igrače koji se uklapaju u njegov sistem.
              Znaci košarkaše: le brona, counsinsa, duranta, jokica, nurkica...



              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Možemo mi ovde da tupimo koliko hoćemo...

                Ali da... Meni će biti bezveze kada budu redom krenuli da odlaze Marsijal, Pogba i ostali.

                Ali to je to...

                Comment


                • Ma Salah i KDB uzimam kao primjer jer Marsijal je na tom putu...
                  On ce biti Zozeov zajeb u Utd.

                  Sta bi prevodilac uradio od Mesija i Ronalda kad su pocinjali ne smijem ni da zamislim.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Kao i sto sam glasao u anketi 'ne znam' opet kazem, mozda mu treba dati jos tu jednu sezonu ali opet kad covjek pogleda on ako proda Marsijala ima da placemo za njim koliko je u januaru, a da ne pricam kad JM ode i dodje drugi neki menadzer kod koga bi isti taj Marsijal bio glavni igrac.

                    Nekako od kad je tu u klubu evo ne mogu da shvatim to zasto nema povjerenja u njega toliko, on i kad odigra par utakmica dobrih, rokne ga na klupu ili slicno nesto. Istina da mozda slabije prati te defanzivne zadatke ali kod ovakvog igraca i talenta to bi bukvalno morao da istrpi. Ustvari sta vise, on je sasvim solidan u tom pokrivanju igraca i vracanju nazad.
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Dobro bici kaze svakih par dana se povlaci tema za Salaha i KDB-a i mislim da se vise ne isplati ni argumentovati kad neki nece ili ne mogu da shvate da Mou nije ni sekunde kriv za te konkretne situacije. I ako je vec KDB takva klasa bio zasto ga ne kupi neki top klub nego prosecni Volzburg?

                      Drago mi je videti kroz anketu da imamo i neke nove clanove medju simpatizerima Junajteda.
                      sigpic

                      Comment


                      • Eno Perišić zabio nakon 100 dana gol a tu se počelo pisati u 9. Mjesecu kad je perisha igrao odlično da je najveća greška Ed-a sto ga nije želio dovesti
                        Problem je dati mu jos jednu sezonu jer onda ce on dovesti jos par košarkaša koji se sigurno nece uklapati u stil igre trenera koji dođe nakon njega pa cemo opet morati u remont ekipe


                        Sent from my iPhone using Tapatalk

                        Comment


                        • Sem Lindelofa koji se za sad nije snasao koji je to igrac kojeg je Murinjo doveo promasaj?
                          sigpic

                          Comment


                          • Poštujem rezultate ankete. I dobro je da je tu.

                            Kao i svačije mišljenje.

                            Poenta i jeste diskusija.

                            Biće Murinjo`s way i to je to. Šta god mislili o Marsijalu, igri, posedu, itd.

                            Comment


                            • Manchester United

                              Ma ne isplati se, ubrzo ce Marsijal taj biti.
                              Isti ti ce i za njega pricati kako mu je davao sansu, nije iskoristio. Kako je bolje igrao desno nego lijevo kad ga je prebacio. Kako je ovo, kako je ono, udri drvljem i kamenjem po njemu jer dobrica Mou ne grijesi, dobrica je tu da zastoti sve igrace od zlih novinara i naijaca koji razmisljaju drugacije zele dobro klubu.


                              Jadni, dobri Mou. Svi ga mrze[emoji853]


                              Sent from my iPhone using Tapatalk
                              Last edited by Miki28; 19-03-18, 13:32.
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Manchester United

                                Originally posted by srdjan_sl View Post
                                Sem Lindelofa koji se za sad nije snasao koji je to igrac kojeg je Murinjo doveo promasaj?
                                Mikhi
                                Pogba loše igra
                                Sanchez zasad los isto ali pricekat cu kraj sezone za konačno mišljenje
                                Bailly dobar ali prečesto ozlijeđen
                                Ibra ove sezone nije nam trebao

                                To su po imenima odlični igraci ali ocito je problem u treneru jer nitko ne pruža igre kakve mogu

                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Last edited by reddevil96; 19-03-18, 13:38.

                                Comment

                                Working...
                                X