Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ogden

    Out: Ibra, Carrick.

    Will listen to offers for: Shaw, Darmian, Blind, Pereira,

    Uncertain: Smalling, Herrera, Martial, Mata

    On the radar: Rose, Fred, Willian, Perisic, Varane


    Smoling, Mata i Martijal nema trika, pojacanja su sva na mjestu ako se dodje do njih, ova cetvorka je svakako bivsa. Krivo mi je zbog Soua i Pereire, ali sami su tako odlucili, svako na svoj nacin.
    sigpic

    Comment


    • Kakav crni zanimljiv fudbal prosle sezone? Jesi ti gledao dobro te utakmice?

      Zanimljiv fudbal je ovo sto igra Barsa, Real, Bajern pa i Liverpul ali svakako da fudbal Utd pod Murinjom nije zabavan. Nije bio prosle sezone, svakako da tek nije ove sezone.

      Prosle sezone se oslanjali na individualni ucinak Ibre, jebo mu je mater koliko ga je forsirao. Kad Ibra zataji eto problema u napadu.

      Taj koji prica da se igrao napadacki, atraktivan fudbal laze samo sebe i pravi se blesav.
      Daj mi samo 1 utakmicu atraktivniju u derbijima pod Murinjom u odnosu na mec Utd-City pod VG?

      Fergi je dosta meceva dobijao 1:0, isto kao i Zoze u svojoj eri u Celziju ranije ali ti garantujem da je vecina tih meceva bila itekako zanimljivija od utakmica Utd pod Murinjom koje smatramo dosadnim.


      Dovedi polupanog Rouza i Perisica ( 2 months wonder a posle ga nidje ). Wilian ne mrda iz Celzija ili makar ne u Utd, sa Maticem je zavrsena ta prica oko transfera igraca u Utd. Fred je Coty bound tako da ostaju 2 fenomenalna pojacanja, Rose koji nista nije bolji od Shaw-a i Perisic koji se pojavi svakih par mjeseci


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Prosle sezone se igrao dobar fudbal, nema tu sta, i ja sam podrzao to i rekao da ce doci rezultati kad tad, jer se stvarno pravile sanse, ne moze to biti samo do Ibrahimovica sanse nema jednostavno. U derbijima je Murinjo uvek takav, uvek u gostima parkira bus, i u 50% slucaja kod kuce.

        Ali ove sezone je igra mizerija. I on kad upadne ovako u kanal sa izjavima on ne staje, nece stati, ide po novi otkaz sledece sezone.

        Comment


        • Ne mogu vjerovati kakva on pojačanja zeli dovesti
          Jedino varane odlican a ovi ostali nista posebno
          Potjerat ga do ljeta da nas jos vise ne unazadi
          Jbt taj Perišić ko da mu je ljubavnik, lik 100 dana nije zabio gol a on ga zeli ko da je messi


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Originally posted by Ser Gagi View Post
            Prosle sezone se igrao dobar fudbal, nema tu sta, i ja sam podrzao to i rekao da ce doci rezultati kad tad, jer se stvarno pravile sanse, ne moze to biti samo do Ibrahimovica sanse nema jednostavno. U derbijima je Murinjo uvek takav, uvek u gostima parkira bus, i u 50% slucaja kod kuce.

            Ali ove sezone je igra mizerija. I on kad upadne ovako u kanal sa izjavima on ne staje, nece stati, ide po novi otkaz sledece sezone.
            Pa i nije bio bolji fudbal prosle sezone, jel se secas utakmica protiv Anderlechta, Rostova, Celte u LE, veoma slicna igra kao protiv Seville.

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Pa i nije bio bolji fudbal prosle sezone, jel se secas utakmica protiv Anderlechta, Rostova, Celte u LE, veoma slicna igra kao protiv Seville.
              Bio je dosta bolji nego ove sezone svakako, takve utakmice je bilo na kup ove sezone. Prosle sezone u PL smo imali jedno 10ak Xova gde smo lagano bili 95% bolji od protivnika, ali finishing je izostao.

              Comment


              • Mislio sam da se gori fudbal ne može igrati iz vremena Mojesa i Van Gala ali očito od goreg ima gore.

                Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Dobar je Zoze. Samo da klub prestane da skrtari i da mu bar jos pola milijarde na pojacanja, i eto njega na jednocifrenom zaostatku za Pepom

                  Comment


                  • Anketa je jasno postavljena, izgleda da se neki sprdaju ili im treba crtati.

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0
                      Naravno da nije isto, jedino sto se na kraju pamti su trofeji, a Gvardiola za osetno manje godina bavljenja ovim poslom ima par trofeja manje, i po mojoj proceni, na kraju karijere ce Murinjo gledati u ledja Pepu po svim osnovama, ali to cemo jos videti, mozda se trgne Mou, mada mi se sve vise cini da je on istorija.
                      Imaće od ove sezone i Zidan više LŠ od Gvardiole. Pa niko ga neće smatrati najboljim.

                      Ljudi često pomešaju lepotu igre i rezultate.

                      Gvardiola je 3 klase ispod Murinja, on bez ogromnog novca ne može ništa, Murinjo može. Tj mogao je, ali sada kada Gvardiola ima 22 preskupa igrača i on mora koliko toliko da isprati.

                      Generalno i Barselona i Real pametnije rade od većine Engleza, i može Mančester i za manje novca da bude jači od Sitija, umesto što su dovodili Di Marije i Sančeze dok su u post eri, mogli su ugrabiti neke prospekte sem Pogbe koji je izvikan. Tako da je Murinjova krivica 30% max.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Imaće od ove sezone i Zidan više LŠ od Gvardiole. Pa niko ga neće smatrati najboljim.

                        Ljudi često pomešaju lepotu igre i rezultate.

                        Gvardiola je 3 klase ispod Murinja, on bez ogromnog novca ne može ništa, Murinjo može. Tj mogao je, ali sada kada Gvardiola ima 22 preskupa igrača i on mora koliko toliko da isprati.

                        Generalno i Barselona i Real pametnije rade od većine Engleza, i može Mančester i za manje novca da bude jači od Sitija, umesto što su dovodili Di Marije i Sančeze dok su u post eri, mogli su ugrabiti neke prospekte sem Pogbe koji je izvikan. Tako da je Murinjova krivica 30% max.
                        Ponovo procitaj sta si ovde napisao, svadjaju ti se stavovi.
                        Trofeji, lepota ili ruznoca?
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by mark it zer0
                          Pa hajde mi objasni, ja kao simpatizer Liverpoola ako mislim da je Mourinho los za Manchester (sto meni odgovara), koju bih opciju trebao da izaberem?
                          Ne znam zasto si se ti nasao prozvanim? Pogledaj opet dobro anketu.

                          Comment


                          • Originally posted by Busby Babe View Post
                            Bici i Vladan će da brane Murinjo jer je ispred Liverpoola, Arsenala i Chelsea-a
                            Au buraz, pa zar od svih ovih ljudi, za mene nadje da izmisljas te gluposti. Za mene kom apsolutno puca kurac dal smo drugi ili petnaesti ako ne osvojimo, sve dok je LS obezbedjena. Naravno, visoka pozicija na tabeli neretko govori da smo na dobrom putu, al ta prica, ko je manji gubitnik, taj small-club mentality ne posedujem.

                            Edit: I Vladan ti je u istom fazonu, ne znam stvarno kako nas dvojicu uvuce u tu pricu.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0
                              Nije moja stvar, ali mislim da je pitanje u anketi nejasno postavljeno. Tacnije, ne znam da li sam ja lose razumeo ili Fiksni i Uros, posto vidim da smo za isto glasali a imamo suprotne stavove.
                              I ti i ja smo dobro glasali ,samo iz razlicitih razloga,ti jer mislis da je los za MU,sto odgovara LFC,a ja zato sto mislim da je dobra opcija za klupu Mancestera

                              Comment


                              • Kakav ti je ovo avi baki?

                                Gde nestade Konte?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X