Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čovjek sanja Van Dajka vjerovatno koliko ga pominje...

    Konte i Murinjo mogu da se porede ali Simeone mislim ne, Atletiko je čudo od ekipe, defanzivno bolji nego što ćemo mi ikada biti (a realno i bilo koja ekipa). Nisu statični, prave presing po čitavom terenu, baš ratnička ekipa.

    Dobro mi djelujemo nazad i nije to (samo) do De Hee, jeste imao i ove godine sjajne odbrane ali on tako brani od Mojesove sezone, pa smo u svim sezonama prije Murinja imali utakmice gdje bi primili 3,4 gola, 2 često, dok u ove 2 sezone nismo nijednom primili više od 2 gola (osim protiv Čelzija), a i 2 gola smo primili na malom broju utakmica. Ali volio bih da imamo neku standardnu četvorku nazad, ne vjerujem da smo takvo nešto imali otkad se Vidić počeo povrijeđivati, a kamoli zadnjih godina.

    Poketino je realno veoma dobar izbor, samo ako bi mogao izdržati pritisak Junajtedove klupe, po mnogim karakteristikama je kao stvoren za naš klub. S tim da u Totenhemu on stvarno nema nekog pritiska, a mediji ga ne bi ovako milovali da nas trenira, pa makar i trošio koliko i u Totenhemu.

    Murinjo će dobiti treću sezonu, prvi trener posle Fergija da ulazi u treću sezonu, zasluženo, s obzirom na Siti koji su igrali kao vanzemaljci i titulu obezbijedili u decembru, nije mogao više od drugog mjesta, na kojem smo bili čitavo vrijeme sem tamo oko Božića par kola mislim. Usrao je protiv Sevilje, usrali su protiv Čelzija neki dan, ali nije čitava sezona te 2 utakmice. Daleko od zadovoljavajućeg ali vrijedno treće sezone za Murinja, sad nek dovede koga hoće na tih par pozicija i nema više priče, sve će imati uslove.

    Comment


    • Da ju je zasluzio i nije ali dobice trecu sezonu, dobice pare i nek pojaca to sto smatra da mu fali i onda nema izgovora.

      Sto se tice sledeceg, ja bih bio hrabar i odvazan i postavio Kerika uz Geri Nevila kao pomocnika ako je spreman na taj rizik.
      Nekako mi Kerik bas djeluje kao potencijalno opasan trener



      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Kao igrac nece nikada biti bolji, a kao defanzivac to cemo videti.
        Mladji je 3 godine ima za njega jos vremena.
        Npr. ovako nesto ne ocekujem od Bajia, kao ni da bude kapiten ili vodja.
        I sta sad to je merilo kvaliteta stopera?

        Comment


        • Originally posted by Miki28 View Post
          Da ju je zasluzio i nije ali dobice trecu sezonu, dobice pare i nek pojaca to sto smatra da mu fali i onda nema izgovora.

          Sto se tice sledeceg, ja bih bio hrabar i odvazan i postavio Kerika uz Geri Nevila kao pomocnika ako je spreman na taj rizik.
          Nekako mi Kerik bas djeluje kao potencijalno opasan trener



          Sent from my iPhone using Tapatalk
          Sta je Geri Nevil uradio da zasluzi mesto menadzera Junajteda? Crtanje u MNF ili dobri rezultati u Valensiji?
          Mogao bi malo da prestanes da zatrpavas temu nebulozama.

          Comment


          • Originally posted by mikisavic89 View Post
            I sta sad to je merilo kvaliteta stopera?
            Pa i u ostalim segmentima ga VVD dobija, a ovo je itekako bitno za tim koji hoce da dominira i bude dominantan.
            Samo defanzivni kvaliteti kod stopera su dovoljni za ekipe poput Barnlija, gde nije bitno sta ces uraditi sa loptom kad je osvojis, samo je bitno ispucati sto dalje od gola.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Pa i u ostalim segmentima ga VVD dobija, a ovo je itekako bitno za tim koji hoce da dominira i bude dominantan.
              Samo defanzivni kvaliteti kod stopera su dovoljni za ekipe poput Barnlija, gde nije bitno sta ces uraditi sa loptom kad je osvojis, samo je bitno ispucati sto dalje od gola.
              Od cega je bolji kad Baji ne igra cele sezone zbog povrede a kad se vratio bio je los jer nije igrao dugo. To da stoper mora da mora da zna pas ne bih se slozio. Zavisi u kojoj ekipi i kakav je nacin napadanja. Rio Ferdinand je mogao ovakav pas samo da sanja a i danas takav tip igraca bi bio broj jedan ma stoperskom mestu. Koji djavo on ima da daje takve pasove kad treba da da igracu ispred sebe. Sta on ima da daje pasove ako ispred sebe ima Kerika, Skolsa, Iniestu, Cavija, Cabija, Modrica itd...?

              Comment


              • Originally posted by mikisavic89 View Post
                Sta je Geri Nevil uradio da zasluzi mesto menadzera Junajteda? Crtanje u MNF ili dobri rezultati u Valensiji?
                Mogao bi malo da prestanes da zatrpavas temu nebulozama.
                Mogao bi da naucis da se ponasas i da citas sta se pise.

                Kerik a neko poput Nevila kao pomocnik ili koga bi vec on.


                Sent from my iPhone using Tapatalk
                Hated, adored never ignored

                MUFC

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Mogao bi da naucis da se ponasas i da citas sta se pise.

                  Kerik a neko poput Nevila kao pomocnik ili koga bi vec on.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Kerik je daleko 5 do 10 godina od klupe Junajteda. Ne bih ja imao nista protiv ali od toga nema nista dok se ne pokaze negde.

                  Comment


                  • Klub treba stavit carricka za pomoćnika bez obzira ko bude idući trener i onda ako se ne dokaze taj trener dati priliku carricku


                    Sent from my iPhone using Tapatalk

                    Comment


                    • Odvratan fudbal, ono ispadanje iz LS, konstantno su u javnost izlazile sramne izjave.. na kraju bez trofeja i 19 bodova iza sampiona - sezona za jedinicu.. jedinica, ali od srca

                      Comment


                      • Ipak treba dati Mourinho-u još jednu godinu. Uvek sam za to da kad United zaposli menadžera da mu da više vremena za implementiranje svega što je eto zamislio.

                        Taman je Carricku potrebna ta 1 sezona, čisto zbog upoznavanja metodologije rada, kad si trener/menadžer. Ne više, dovoljno je on pametan. I nema njega ko da uči fudbal. Može da bude naš Guardiola.

                        Mislim da je blizu savršenog i po tipu ličnosti. Neki naivno jure Fergusona ili pokušavaju da budu kao oni, ali to je nemoguće sada. Pre svega zato što su samim time kopije njega a svaka kopija ne može da ima tu validnost. Carrick ima autoritet i bez galame, njega će pre da sluša Pogba, ma koliko Mourinho delovao kao aurotitatvniji.

                        Comment


                        • Svakako mu treba dati jos jednu sezonu i treba mu dovesti igrace po njegovoj zelji, pa da vidimo koliko daleko moze ici sledece sezone. Ako stvari ostanu iste i sledece sezone, onda ga treba ispratiti.

                          Steta bi bilo izgubiti neke igrace, ali jbg... Ako se desi, sta da se radi. Odlazile su ranije i mnogo vece face.

                          Comment


                          • Neka Murinjo dobije još jednu godinu. Neka dovede igrače koje on hoće.

                            Ali da se zadrže Raš, Marsijal i ostali.

                            Marsijala traži Barsa.

                            Neka mi lepo njih pošaljemo na pozajmicu, a ne na prodaju. Sve te očaj igrače na godinu dana.

                            Inače Tobi je ove sezone odigrao 1/4 utakmica, a prošle 1/2 zbog povreda, a cena prava sitnica za igrača od samo 29 leta. 30 uskoro.

                            Comment


                            • Nisu nam problem toliko stoperi,neka sacekamo SP pa da pokupimo nekog,sigurno ce neko iskociti iz drugog plana i odigrati jedan dobar turnir. Goruci i glavni problem je pozicija organizatora i krila. Tu bi trebalo gadjati ranije i pogoditi.
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Mekena i zvanicno u strucnom stabu Murinja

                                Za sada tri promene, Mekena, Kerik i Rapeti.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X