Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik View Post
    Mada ja stvarno ne bih dao Murinjo toliku lovu ponovo. Na stranu njegov man managment i taktika/pristup utakmicama - sva njegova pojacanja su takoreci promasena. Baji i Lindelof ne igraju (Smoling i Dzons uvek imaju prednost, ako su fit obojica), Miktarijan je otisao, Aleksis raspad, sukobi sa Pogbom, Zlatan kratkorocno resenje, odluka da se potpise za ovu sezonu kriminalna u najmanju ruku, sto nas ostavlja na Matica i Lukakua kao jedine pozitivne tacke, sa tim da treba reci da je i Lukaku imao ocajan period sezone i da i dalje ne mozemo reci da li je pogodak za ulozeni novac.
    Niko na svijetu igrace ne moze privuci kao on i to je cinjenica. Zidan mozda ali uz pomoc Pereza, mada Zidana postuju svi igraci jer je bio igrac kakav je bio, Gvardiola jos i to je to. Ali ti ako tako gledas mi nemamo pogodjeno pojacanje od odlaska starog. Samo Matic i niko vise. Svi ostali su toplo-hladno i ako imaju ulogu ona nije esencijalna
    sigpic

    Comment


    • Manchester United

      @ruzni prljavi zli
      Da bar budes u pravu ali nemam nimalo optimizma, igra nam je nikakva i nebi bio uvjeren naslovu niti da messi dođe


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Niko na svijetu igrace ne moze privuci kao on i to je cinjenica. Zidan mozda ali uz pomoc Pereza, mada Zidana postuju svi igraci jer je bio igrac kakav je bio, Gvardiola jos i to je to. Ali ti ako tako gledas mi nemamo pogodjeno pojacanje od odlaska starog. Samo Matic i niko vise. Svi ostali su toplo-hladno i ako imaju ulogu ona nije esencijalna
        Slazem se za pull, mada je i on mozda oslabio ove sezone, videcemo.

        Sto se pojacanja tice to jedan od najvecih problema zasto smo sada gde jesmo, ocajna transfer politika. Kada pogledas tako, mi jesmo omasili sve transfere. Imali smo neke ok bekap opcije, neka ok resenja na odredjenim pozicijama, ali kada pogledas od odlaska SAFa mi nismo kupili nijednog lidera, nosioca ekipe. Ili su oni za koje smo mislili da ce biti, otisli. Def je to sada Matic, ko zna, mozda budu i Rom/Pogba ali to je brate nedovoljno. Nama fale prvi izbori na pola pozicija u timu. Ako ne pola, onda jako blizu polovine.
        sigpic

        Comment


        • Ono za cim vapi ova ekipa je neko ko moze da sutne iz daljine, da jednim potezom, jednim sutem probije bunker. I Taliska je taj, za sut iz daljine. Isto tako nam treba neko ko jebeno umije da centrira, da je dosao Perisic on bi bio taj, ovako treba ici po Bejla.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Slazem se za pull, mada je i on mozda oslabio ove sezone, videcemo.

            Sto se pojacanja tice to jedan od najvecih problema zasto smo sada gde jesmo, ocajna transfer politika. Kada pogledas tako, mi jesmo omasili sve transfere. Imali smo neke ok bekap opcije, neka ok resenja na odredjenim pozicijama, ali kada pogledas od odlaska SAFa mi nismo kupili nijednog lidera, nosioca ekipe. Ili su oni za koje smo mislili da ce biti, otisli. Def je to sada Matic, ko zna, mozda budu i Rom/Pogba ali to je brate nedovoljno. Nama fale prvi izbori na pola pozicija u timu. Ako ne pola, onda jako blizu polovine.
            Pa da, pogledaj ko su nama glavni igraci i koji imaju zagarantovano mjesto u ekipi manje-vise, De Hea, Valensija, Smoling, Dzons, Jang, Lingard, to je odma pola tima, a svi su oni SAFovi igraci.

            E sad sto se ldiera tice toga nam najvise fali. Svi znate koliko ja cijenim Smolinga ali on nikad nije bio liderski materijal pa je posle Matica najveci lider ove ekipe. E to je itekako problem.
            sigpic

            Comment


            • Nadao sam se da je Taliska "patka" a on i klub već dogovorili lične uslove.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ne sećam se kada sam poslednji put, u jednoj vaznoj utakmici, gledao izdanje MU poput jucerasnjeg.

                Jalovo, bez plana i ideje, energije i igre bez. Indetitet je idef totalno izgubljen, MU je postao bezlican klub.

                Posebna prica je sto je i Celzi juce bio los, ali je i to bilo dovoljno za ovakav MU.

                Za nesto bolje potrebni su duboki rezovi, inace 2 mesto u PL i 1/8 LS je max domet.

                Comment


                • Posebna prica je uvodjenje Mate u 88', jedinog igraca koji moze da iskreira za sebe i druge, podeli pas , i nemoc u poslesnjih 6 minuta (produzetak)

                  Agresivnost, sto to bese?

                  Comment


                  • Manchester United

                    Kako su neki igrali, trebali su da ostanu u svlacionici na poluvremenu a ne da jos provedu 20 min na terenu.

                    Ne bi Mata ni usao u igru nego jedan igrac nije bio tu inace bi se znao plan tih zadnjih 20-25 min.

                    Bolno je citati izjave menadzera i igraca jer oni stvarno smatraju da su igrali odlicno. Opali su standardi igre drasticno i to je bas zabrinjavajuce. Ono stvarno misle da mi igramo dobro🤦🏻*♂️


                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Last edited by Miki28; 20-05-18, 14:11.
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Mi Talisku a Liver Fekira...

                      Ja bih bas voleo nekog pravog pleja, koji je pritom okretan i brz! Svaka čast Mati, kog i najviše cenim u ovom Junajtedu ali treba neki eksplozivniji.

                      Nažalost, takvog igrača dobiti nećemo posto ne igramo sa 10kom nešto preterano.


                      Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                      Comment


                      • Samo sto Liverpul gubi najbolje igrace pa mora da ih mijenja sa starterima, a Mancesterovi najbolji igraci ostaju tu dje jesu. Mada slazem se za Talisku, ipak kao rotacija za 30ak miliona nije strasno. Ako je nesto vise od rotacije onda je strasno ipak
                        sigpic

                        Comment


                        • Gubu najbolje igrače i ne dovedu zamjenu i isto u finalu lp a mi ispali od neke Seville koja je evo opet smijenila trenera
                          Kod pravog trenera nije bitno ime igrača koje igra nego sustav igre pa se u taj sustav lako uklopi pa ce cak i prosječan igrač izgledat kao odlican
                          Ali nazalost mi nemamo ni s od sustava, kod nas igraci poput pogbe i alexisa izgledaju kao drugoligaši na terenu


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Ja bih zamijenio Pogbu sa SMSom iste sekunde. Em bi se uzelo brdo para, em bi se zestoko oslobodio platni budzet, em bi dosao profesionalniji fudbaler koji bi vise uradio za ekipu od Pogbe sigurno, iako je Pogba bolji igrac, ali zavisi od sistema i to je fakat. I on moze samo u Realu jos da igra pored Modrica i Krosa, u Juventusu je imao Pirla i Vidala, ovdje toga nema. On sa Kanteom ne moze da igra, to dovoljno govori o tome.
                            sigpic

                            Comment


                            • Trogodisnji mu nikad ne bih nudio, dvogodisnji svakako, ali trogodisnji ne, ne

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Ja bih zamijenio Pogbu sa SMSom iste sekunde. Em bi se uzelo brdo para, em bi se zestoko oslobodio platni budzet, em bi dosao profesionalniji fudbaler koji bi vise uradio za ekipu od Pogbe sigurno, iako je Pogba bolji igrac, ali zavisi od sistema i to je fakat. I on moze samo u Realu jos da igra pored Modrica i Krosa, u Juventusu je imao Pirla i Vidala, ovdje toga nema. On sa Kanteom ne moze da igra, to dovoljno govori o tome.
                                Gde piše, ko garantuje, da bi SMS bio pojačanje?
                                Zar tako nije pisano i po dolasku Pogbe?
                                Mislili smo da je njegovim angažovanjem nebo samo granica.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X