Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Procitao sam do on je preko 25miliona funti godišnje igrač i tu naravno stao, kapiram da ima jos dosta bisera tu, ali bici ce se potruditi za signature material
    sigpic

    Comment


    • Oko Talisce, jos jedan argument zasto Murinjo je slupo. Gde nam se on uklapa je pitanje?

      Klopp i Gvardiola dovode igrace koji su dobri za njihov sistem, Murinjo dovodi samo dobre igrace. Ceo svet zna da nam treba desno krilo.

      Sent from my MI 6 using Tapatalk

      Comment


      • Vilijan/neko drugi ce biti d krilo, ovaj lik ce biti rotacioni igrac
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Procitao sam do on je preko 25miliona funti godišnje igrač i tu naravno stao, kapiram da ima jos dosta bisera tu, ali bici ce se potruditi za signature material
          Jebi se Vlajko, sto moram uvek ja sve da citam
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Jbg stari

            Inace Felaini definitivno ide, eto Taliska dobija smisao

            sigpic

            Comment


            • Kad smo kod starog...oporavlja se, sve ok?

              tt
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Erik je najsrecniji covjek na svijetu trenutno

                Nazalost odmah bih potpisao Felainiju dozivotan ugovor ako bi to znacilo da Murinjo odlazi, jer nam je on ustvari (uz upravu koja nas ne posmatra kao FK) najveci problem.
                sigpic

                Comment


                • Sad vise nema Runija, glavni osumnjiceni Sou i Martijal

                  sigpic

                  Comment


                  • Felaini ide, Talisca njegova zamena, da imamo koga da gadjamo kad ne ide nista, a nece ici

                    Ja sam mislio da je stariji, ovako mi je ok. Gledao sam ga desetina puta, snazan je i ima dobru tehniku, ako se dobro secam ume i sa slobodnjaka da ga da.

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Talisca je AMF ili spic. Treba Mou ovakav tip igraca, AMF koji je jak, ima dobru tehniku, work rate... Bice sve manje Lingarda u igri cinimi se.

                      Comment


                      • 5,zbog pozicije na tabeli,igre itd. Mozda je i ovo mnogo ali to je to tu,neka polovina od najboljeg. Da smo osvojili jedan trofej,povecao bih na 7 ali ovako,dosta je kume.

                        Ja sam navikao vec da se sa Junajtedom poveze i po 50 imena u prelaznom roku i da su neka zavrsena. Sve dok se dodju na Traford,od toga nema nista.
                        Сутра брзо долази - треба човек постати
                        Нестали су кодекси, остали су комплекси
                        Победе су порази, а исходи су потресни!

                        Comment


                        • 1,91m visine, nastavlja se dovođenje košarkaša
                          Bilo bi najbolje da se dovedu vezni igraci tehnički jaki ali ocito nista od toga dok je klaun na klupi pa ce nas opet neka druga Sevilla izdominirat kao Barca 2011.


                          Sent from my iPhone using Tapatalk

                          Comment


                          • Lazio izduvao za LS.
                            Ajmo po Sergeja, on i Talisca top. Sancez plej


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • A gde ces Pogbu junace Mada valja napomenuti da ni Sergej nije nesto brz, a kuka se na sporu igru... pa ono, pazi sta zelis

                              Comment


                              • Jos Felaini kad bi ostao, brutalna kosarkaska sekcija.

                                Izlazimo na crtu Realu, Barsi, Bajernu.

                                Falice nam fudbalera ali mora se i kosarkaska sekcija pojacati


                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Hated, adored never ignored

                                MUFC

                                Comment

                                Working...
                                X