Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sasvim okej raspored za nas.

    Prvi mec na OT protiv Lestera.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Busby Babe View Post
      Proklet bio dan kad smo doveli Sancheza
      Tako je
      A također Proklet bio dan kad je dosao mourinho
      Njegovim dolaskom ovaj klub je izgubio skroz svoj DNK


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post

        I zasto se stalno predstavlja da je klub iskljucivi krivac, odnosno Zoze?
        Ne znam, pitam, jer meni ne deluje tako.
        Jesi li ti gledala United otkad je dosao messi sanchez?
        Sanchez jedan od naših najgorih igrača ali svaku mora igrat i zauzeo poziciju martiala
        Nemoj zaboraviti da je taman prije dolaska tog nesretnog cileanca martial tri utakmice zaredom u ligi zabio gol i onda kad je dosao taj lik odma ovaj počeo igrat desno a svaki nogometaš da ga staviš na krivu poziciju odigrao bi loše
        I onda sjedi na klupi tri utakmice pa odigra jednu naravno loše i gotovo

        I tog sancheza ko je doveo? Ko ce odgovarati ako i iduću sezonu odigra kao ovu sad
        I sramota da se davaju takve ovlasti u napadu alexisu koji ne spada u najbolje na svijetu pa da to opravda takav status zvijezde
        tt



        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Sancez isto Vudvordovo pojacanje 80%

          Mourinho: "My involvement in the situation is just to say the reasons why I would like to have the player and no more than that, I'm out."
          Ali to nije bitno, kakve veze Sancez ima sto utripovani debil misli da treba da pocinje svaku i nece da produzi ugovor iako klub ocigledno zeli da mu produzi ugovor, ali on ima jos dvije godine ugovora, ako na ovaj nacin izvlaci bolji deal onda mu tek zelim da ne vidim terena naredne dvije godine pa da vidimo kakav ce onda biti posle takve pauze. Njegov stav je ocajan, njegovo ponasanje je ocajno, njegovi zahtjevi su ocajni. Izgubio je mjesto u reprezentaciji dva puta, prvi put na Euru terena vidio nije jer je ocajan i toksicnog stava, a sad cak nije ni poveden na Mundijal. Ali ono, Sancez i Murinjo su krivi
          sigpic

          Comment


          • I think that when Manchester United, which is the most powerful club in the world it must be remembered, do not find an agreement in eight months of negotiations, it is because they do not really want to make him an important member of the team.
            Drugim rijecima zelimo vise para, nadam se da klub nece popustiti
            sigpic

            Comment


            • Ali zato se nadas da ce kralju Fellainiu klub ispunit svaku želju jer sigurno takva klasa od igrača ima vec sad ponude Reala i Barce


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Nope, samo Felaini ima pravo nesto da trazi, prvo veteran je i poslednji mu je veliki ugovor u karijeri, drugo od odlaska starog jedan je od najvaznijih igraca Junajteda svidjalo se to nekom ili ne, najzasluzniji sto smo se vratili u LS, najzasluzniji sto smo osvojili FA kup, ima pravo da trazi jaci ugovor isto kao sto i klub ima pravo da mu tu zelju ne ispuni. I kao sto vidimo ne ispunjava je. Ali Martijal ni u ludilu nema pravo nista da trazi. A siguran sam da mu je ponudjena plata od barem 100k funti nedeljno. Toliko trazi i Maruan i pritom trazi dvogodisnji ugovor, to nije nista neobicno, jer podsjeticu da se odrekao cetiri miliona funti kad je presao iz Evertona, prihvatio manju platu da bi presao u Junajted.

                Ko to nudi bilo sta za Martijala? Interesovanje za njega je pokazao samo Totenhem, da, bas se otimaju oko njega.
                sigpic

                Comment


                • Felaini ima pravo da trazi a Marsijal ne. O sta necu sve procitati.




                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by reddevil96 View Post
                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                    Kako si ono kucao zivota ti...

                    Inace ja ne gledam MU... bzvz pisem tako -.-

                    I pod 3...gde sam pomenula Sanceza?

                    Marsijalu niko nije kriv. Prosle sezone je imao privatnih problema, ove protekle sam bog zna kakvih, ali ocigledno je samo jedno... nezreo je totalno...i samo kmeci, umesto da zasuce rukave ili nogavice, kako god.
                    Kakav Sancez, kakvi bakraci.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Vladane, ne vrsi zamenu teza. Martial hoce da igra, barem kao deo rotacije, a ne da presedi po 5,6 utakmica zaredom. A to kao nagradu za dobru formu.
                      Da je lenj i da ne trenira je cista glupost, jerse to vidi po fizickoj spremi, koja mu je besprekorna uvek bila.
                      Nije se bunio, dok se sa Rashfordom borio za lwf, poštovao je klub. Sad je treca opcija, posto Sancheza planiraju samo za lwf, dok je tu AM.
                      Bezobrazno je traziti od njega da ostane.
                      Sanchez je kurac od ovce igrač.
                      Interovski transfer iz sredine 00ih, dovodjenje ispušene muštikle samo da se eto izgradi tim na konto reputacije igrača. Kao plašiće nas se.
                      Ne zanima me čiji je to transfer, da li Murinjo ima promil ili 99 posto udela.
                      Bog time zajeb transfer, koji ce nas puno kostati, i koji se nece lako sanirati.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Ma sta se ubedjujete s ovima za Marsijala, decko igra onoliko koliko zasluzuje ako nece da ostane ne mora. To da ga traze Real i Barsa pustio agent. Jedino Juve ako hoce da se malo prokocka jer im se moze. A trenutno deluje da ce u Francusku ligu. Drve Murinja za Rasforda isto a ne znam gde bi taj Rasford imao vise minuta u bilo kojoj top ekipi? Sta sad da igraju obojica svaku po 90 pa da budemo 5 ili 6.? Onda bi se ponovo sralo po Murinju. Ne znam koju je to DNK izgubio klub? I dalje mladi talenti dobijaju sansu sto sa strane sto iz akademije. Jeste fudbal nesto bio defanzivniji ove sezone ali to je silom prilika, ne secam se kada se ovde igrao neki leprsavi napadacki fudbal pod Fergusonom? Zajebite vise trolanje. Koji su to top talenti uspeli ovde a dovedeni sa 18,19 godina? Samo Runi i Ronaldo, da li je Marsijal na njihovom nivou? Boze sacuvaj. Bolje da se malo okane sponzorusa i sejanja dece i posveti fudbalu ako hoce da uspe. Ovako uopste mi ga nije zao a ne razumem sta ga vi branite ovde. Decko uzeo i uzima masne pare a jebe mu se za sve, i ne trenira kako treba. Pazi sad ne valja mu Van Gal, ne valja mu Murinjo. Zajebite to, decko nije pokazao nista. Rasford kad igra makar se vidi da daje sve od sebe, isto i Lingard npr. Sa takvim stavom od Marsijala bi i bilo nesto i cesce bi igrao. Ovako ako hoce da ide, caos. Ako ode doci ce neko drugi. Sto se tice Sanceza covek je mozda u najgoroj formi u karijeri ali je i takav klasa. Marsijal kada bi pokazao 10% Sanceza ko zna gde bi mu kraj bio.

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Jeste li vi realni? Kako moze Martijal bilo sta da trazi on od kad je u klubu ima hiljadu problema. Prvo je to bila zena, pa ljubavnica, pa kcerka, pa starateljstvo nad kcerkom, pa svadje preko neta sa bivsom zenom, pa broj, pa sad nova trudna djevojka, pa Sancez, pa neigranje, pa igranje kao starter, pa ulasci sa klupe. Ne nuzno ovim redosledom. S druge strane imamo covjeka koji se kao i Erera odrekao miliona eura da bi igrao za Mancester Junajted, on ima pravo da nesto trazi, pritom je bio najvazniji sraf kod dva od tri najvaznija momenta od odlaska SAFa. Znaci on je dao nesto klubu i samim tim ima pravo da trazi nesto od kluba, a ne trazi nista nenormalno, vec umjesto jednogodosnjeg dvogodisnji ugovor. Oce li klub da mu izadje u susret, nece? Ok, on ide dalje, misli da je dao vise nego sto je klub njemu dao i ide dalje, klub isto ide dalje i sve pet.

                              Martijal je momak sa hiljadu problema, a za 999 je sam kriv i tu svaka prica zavrsava. Klub zeli da mu produzi ugovor, sve sto dolazi iz kluba je da nece biti prodat, jer klub zeli da ga zadrzi, to sto ste kivni na Murinja, Vudvorda, Felainija i Sanceza jbg, ali za ovo je kriv samo Entoni martijal i niko drugi. Zelim mu propadanje zbog tog bezobrazluka, jer nije dovoljno mentalno stabilna osoba i ako on osam mjeseci nece da produzi ugovor onda je problem samo do njega. Sto ce se i desiti jer je momak krajnje samodestruktivan. Je li mi zao zbog njegovog talenta? Apsolutno, ali jbg sam je kriv.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Zelim mu propadanje zbog tog bezobrazluka,
                                Ti kao ljubitelj nogometa zelis nekom igraču da propadne???? Vjerojatno navijaš da se protivničkim igračima slomi noga
                                Sad vidim zasto toliko obožavaš Mourinha



                                Sent from my iPhone using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X