Announcement

Collapse
No announcement yet.

Manchester United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mene brine što počinju Bajli i Šo, tako su i Miki i Lingard igrali iako nespremni 100%. Vidićemo kako će odigrati Rašford po desnom krilu, Valensija čuva komplet desnu stranu tako da ima slobodu maksimalnu. Marsijal mora da proradi, Pogba isto, Runi da odigra makar solidno. Imamo igrače dovoljno kvalitetne da ovakvo gostovanje završe rutinskom pobjedom, ali posle 2 poraza zaredom ne znam šta da očekujem.
    Dođemo li do neke povoljne prednosti, sredinom drugog poluvremena bih ubacio Ereru i Kerika i prešao na 4-3-3.

    Comment


    • Dobra postava, samo nedostatak game changera sa klupe moze biti problem ako tok utakmice krene u naopakom smeru.
      sigpic

      Comment


      • BT kaže 4-3-3

        "Runi nikad u sredini."

        Comment


        • Na stranu faul , ocaj zivi od sredine. Ne-fun-kcio-nalno!

          Jbg dok ne dovede Rubena Nevesa nista od nas...
          sigpic

          Comment


          • Nista, dok ne skloni Runija mozemo da se sprdamo zezamo salimo...

            Tek kada ga ukloni za pocetak iz XI pocecu Specijalnog da shvatam za ozbiljno.
            sigpic

            Comment


            • Murinjov poraz broj dva. Derbi neću da mu uzmem za zlo, bio bolji Siti, ali Fejnord i Votford da, njegove izgubljene.

              M2 Note

              Comment


              • Daj Snajdera u januaru.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Originally posted by l1m4r View Post
                  Daj Snajdera u januaru.
                  Deki Stankovic. Taman da skine stomacic do Nove godine.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                    Deki Stankovic. Taman da skine stomacic do Nove godine.
                    Videh coveka kod Vuka, jede giros kao da u zivotu nije jeo. Javio se uredno, sa punim ustima
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Ovo ne lici ni na sta. Kod Van Gala se makar znalo sta se pokusava samo nije imao ko(Runi). Ovo sada totalno nejasno, nepovezana sredina totalno(Runi 10). Nema pasova nema nicega nema ideje za napad sve Mojesovski centarsutevi. Tako je od pocetka i ajde bio pocetak ovo sada je vec ozbiljno narocito jer se Runi ne priblizava klupi nikako. Svi golovi do sada maltene na snalazenje i kvalitet bez krstene akcije. Kontam doci ce Mou nece trpeti ovog kad ono jos gore. Ne znam da li mu neko brani ili da li misli da ce izgubiti navijace ako stavi Runija na klupu ili sta vec ali verujem da s eni jedan navijac MU ne bi bunio da ga vidi na klupi. Igra ocajna. Defanzivno ok lici na nesto, klasicna postavka za brze kontre ali kad treba Runi da je organizuje sve to pada u vodu odmah u startu. Ovo redjanje poraza vec zabrinjava.
                      Ne znam za vas ostale ali ja sam totalno razocaran ovim. Jednom recju OCAJ.
                      Last edited by mikisavic89; 18-09-16, 14:07.

                      Comment


                      • Da, za sve je kriv Runi. To sto nema niko na sredinu i nikakve igre na ovakvih individualaca, Runi je kriv.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • Ma jok, dobro je ovo. Fella = Pirlo, Rooney = Vidal.
                          Dok ne počne da igra svoju poziciju sa nekim ko je bar na 50% kvaliteta ovih igrača, ja ga neću kritikovati.

                          Murinjo.
                          Okej je što još uvek ne zna balans i igrače, ali je meni neshvatljivo da ovoliko maši balans na početku. On je, činjenica, jedan od najboljih reaction menadžera, ali da ovoliko ponavlja neke greške, a ima materijala sa čim da radi... Jbt, posle 4 transfera izgleda da nam fali više pozicija nego što smo pazarili, tako nešto nije dopustivo. Ne znam šta će da kaže, ali sudije ne bi trebalo spominjati dok se igra ne sredi. Nismo mi Swansea da skupljamo bodove pa kukamo da jedna odluka sjebe svaka tri boda. Ima ovde daleko više problema od grešaka sudije. Biće jadno ako (mu) to bude highlight.

                          Comment


                          • Najvise je kriv Murinjo.

                            Pa onda Runi.
                            sigpic

                            Comment


                            • E tu se slazemo.

                              "Nece igrati nikad na sredini." Igre ni na vidiku, ako mislis da je kriv Runi, smesti ga na klupi, pa ako igramo bolje, i sam ce Runi shvatiti gde je problem.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                Da, za sve je kriv Runi. To sto nema niko na sredinu i nikakve igre na ovakvih individualaca, Runi je kriv.

                                Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                                A ko drugi? Cele prosle sezone jedini krivac je bio Runi. Sada isto. Tj krivi su menadzeri jer ga stavljaju u tim. Ko je taj ko treba da povezuje Pogbu, Felu, Marsijala, Rasforda i Ibru? To je 10. Gde je on? Kad god Pogba primi loptu nigde nikog oko njega osim 3 protivnicka igraca. Runi je obicno totalno na drugoj strani. Sta da radi Pogba sa Felainijem? Felaini igra ok ali ako ces sa njim i Pogbom ma sredini ne moze Runi da igra. Sta Pogba treba svaki put da okrene 3 igraca, povuce do 20m od gola i deli asistencije? Ne moze to tako. Runi nije kriv nista, kriv je Murinjo kao i Van Gal sto je bio kriv.

                                Comment

                                Working...
                                X