Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Comment


    • Dodje li Wilian ja odma idem da pa ima da ih gazimo sve redom!
      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
      sigpic

      Comment


      • Joseph Musker ‏@Musker_LFC 13m
        Willian has told Liverpool he is happy to join the club.
        ....
        sigpic

        Comment


        • Philippe Coutinho created more chances than any other player in the @premierleague on the opening day.
          Iza njega odmah i Aspas sa 5 kreiranih prilika.

          Sky prenio kako je Cissokho blizu prelasku na Anfield, pozajmica je u pitanju.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Vrv ste vec procitali da se interesujete sa ovog "naseg" Zivkovica... ima li tu istine? Mislim mlad je momak, i da ga kupite verovatno ce odmah biti prosledjen na pozajmicu.

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Vrv ste vec procitali da se interesujete sa ovog "naseg" Zivkovica... ima li tu istine? Mislim mlad je momak, i da ga kupite verovatno ce odmah biti prosledjen na pozajmicu.
              To sam i ja citao ali imamo gomilu talentovanih klinaca a i trenutno nas interesuje samo mocni Vilijan Borges.
              sigpic

              Comment


              • Toga sam i ja svestan, treba igrac koji odmah ide u startnih 11... vec pitam ovako posto citam svuda.

                Ne bi me cudilo, ocigledno da BR trazi igrace koji mogu da budu glavni nosioci tima za koju godinu.

                EDIT: Btw, po engleskim portalima se pise kako ce se BR okrenuti Daimau ukoliko ne uspe da dovede Vilijana jer navodno su Junajted i Totenhem resili da se ukljuce u trku.
                Last edited by Sir Giggsy; 18-08-13, 13:05.

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • According to @ajaxschare, #LFC have agreed a €20m fee for Eriksen.


                    EDIT:
                    AjaxSchare ‏@ajaxschare 10m
                    Our apologies go to all Liverpool fans regarding the WRONG news about Eriksen #AFCA
                    Last edited by Ukacca; 18-08-13, 19:44.

                    Comment


                    • Vilijan ce izgleda pre u Totenhem. Kakvi smo mi idioti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Times prenosi kako je Willian zatražio vremena da razmisli da li će preći u Tottenham koji je ponudio sličan iznos novaca za njega kao i LFC. Igrač bi trebao doći danas u UK i odlučiti se za svoj sljedeći klub.

                        Comment


                        • Liverpool i Tottenham su poslali ponude, vjerovatno iste ili slične, tako da je sada na Willianu da odluči. Dosta engleskih pouzdanijih medija je prenijelo kako će u naredna 24 sata sve završiti sa Tottenhamom, no ja se i dalje nadam da će izabrati Liverpool. Tottenham ostaje bez Balea, tako da će ići po nekog klasnog igrača, Willian izgleda kao najbolja opcija za nadopunjenje glavne uzdanice Spursa.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ben Smit kaze da cemo ponuditi vecu platu. Joj ajde vise i da se krene ozbiljno u sezonu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Lineker pre par minuta potvrdio da se ocekuje da Willian zavrsi stvari sa Spursima.

                              Ne mora nista da znaci, mada...
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Ma osecam da je to to, veciti smo baksuzi. Ne vidim iskreno sta to moze Totenhem da mu ponudi sto mi ne mozemo. Igraju LE ali za takvog igraca to je nista. Ako nudimo vecu platu, stvarno nemam predstavu. Nit je bolja atmosfera, niti bolji projekat, ni trener ni velicina kluba, ni navijaci ni nista.

                                Izgleda da je Dzerard resio situaciju izmedju Rodzersa i Suareza.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X