Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moley ‏@MoleyBTK 4m
    The good news I had on #william earlier on was a deal was agreed with anzhi and we are just waiting on international clearance
    Sta mu znaci ovo international clearance?
    sigpic

    Comment


    • Moley ‏@MoleyBTK 5m
      The good news I had on #william earlier on was a deal was agreed with anzhi and we are just waiting on international clearance
      Moley ‏@MoleyBTK 2m
      Take with a pinch of salt until everything is confirmed though I am only passing on what I heard
      S obzirom kako su isli deal-ovi za Mkhitaryana i Costu, uzecemo ovo u obzir...

      Presao me Nash. Mislim da ima veze sa dozvolom za rad...
      Last edited by Freshman; 17-08-13, 21:12.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Sta mu znaci ovo international clearance?
        Сад сам баш тражио по нету, јер први пут чујем за то..

        All players aged 18 and over require a international clearance if they were registered overseas, across borders to play football.

        Comment


        • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 2m
          Aly Cissokho will travel to Liverpool tomorrow to finalise his loan deal. (Via @Generaldepie_)
          Laganeze
          sigpic

          Comment






          • Dakle Aly je gotov deal, cim predsednik Valencije to potvrdjuje...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Glasao sam u anketi za Kutinja, covek je trenutno mozak ovog tima. Naravno pored Dzerarda.

              Nadam se da ce nastaviti u istom ritmu, nadam se da ce ga povrede zaobici.

              A posle Kutinja bi stavio Turea, daje neku mirnocu u zadnjoj liniji za razliku od Agere danas. Onda na trecem mestu, Stivi pa Staridz koji je bio dobar danas ali opet ponekad previse drzi loptu u svojim nogama.
              Aspas na kraju, trebao je da iskoristi ono dodavanje Kutinja ali dobro u svakom slucaju uspesan debi sa njegove strane.

              I posto ga nema u listi za glasanje, treba istaci Minjolea svakako. Jeste imao nekih malo nesigurnih situacija ali nista strasno. Zato je bio na visini zadatka kada je bilo najpotrebnije. Malo je falilo da se ponovi desi, vec tako cesta situacija u poslednjih godinu dana, pored dobre igre ali lose realizacije da se izgube bodovi na kraju.

              Comment


              • ja sam stavio "neko drugi" jer mislim da nas je Minjole spasio danas


                Daniel Agger

                "Lijepa 3 boda. Sjajno je odigrati 90 minuta nakon 2 tjedna izvan terena.I da, znam, dugujem Simonu piće."
                Last edited by bjelaksson[YNWA]; 17-08-13, 22:17.

                Comment


                • Ono što me najviše interesuje jeste situacija oko Suareza, pošto sam bio odsutan sedmicu ne znam kakvo je stanje? Je li bliži ostanku ili odlasku?

                  Tek kada sagledam snimak baciću neki komentar na današnju utakmicu, ali ono što je najvažnije jeste 3 boda protiv vrlo neugodne ekipe, jedne od onih koje nam posljednjih godina tradicionalno ne leže.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Merlin View Post
                    Ono što me najviše interesuje jeste situacija oko Suareza, pošto sam bio odsutan sedmicu ne znam kakvo je stanje? Je li bliži ostanku ili odlasku?

                    Tek kada sagledam snimak baciću neki komentar na današnju utakmicu, ali ono što je najvažnije jeste 3 boda protiv vrlo neugodne ekipe, jedne od onih koje nam posljednjih godina tradicionalno ne leže.
                    90% ostaje, usudjujem se da kazem 99%. Bio je na treningu pred ovaj mec, jer se navodno izvinio, a bio je i na tribinama danas sa cerkicom. Tako da ono, izgleda da ostaje, iako su neki (Wada i Aki) govorili da on ide 99%...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      90% ostaje, usudjujem se da kazem 99%. Bio je na treningu pred ovaj mec, jer se navodno izvinio, a bio je i na tribinama danas sa cerkicom. Tako da ono, izgleda da ostaje, iako su neki (Wada i Aki) govorili da on ide 99%...
                      Aki je govorio da Joveta i Iguain dolaze 99%!

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin View Post
                        Ono što me najviše interesuje jeste situacija oko Suareza, pošto sam bio odsutan sedmicu ne znam kakvo je stanje? Je li bliži ostanku ili odlasku?

                        Tek kada sagledam snimak baciću neki komentar na današnju utakmicu, ali ono što je najvažnije jeste 3 boda protiv vrlo neugodne ekipe, jedne od onih koje nam posljednjih godina tradicionalno ne leže.
                        Ostaje ako Florentino ne reaguje ali izgleda da je Karlo zadovoljan timom. Sad samo cekamo 6. kolo da vidimo kako ce igrati i koliko je motivisan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma ja sam svasta govorio, volim ja trabunjat, ali dibri jebiga ovih 1% sam ostavio radi sigurnosti i jebiga nisam bio 100% siguran postojala je sansa da sve propadne haha
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Ma ja sam svasta govorio, volim ja trabunjat, ali dibri jebiga ovih 1% sam ostavio radi sigurnosti i jebiga nisam bio 100% siguran postojala je sansa da sve propadne haha
                            Kakav si ti kralj samo pises na ovom po celi dan na ovom o Suarezu i na kraju?Zajebo si se al neka milo mi je zbog tebe
                            Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
                            sigpic

                            Comment


                            • danas negde nadjoh neku sprdanciju pred tekmu arsenala kao slika lineupa za tekmu

                              julio cesar ,gustavo, bernard i jos neka kao "pojacanja" , i kao napad Suarez-Higuain-Jovetic

                              tu sam se vec iskidao bio
                              Last edited by bjelaksson[YNWA]; 18-08-13, 00:26.

                              Comment


                              • Pustite vise Arsenal i ajnstajna na ovoj temi, nebitna prica skroz.

                                Koji su carevi ovi Twitterasi sto imaju insajderske informacije, svrsavaju na to kako Lukas i Vilijan jedan drugom lajkuju slike na instagramu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X