Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Budala je ako predje u Tottenham, pogotovo ako je lova ista. Valjda nije toliki slepac da ne primite kvalitet naseg fudbala i Tottenhama.

    Ne vidim iskreno sta to moze Totenhem da mu ponudi sto mi ne mozemo. Igraju LE ali za takvog igraca to je nista. Ako nudimo vecu platu, stvarno nemam predstavu. Nit je bolja atmosfera, niti bolji projekat, ni trener ni velicina kluba, ni navijaci ni nista.
    Bas to, ako predje u Tottenham ima zescu promaju u glavi.
    Last edited by Scouser; 18-08-13, 22:43.

    Comment


    • AVB ce mu dati slobodu kao da je Messi licno, to u LFC-u nece imati. To moze biti jedini razlog da njih izabere pre vas.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        AVB ce mu dati slobodu kao da je Messi licno, to u LFC-u nece imati. To moze biti jedini razlog da njih izabere pre vas.
        ako Bale ostane u Totenhemu sloboda nikome nije zagarantovana osim navedenog

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          AVB ce mu dati slobodu kao da je Messi licno, to u LFC-u nece imati. To moze biti jedini razlog da njih izabere pre vas.
          To samo ako ode Bejl.

          Kod AVB-a jedan igrac ima slobodu, kod Brendana svi. Ne mogu bre protiv Kristal Palasa akciju da naprave.
          sigpic

          Comment


          • Ma nema teorije da Tottenham ovoliko para trosi, a da ne misle da Bale sigurno ide. Sam si video da AVB kaze da Bale ne prica sa saigracima.

            Tamo situcija gora nego sto je kod vas bila sa Suljom, jedno deset puta gora. Bale ili ide ili ce igrati k'o da ga je puskom neko terao na teren. Zato i mislim da bi Willian otisao tamo, da je nesto drugo, onda jedino pomisliti da lik nije normalan.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Da, ali ako Bejlara ostane, onda ce T'ham biti zajebana ekipa.
              Contender like, mada ipak je tu AVB da usere stvar.

              On other topic, Linekerova zena ima opasan batak!
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Da igra Tottenham LP pa bi mozda i donekle razumio,ali ovako treba cupavom ponuditi vecu platu i nema zime.Naravno pod uslovom da je nasa ponuda prihvacena.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ma nema teorije da Tottenham ovoliko para trosi, a da ne misle da Bale sigurno ide. Sam si video da AVB kaze da Bale ne prica sa saigracima.

                  Tamo situcija gora nego sto je kod vas bila sa Suljom, jedno deset puta gora. Bale ili ide ili ce igrati k'o da ga je puskom neko terao na teren. Zato i mislim da bi Willian otisao tamo, da je nesto drugo, onda jedino pomisliti da lik nije normalan.
                  Situacija sa Suljom tek sad izlazi na povrsinu. Dzon Kros je slagao sve sto je mogao i pravio cirkus, naravno i drugi ali on je prednjacio. Nije mu se cak toliko ni islo nego su se on i BR pokacili pa se odatle svasta izrodilo. Ni sa kim u timu od saigraca nema problema a Dzerard je resio stvar i vratio se, radi normalno.

                  Bolje je Vilijanu da dodje ovamo, sigurno. Totenhem igra iskljucivo poziciono i to iz takvog igraca ne moze izvuci maksimum. Rodio se za Brendanov fudbal. Samo da BR ponudi vecu platu gospodski.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako mrzim jebeni Tottenham

                    Ali jos mi je nije jasno sta to igraci vide u tom klubu pa prelaze tamo

                    Comment


                    • Ne zelim da zvucim navijacki, ali meni ovo sada sa Totenhemom i izgleda kao takticki potez da izvuce sto vise para ili od jednih ili od drugih. Ipak treba uzeti u obzir da se radi o igracu koji je kada ga je trazilo pola Evrope odlucio da ide da se hebava u Anziju. Dakle, pare su mu veoma bitne. Imam utisak da ce ga uzeti onaj ko ponudi 500 funti vise, bukvalno.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Meni se cini da niko osim Anzhi-a nije hteo da ispuni uslove Shakhtar-a, pa je Willian morao tamo, jer se posvadjao sa celom ekipom u medjuvremenu. On je doduse rekao da hoce u Chelsea u Engleskoj, pa bi pare trebale biti kljucne. Ako se Tottenham pomirio sa cinjenicom da Bejlara ode, realno je da ode tamo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 2m
                          Several clubs are interested in Willian but Liverpool are closest to a deal. (Andy Hunter)
                          Endi gadja ovo leto kao nenormalan.

                          Vilijan juce poceo da prati Kutinja i Lukasa na Twitteru, pre koji sat Paulinja i Sandra a pre neki minut Rafaela.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Vilijan juce poceo da prati Kutinja i Lukasa na Twitteru, pre koji sat Paulinja i Sandra a pre neki minut Rafaela.
                            kako covek troluje, nije normalan.
                            It is not the violence that sets a man apart.
                            It's the distance he's prepared to go.

                            Comment


                            • ma citav dan sam nervozan klada me izjebala totalno , offtopic al padoh za 280e na dortmundu cekam 1 u hendikepu i lewandowski autogol, da se nadovezem, citav dan sam sjeban i imam osecaj da sve sto je moglo da podje na lose poslo je, milion privatnih problema i sada me willian pred spavanje jebe u zdrav mozak

                              pu jebem ti zivot

                              Comment


                              • MrBoywunder ‏@MrBoywunder 1m
                                I think Willian has made his mind up and just following fellow Brazilians in the league.
                                Moguce je i ovo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X