Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpool are confident of beating Tottenham to the signing of Willian

    http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...illian-signing

    Comment


    • Konacno smo blizi dovodjenju igraca nego oni
      Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
      sigpic

      Comment


      • http://talksport.com/football/villas...an-13081956284
        Andre Villas-Boas has admitted his admiration for Willian, but denied reports Tottenham have tabled an offer for the Anzhi Makhachkala ace.

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post
          To je u biti to. Njegova slobodna volja je da izabere gdje će nastaviti karijeru. Mislim da su šanse podjednake i da je javnost podijeljena. Insajderi su blago na strani Liverpoola, dok su kladionice blago na strani Tottenhama.



          Ovo je ono što mi se ne sviđa. Mislim da se ovo moglo daleko bolje odraditi i dogovoriti sa Rusima. Al' vjerovatno ih je zanijelo kada su slali ponudu što ne tako davno strašno traženog igrača mogu dovesti relativno "lako" pa su bili spremni i na ovakav dogovor.
          Sta je tu toliko lose? Platimo 30 a ako bi ga prodali za 35, 30 ide nama a ovih 5 podelis s Rusima.

          Macca se oglasio posle 100 godina, optimista po pitanju Vilijana.

          Dominic Campbell ‏@dom_campbell 3h
          I was told today that Spurs are having to look elsewhere as Willian has chosen Liverpool.
          sigpic

          Comment


          • Ne treba previse ozbiljno shvatati ove Boasove izjave. Voli da troluje javnost. Dok je bio kod nas govorio je kako Mata nije blizu prelaska i svi ga ocekivali na Emiratesu, a onda sutradan Juan ispred fotoaparata sa dresom u rukama.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by bracala View Post
              Ne treba previse ozbiljno shvatati ove Boasove izjave. Voli da troluje javnost. Dok je bio kod nas govorio je kako Mata nije blizu prelaska i svi ga ocekivali na Emiratesu, a onda sutradan Juan ispred fotoaparata sa dresom u rukama.
              Ne treba Boasa uopste shvatati ozbiljno za bilo sta.
              sigpic

              Comment


              • Smesno mi je ovo sto se Spursi interesuju, gomile tweetova sam procitao, i dalje ne znam sta da mislim. Moley kaze da cekamo do veceras, Dom kaze da ide kod nas, jos neki da ide kod nas, neki kazu mozda u Spurse, Boas prica da nisu ni poslali ponudu, ne znam...

                I odakle njima toliki novci nije mi jasno, a Bale je i dalje u ekipi...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Prilicno je realno da nas njegov menadzer zajebava jer je opste poznato kako to ide sa Brazilcima i njihovim transferima.

                  Moley odjednom pesimista, radi scout report za Damiao-a.

                  Inace, Sky kaze da je Totenhem ispred nas ali ne treba im verovati mnogo jer iskljucivo nagadjaju ovo leto.

                  SSN (3 hours ago): QPR closing in on Parker.
                  Di Marzio (2 hours ago): Parker medical at Fulham.
                  SSN (Now): Parker medical at Fulham.
                  Evo danasnji primer, toliko o Sky-u. Veceras oko 22.30 cemo znati dosta toga, tad izlaze razne vesti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma jok, rekao je Moley da nije da ne veruje u Williana, vec da je Damiao sada postao jedina opcija ako ovaj ne dodje. Razocaran sam tom opcijom, smrdi mi na Carroll kupovinu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne treba nam Damiao ni u ludilu.

                      Cekam Djanluku, premocan lik. Od juce nista ne pise za Vilijana.
                      sigpic

                      Comment




                      • Stigao Aly, fala bogu vise...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ali danas, sutra Vilijan odlucuje.

                          Freshko jesmo dobili mi milion-dva za pozajmicu Reine ili ne?
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Sta je tu toliko lose? Platimo 30 a ako bi ga prodali za 35, 30 ide nama a ovih 5 podelis s Rusima.

                            Macca se oglasio posle 100 godina, optimista po pitanju Vilijana.
                            Ma pogrešno sam skontao, tek maloprije sam uvidio da je to dijeljenje samo ono što ide preko 30 miliona.

                            Dobili smo 2 miliona za pozajmicu, a ako ga otkupe na kraju sezone dobijamo još 10 miliona.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Znaci 2 za Reinu, dali 1 za Sisokovu pozajmicu i to mu na kraju izadje 7,6 u plusu za sada ovo leto. Najavljeno je da ce budzet biti 25 + sve od prodaje sto mu dodje 32,6 i taman to da ode na Vilijana.

                              Papa je nespreman i dalje ali kazu da nije nerealno da po njega idemo u januaru.
                              sigpic

                              Comment


                              • Odgovorio ti je Merlin, 2m od Reine.

                                Ma ne vredi, nema kome da se uvali Skrtel...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X