Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SRECAN RODJENAN KAPITENU JEDNOM JEDINOM!!!
    sloboda ili ništa

    Comment


    • sigpic

      Comment




      • Sretan rodjendan kapitenu i legendi!
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Sve bolje od boljeg... jel ima još nešto loše da se desi?
          Ako ode Suarez mislim da smo ga ugasili.
          A Aspas - ko će ga znati, ako bude kao prethodna dva pojačanja onda ekstra ali meni to miriše na novog Borinija

          Comment


          • Losa situacija kako za Liverpul,tako i PL Suarez se vec nudi sam Real Madridu,ja sam lepo rekao mora Liverpul da pazari TOP igrace,ili ovaj ode!

            Comment


            • http://www.twitlonger.com/show/n_1rki4od

              Evo kompletnog intervjua.

              Comment


              • Originally posted by El Nino(9) View Post
                Losa situacija kako za Liverpul,tako i PL Suarez se vec nudi sam Real Madridu,ja sam lepo rekao mora Liverpul da pazari TOP igrace,ili ovaj ode!
                Nece Suarez da ode zato sto Liverpul ''ne dovodi TOP igrace'', nego zato sto su se mediji svi obrusili na njega kao i da ga skoro cela Engleska prezire.Na kom god stadionu on da ode(sem na Enfildu) cekace ga zvidzuci+FA je bila ostra prema njemu kada su mu odredjivali kazne za suspenziju.Da ne spominjem sto je dobijao zvizduke na ceremoniji najboljem igracu PL ako se ne varam.Sto je previse, previse je.Ima dovoljno razloga za odlazak, a Liverpul nije glavni uzrok.A i sam je vise puta izjavio koliko voli Liverpul.

                Comment


                • Originally posted by El Nino(9) View Post
                  Losa situacija kako za Liverpul,tako i PL Suarez se vec nudi sam Real Madridu,ja sam lepo rekao mora Liverpul da pazari TOP igrace,ili ovaj ode!
                  Tebi bi bilo jako lepo da cutis i da se ne javljas ovde.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Pise se da Liverpul vidi Murijela kao zamenu za Suareza ukoliko napusti Enfild...

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Pise se da Liverpul vidi Murijela kao zamenu za Suareza ukoliko napusti Enfild...
                      DAJ BOZE! Ako vec mora... Davno sam Brajkuli pricao da je UBICA!
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Нема године да прође а да Удинезе прописно ен одере неког

                        Comment


                        • Luis Suarez has no plans to leave Liverpool this summer, his agent has told Sky Sports News.

                          Comment


                          • Spanish paper 'Marca' reports that Liverpool player Luis Suarez has agreed a £40m deal for 4 years with Real Madrid.
                            Изгледа да ипак има планове.

                            Comment


                            • Marka je dovela Nejmara u Real jedno 4 puta po razlicitim cenama. Ja pretpostavljam da ce Luis otici, ali da sacekamo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Marka je dovela Nejmara u Real jedno 4 puta po razlicitim cenama. Ja pretpostavljam da ce Luis otici, ali da sacekamo.
                                Не знам, изјавио је да се Реал не одбија, сачекаћемо.

                                Comment

                                Working...
                                X