Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista bez Divoka Origija. Da njega nema ne bi ni Usatog za Liver ove sezone bilo.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Koliko Adamovo plakanje za Kutinjom deluje smešno sa ove distance. Kutinjo se lepo sjebao a Liverpul poslao poruku svakom sledećem koji naumi da ode da bi se borio za Lš.

      Comment


      • MVP!

        sloboda ili ništa

        Comment


        • Doktor

          Comment


          • Ko bi rekao da će prodaja Coutinha biti najbolja stvar za Liverpul koja je mogla da se desi. Šta ti je fudbal...

            Još više, ko bi rekao da će Klopp da nauči da je odbrana glavna stvar. Da mi je neko pre 2 godine rekao da će Klopp 130+ miliona funti od prodaje Coutinha uložiti u odbranu (VVD i Allison), rekao bih da lupeta i da nema pojma.

            Klopponja nam evoluirao. Lepo je kad trener shvati da nema ništa od tvrdoglavosti.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ko bi rekao da će prodaja Coutinha biti najbolja stvar za Liverpul koja je mogla da se desi. Šta ti je fudbal...

                Još više, ko bi rekao da će Klopp da nauči da je odbrana glavna stvar. Da mi je neko pre 2 godine rekao da će Klopp 130+ miliona funti od prodaje Coutinha uložiti u odbranu (VVD i Allison), rekao bih da lupeta i da nema pojma.

                Klopponja nam evoluirao. Lepo je kad trener shvati da nema ništa od tvrdoglavosti.
                Iskreno Z0La u tom trenutku je jedino odbrana skripala. Te jeseni i do momenta prodaje, Liverpul igra atomski fudbal u sredini i napred a nazad ocajno. Posle svake utakmice ona slika automobila gde je napred munja auto a nazad ocaj

                Jednostavno je tad Mane bio cesce na klupi, nije bilo prostora za sve. Cesce je rotirao. Vezni red uigran i prespreman a nazad preslabo. Kod kuce i nekako, u gostima nikako. 10 gostovanja 20 primljenih golova. 5 Siti, 4 Totenhem, 3 Arsenal i Votford.

                Gubi Kutinja prodajom ali tu je Mane. Koliko se secam potpisuje Keitu tad ali ga ostavlja Lajpcigu do kraja sezone jer mu jos nije nasao mesto. U tom periodu Ox strasan pored ostalih dobrih igraca u veznom redu (mec sa Sitijem 14.01. gde Ox igra brutalan mec).

                Potpisuje VVDa ocekivano, iz aviona se videlo da je to potrebno timu. Mislim da Kariusa ne bi dirao na golu da nije bilo greske u finalu. Ne toliko greske koliko je psihicki pao posle toga. Cak mislim da je tako nesto pominjao kad je Karius uhvatio ritam. Jednostavno je cele sezone rotirao njega i Minjolea i taman na kraju uhvatio Karius ritam kad greska->depresija.. tad je morao golmana dovesti.

                Sve u svemu, mislim da su ovi transferi bili logicni potezi tog trenutka i da me nije iznenadio bez obzira na njegov fudbal u te jeseni
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Iskreno Z0La u tom trenutku je jedino odbrana skripala. Te jeseni i do momenta prodaje, Liverpul igra atomski fudbal u sredini i napred a nazad ocajno. Posle svake utakmice ona slika automobila gde je napred munja auto a nazad ocaj

                  Jednostavno je tad Mane bio cesce na klupi, nije bilo prostora za sve. Cesce je rotirao. Vezni red uigran i prespreman a nazad preslabo. Kod kuce i nekako, u gostima nikako. 10 gostovanja 20 primljenih golova. 5 Siti, 4 Totenhem, 3 Arsenal i Votford.

                  Gubi Kutinja prodajom ali tu je Mane. Koliko se secam potpisuje Keitu tad ali ga ostavlja Lajpcigu do kraja sezone jer mu jos nije nasao mesto. U tom periodu Ox strasan pored ostalih dobrih igraca u veznom redu (mec sa Sitijem 14.01. gde Ox igra brutalan mec).

                  Potpisuje VVDa ocekivano, iz aviona se videlo da je to potrebno timu. Mislim da Kariusa ne bi dirao na golu da nije bilo greske u finalu. Ne toliko greske koliko je psihicki pao posle toga. Cak mislim da je tako nesto pominjao kad je Karius uhvatio ritam. Jednostavno je cele sezone rotirao njega i Minjolea i taman na kraju uhvatio Karius ritam kad greska->depresija.. tad je morao golmana dovesti.

                  Sve u svemu, mislim da su ovi transferi bili logicni potezi tog trenutka i da me nije iznenadio bez obzira na njegov fudbal u te jeseni
                  Transferi su logični, ali trener je takav da nije bilo logično da ih dovede(za ovoliki novac). On je pre toga doveo štopera Matipa i golmana Kariusa za ukupno 5-6 miliona. Nije da nismo tad imali para, već je Klopp više investirao u napad i sredinu. Jednostavno je takav trener. Zato sam napisao da je evoluirao. Jer je skontao šta mu je potrebno. Ja iskreno nisam očekivao štopera i golmana od 130+ miliona funti. Ko jeste, svaka mu čast.

                  U tom trenutku je odbrana škripala, na sredini si imao radilice, a u napadu genijalce. Dolaskom pomenute dvojice (i transfer Robertsona koji je bio pun uspeh i probijanje Arnolda) se savršeno poklopilo. Dobijaš balans između napada i odbrane i hvala Bogu , prestali smo da igramo onaj ludački fudbal(iako je bio lep na oko). Jer nas je ubijao tempo. Sad je takvo stanje da imaš vrh odbranu, sredinu punu radilica i odličan napad. Totalno balansirano.

                  Mora se napomenuti i da je Fabinjo pun pogodak. Trebalo mu je malo vremena, ali se savršeno uklopio u tu ulogu DM-a koja Kloppu treba. Ovo na kraju što je odigrao je bilo savršeno. A već par meseci vodi sredinu.

                  Keita je jedini koji štuca, ali je i on pokazao ogroman napredak. On je ostao u Lajpcigu jer je tek od tog sledećeg leta počela da važi da klauzula od 50 miliona ako se dobro sećam(ili je Lajpcig samo tako hteo da pristane na transfer, jer su se borili u Bundesu). Doveo bi njega Klopp odmah. Imalo je mesta na sredini. Takav tip igrača nam je uvek bio potreban. Brz, agilan, dobro se snalazi u uskom prostoru. On nam je dosta falio protiv Reala prošle sezone, kao i OX.

                  Ox je još jedan dobar transfer. Klasična zujalica, od koje je Klopp napravio odličnog taktičkog igrača. Samo se nadam da će se oporaviti totalno.

                  Što se tiče Kariusa, on je bio osuđen na propast. Psihički slab igrač, koji je kad tad morao da pukne. Da nije bilo finale LŠ, bilo bi nešto drugo. Dobio je 2 prilike u Liverpulu, obe je upropastio. Jednostavno nije igrač za najveće klubove.

                  U suštini, Klopp je pojačao baš ono što nam treba, ali nisam očekivao ovoliko na odbranu. Da je potrošio 80 miliona na krilo, rekao bih...očekivano. Ali na odbranu....nema šanse.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Da da, pozicije su ocekivane ali novac nije. Mada mislim da bi visina oba transfera bila niza za po 5-10mil da nisu u pregovore usli znajuci da je kasa Liverpula puna a potreba za tim pozicijama ogromna. Slicno kao Kepin transfer.
                    Pa bih vise rekaao da je nuzda zakon promenila kod Klopa ( novac za odbranu)
                    Sve u svemu ispalo dobro

                    Od Fabinja i Keite ocekujem pravo lice naredne sezone, kad vise bude na njihovim ledjima. Ako Keita izbori startnih 11, pogotovo ako bi Ox nastavio tamo gde je stao.

                    Koga bi doveo ovo leto? Isticu ugovori samo Morenu i Staridzu? Minjole i Milner imaju jos godinu/dve ugovor? Mislio sam da i njima istice sad
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Ma jašta, opelješili nas dobro. Sveci jer su znali koliko je Klopp odlepio za VVDom + onaj skandal. Samo zbog njega smo morali da platimo 10ak miliona više. A Roma zbog Salaha. Pa su nam za Allisona naplatili više. Nije da se bunim. Opravdao je svaki euro.

                      Dovoljno je reći da smo zbog njega dobili Napoli kući, kad je odbranio ono u poslednjem minutu. Eto, mogli smo ispasti u grupi i ne uzeti ovih 100inak miliona od LŠ-a.

                      Fabinjo i Keita su dosta udaljeni što se tiče napretka u klubu. Fabinjo se sasvim uklopio u tim. On je već kičma tima na sredini. Naravno da mislim da može još da napreduje, ali mislim da je ovo top što pruža. Sa Keitom je malo drugačija situacija. Velika šteta što se povredio, jer je konačno počeo da igra. Postigao je i par golova, video se napredak u igri. Da je izneo ovu sezonu na nogama, verujem da bi se i on totalno uklopio, il bar nekih 95%. Ali u odnosu na početak sezone, ogroman napredak. Očekujem da pokida sledeću sezonu.

                      Što se mene lično tiče.... Keita-Fabinjo-OX sredina bi bila idealna sledeće sezone. Naravno i sa Hendom i Ginijem u rotacijama.

                      Moreno, Staridz i Migs su mislim sigurni što se tiče odlaska. Lallana, ne bih znao...ali mislim da je i on gotov. Milner ostaje sigurno još godinu. Baš je Klopp govorio o njemu. Kaže da dosta pruža u samoj svlačionici, da je lider i uzor mnogima, tako da verujem da će ga ostaviti.

                      Eto možda Lovren ode, ali nisam siguran. Šaćiri priča kako shvata svoju ulogu u ekipi, i da mu je jasno da je rotacija. Origi mi je dosta neizvestan. Kod njega verovatno zavisi da li ćemo dovoditi novog napadača. Mislim da bi pristao da bude 2. špic ekipe, ali ne i treći.

                      Što se tiče dolazaka, ja bih doveo levog beka za rotaciju. Robertson je životinja, ali valja imati beka da odigra nekoliko utakmica. Može i neki mladi igrač, sa potencijalom. Dovesti rezervu Alisonu, nešto tipa Kabaljero ili Stenkelburg.

                      Pojuriti Vernera. Mislim da bi bio savršen špic za nas. I eto jedno krilo(tipa Brandt..ali za njega je kasno).


                      Verner - krilo - levi bek rotacija - golman.

                      Ja bi bio zadovoljan sa tim. Imali bi lepu dubinu za sledeću sezonu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ono kad ti u prvoj sezoni opravdaju svaki euro

                        Meni je Gini ispred Keite, jednostavno je igrac kad je tesko, kad je bitno. Pre sezonu dve se secam da je dao dva tri bitna gola za Liverpul. Kraj tih meceva je bio 1:0. Protiv velikih timova. Sad protiv Barse opet. Dao bih mu prednost na pocetku sezone, pre Oxa i Keite pa neka se izbore njih dvojica za svoja mesta. Za pocetak jedno mesto za njih dvojicu, da im sedim na klupi. Dolaze iz povrede, da se ne trose odmah, pa polako partijama za svoje pozicije.
                        Fabinja gledam, jos mi treba da prepoznam ono sto si ti

                        Ako Milner ostane onda moze i neki mladji na tu poziciju levog beka. Za ne daj Boze. Ne znam sto mi je Kresvel iz WHa dobra zamena tu, ne pitaj me. Nekako mi deluje da je dobar tehnicar, dobar centarsut, disciplinovan..iako nije puno igrao ove sezone. Ne znam zasto on

                        Kabaljero ostaje koliko sam ispratio to tako da nistaa

                        Sto toliko Verner, nisam ga puno gledao? Ako si ranije objasnjavao, znam da si ga vec pominjao, prelistacu kasnije da se ne ponavljas
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Samo da pozdravim braću Redse i navijače Scuma


                          The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                          Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                          Liverpool loves you Matip

                          Comment


                          • Originally posted by NSG View Post
                            Ono kad ti u prvoj sezoni opravdaju svaki euro

                            Meni je Gini ispred Keite, jednostavno je igrac kad je tesko, kad je bitno. Pre sezonu dve se secam da je dao dva tri bitna gola za Liverpul. Kraj tih meceva je bio 1:0. Protiv velikih timova. Sad protiv Barse opet. Dao bih mu prednost na pocetku sezone, pre Oxa i Keite pa neka se izbore njih dvojica za svoja mesta. Za pocetak jedno mesto za njih dvojicu, da im sedim na klupi. Dolaze iz povrede, da se ne trose odmah, pa polako partijama za svoje pozicije.
                            Fabinja gledam, jos mi treba da prepoznam ono sto si ti

                            Ako Milner ostane onda moze i neki mladji na tu poziciju levog beka. Za ne daj Boze. Ne znam sto mi je Kresvel iz WHa dobra zamena tu, ne pitaj me. Nekako mi deluje da je dobar tehnicar, dobar centarsut, disciplinovan..iako nije puno igrao ove sezone. Ne znam zasto on

                            Kabaljero ostaje koliko sam ispratio to tako da nistaa

                            Sto toliko Verner, nisam ga puno gledao? Ako si ranije objasnjavao, znam da si ga vec pominjao, prelistacu kasnije da se ne ponavljas
                            Gini je definitivno sad ispred svih na sredini, osim Fabinja. Ali očekujem da Keita i Ox pokidaju pripreme. Njih dvojica će verovatno da se bore za to jedno mesto. Ali tokom sezone očekujem obojicu u postavi u dosta utakmica. Ne treba zaboraviti ni Hendersona. On je poslednjih par meseci odigrao vrhunski. I to sve zbog Fabinja. Čim se Fabinjo totalno uklopio u tim, Klopp je maknuo Hendersona sa DM-a i dao mu da igra osmicu. Mesto koje mu mnogo više prija nego DM. I odmah se videlo po golovima i asistencijama.

                            Što se tiče Fabinja, dovoljno ti je to što nam bekovi igraju praktično krila, a opet odbrana ne ispašta zbog toga. U našem, standardnom napadu, krila ulaze unutra, a bekovi odlaze na krila. I pozadi ostaju samo VVD i Matip i Fabinjo. A opet je teško napraviti uspešnu kontru protiv nas. I to je velikom zaslugom zbog pozicioniranja i anticipacije Fabinja. Dosta krpi pozadi kad protivnik vrši opasnu tranziciju. Ili uzima loptu ili pravi prekršaj koji zaustavlja kontru. I distribucija mu je dosta dobra.

                            Ne bi ja imao ništa protiv Kresvela, ali verujem da bi bio mnogo skup. Pre bih uzeo Cilvela kad tako gledam. On je bomba. Ali i on je preskup. Uzeo bih nekog kao što smo uzeli Robertsona za 8 milki, taj tip. Mlad sa potencijalom. Nek odigra u prvoj sezoni do 10-15 tekmi u svim takmičenjima, i biće uspeh.

                            Verner mi se generalno sviđa kao napadač. Pisao sam već pre o njemu. Brz, agilan, odlično oseća prostor. Sa njim u timu možeš da menjaš formacije. Možeš da staviš Firmina na 10ku, a njega u špic. Možeš da igraš 4-4-2, sa njim i Firminom kao špicem. On bi bio ono što je npr. Staridz nekad bio. Samo nije toliko natural finisher kao Studz.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Staridz & Moreno napuštaju klub, potvrđeno.

                              Ovo je Studzov oproštaj od Liverpula.



                              What can I say...
                              It’s been one hell of a ride at this beautiful club. We were together for 7 seasons and took a lil break in between.
                              We had a lot of high and lows together but through it all remained together knowing that one day we’d have to break up. That time is now.....

                              I wanna say to the fans I love y’all. You made me feel so welcome and embraced me with open arms. The Sturridge dance became famous at Anfield and I’ll never forget the first time I did it in front of the Kop.

                              To my team mates old and new thank you for the memories the banter was unreal. You all played a part in making me the man I am today. This isn’t a good bye cause Lord knows we’ll stay in touch no matter where I am so speak soon. To the current group of players just letting you know that Sturr crazy sauces will still be available next season so don’t stress yourselves out the lucky sauce will be back 😂😎

                              To the coaching staff thank you for everything pushing me to my limits in every aspect to become the best I can be that goes for both old and new. Special shoutout to the managers Jurgen and Brendan for guiding my steps and helping me be the best I can be.

                              The fitness and medical department. Thank you for being on point through the lowest moments but also the highs. Your time and effort for not just me and the lads has been appreciated. I’m grateful I got to thank you all in person outside of social media. Special mention to Chris Rohrbeck for his work all season. Paul Small “Smally” you’ve been there with me from the beginning to the end and at England national team . Nothing but love and respect for you. Lastly Andy Massey you went above and beyond so thank you so much.

                              Kitchen staff and everyone at Melwood. Thank you for all the hours you put In Behind the scenes to make sure I was taken care of along with the players. Special Shoutout to my other mothers Caroline and Carol. You both are absolute legends! Lee and Graham thanks making life easier from boots to gear , top men!
                              Ray , Jane , Rachael and Louise. I’ll miss you guys just know I’m forever grateful to you for everything you did for me.

                              To FSG you guys have done everything in your power to ensure the club has gotten back to the top and it’s been an absolute pleasure to work with you. Special mention for Mike Gordon who was more than just one of the owners but a mentor who has given me advice in and out of football . Tom Werner you’re an absolute boss and I’m still waiting on my cameo in a movie 😂 , John W Henry thank you so much for being incredible with me through my tenure at Liverpool.

                              Lastly Mike Edwards who was a big part in recruiting me to the club . Had some great banter with you over the years 😎
                              I’m so happy I was a part of the clubs 6th champions league win because all the fans have deserved it for all the support they’ve given me and club during my tenure.

                              I wish you all the best in the future and more success for the club.
                              Like I’ve always said it’s #redordead

                              Thank you for the memories.

                              Much love
                              Daniel
                              Hvala ti legendo na svemu. Jedan od mojih omiljenih igrača u klubu. Klasa, vrhunski igrač. Proklete povrede...koje mu nisu dale da ispuni svoj pun potencijal. Srećno u daljoj karijeri. Da mu ovih par godina karijere prođu bez povreda.

                              Što se tiče Morena, i njemu srećno u budućnosti. Jeste da je bio šupalj pozadi, ali je uvek davao 120% za tim. Trud i zalaganje uvek na nivou. A govore i da je u svlačionici bio jedan od najpozitivnijih. Odlazi u dobrom sećanju svakako.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Staridz je trebao da bude najbolji napadac na svetu, imao je sve i dribling i sut i zavrsnicu. Ali povrede mu nisu dozvolile da bude najbolji na svetu...


                                Last edited by Brian McShtull; 07-06-19, 00:28.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X