Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Ja bih MWilla angažovao ako ništa, onda samo zbog klupe.
    One ispred Pionira?
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • Originally posted by djuras View Post
      mislis klupice
      Originally posted by kronostime View Post
      One ispred Pionira?
      To brate, mada bi i vrapci&golubovi bili tih večeri high...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Doellman u Efesu.

        Comment


        • Pozdrav drugari, izvinite što upadam kao padobranac.

          Naime u toku su prijave za Beobasket fantasy ligu na https://www.facebook.com/IntelektualacDorcol/

          Pobednike očekuju vredne nagrade, a najbolje posle prva dva kola KK Mega Bemax poziva na svoju novogodišnju utakmicu !

          Izvinjavam se na spamu verujem da je najčitanija tema, a verujem da ima neko ko bi voleo da odmeri snage sa pro košarkašima.
          Attached Files

          Comment


          • Kad vec pominjes efes, odgledah jutros na preskoke karsijaka-efes. Dzerod dzons preozbiljna napadacka partija. A stimac je za ceo nas tim skakacka masina. Odgledah s uzivanjem i moju dugogodisnju zelju, iako je verovatno tek sad na EL nivou, d.j.kenedija. decko skace, asistira, nije vrhunski suter ali daleko da ga smete ostaviti samog, sleser, ma retko svestran igrac. Trifa opet ima dobre strance

            Comment


            • samo sam cekao kad ce opet da se pocne sa prizivanjem stimca

              Comment


              • Neka njega tamo, nekako mi je Milko miliji.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Bogi ponovo otvorio temu,a onda jedno veliko zatisje...

                  Comment


                  • Pa bila ta mosa za Kvinsija, mislim da je zato i otvorena, posto je to propalo moramo da cekamo. Ja sam i dalje za Ndour-a pa nek ide zivot.

                    Comment


                    • qmill, ndour, rudd...ako se razmislja o nekome u klubu, nadam se da je to ovaj neki tip igraca

                      nikako musli i slicne nekretnine

                      Comment


                      • Musli igra samo EL.
                        Ocekujem za par godina da bogati timovi imaju po 2 tima.
                        Da nam je umesto Milka i Pere jedan Musli i Peri Dzons

                        Comment


                        • Jbg Lazo,ima se,moze se.
                          Ja verujem da ce nasi nastaviti na dalje sa ovim rosterima od 15,mozda cak 16 igraca.
                          Ukoliko dodje taj visoki,ocekujem da Apic otpadne definitivno,jer bi imali sa njim 7 igraca na unutrasnjim pozicijama,sto je svakako previse.
                          Nadam se da ce Davidovac ili Lazarevic uci u 12 umesto Keselja.

                          Comment


                          • Ako se sećate, mi smo na "fax" bili udaljeni da potpišemo Iversona. Sećate se anegdote sa kvarcnom grejalicom, neispravnim fax uređajem i Ristovićem koji je zaspao u kancelariji. Sve je bilo dogovoreno, ali se ovaj popišmanio i kao rešio da proba NBA. Kao što se zna, još nije nigde potpisao, tako da me ne bi čudilo da njega ponovo aktiviramo.

                            Comment


                            • Pa i mi realno imamo dva tima, tj. 17-18 igraca koji lagano svi mogu u ABA. E sad, to u praksi ne koristimo iz dva razloga.

                              Prvi je sto Covic u FMP-u vidi svoju back-up opciju, i tako se trose nepotrebno i finansijski i igracki resursi. Drugi je sto do sada smo imali trenere koji su ABA-u igrali u glavnom u najjacem sastavu. Radonjic jer mu je takva filozofija, a Alimpije je tek na pocetku.

                              Comment


                              • Originally posted by Jimi22 View Post
                                Bogi ponovo otvorio temu,a onda jedno veliko zatisje...
                                Mislim da je zebnja rec koju trazis
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X