Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
    Samo se ti smej, ali ja sam siguran da bi ga Sloba za godinu dana trenirao i nalozio kao niko do sada.
    Moje je mišljenje da bi ga Ajk dogn'o do NBA visina !

    Comment


    • 90
      Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Sve sto si napisao stoji.
      Samo je pitanje koliko mi sa tom napadackom igrom odnosno igrom na kos vise mozemo da postignemo.
      Ja mislm ne mnogo. Dobra odbrana moze da neutralise svaki napad. I upravo jaka, odbrana, defanzivni stil je jedino cime se Zvezda moze suprostaviti jednom Realu, Feneru, Barsi itd, itd.
      U toj konstalaciji snaga odbrana koju smo igrali pod DR smanjvala je taj ogromni jaz u budzetima, igrackim kvalitetima naseg tima i najboljih Evropskih timova.
      Ranije je to uspesno radio Vujosevic sa Partizanom.
      Iz te odbrane ne tako retko smo mi postizali i 80, 90 poena ali je odbrana bila preduslov svega toga.
      I uopste ta skola kosarke na ovim prostorima gaji taj stil igre.
      Kada smo igrali napadacki i za kos vise mi dodjosmo do playoff El. Tom Realu smo u Pioniru dali preko 90 koseva, Himkiju takodje, Bayernu, iako je bio Radonjic trener, iako smo imali i Lazica, Dangubica, Jovica, Milera, mi smo igrali da damo kos vise i do sada to nam je najveci uspeh. Ne mozes po svaku cenu igrati na kos manje ako nemas ekipu koja to moze da iznese. Nije isto kada Jovic sa 195 ceka u odbrani ili sicusni Rocesti. Zirbes i Stimac su daleko od elitnih defanzivaca pa smo se sa svim velikanama tukli na pobedu a nismo bunkerisali protiv njih bez obzira sto nam je Radonja bio trener. Prosla sezone je opet imali drugi tip igraca u rosteru i primenilu smo defanzivnu taktiku jer smo imali igrace koji su tu taktiku mogli da iznesu. Ova ekipa sem po izjavama Alimpijevica nema taj kapacitet da zadrzi Real, Makabi, Barsu i ostale na max 70 poena. Trazi se ono sto ce doneti pobede a to cemo videti vrlo brzo, da li na kos vise ili manje.

      Comment


      • Originally posted by Daba View Post
        A evo i potvrde onoga sto sam predpostavljao.
        kako pretpostavljao kad si ti upravo ti sinoc javljao kako je potpisao?

        Comment


        • Ne zaboravite da se prošle sezone igralo po promenjenom sistemu takmičanja i da je bilo mnogo teže doći do plej-ofa.
          Odbrana mora da bude ključni deo tima, a ako sada imamo napadački potentniji tim, tim bolje.
          Treba "samo" sve to uklopiti, a za to treba vremena.
          I dalje smatram da bi nam najviše legla neka 4/3 opcija, dobar skakač i korektor sa strane pomoći koji može da istrči kontru. Ne mora biti ne znam kakav poenter, a da se ne lažemo takvog sa poenima u rukama i ne možemo da priuštimo.

          Comment


          • Realno gledano,neki Ndour i zatvaraj kapiju.
            QM je svakako klasa,ali je jako cudno sve sto se desava sa njim u Brose-u.Prvo je bio na PROBI,zatim potpisao ugovor na cak 2 sezone,a sada hoce raskid i on i klub.
            Nesto mi tu ne stima,ali je svakako igrac koga ne bi mogli odbiti,uprkos tome sto je imao tu drugu povredu kolena.
            Ali mislim da bi svakako Ndour bio kvalitetno resenje,jos je jedan covek na ovom forumu rekao da nam je nudjen za neke ne velike novce,tako da bi do kraja sezone to mozda moglo sponzorstvo Huawei-a pokriti.

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              kako pretpostavljao kad si ti upravo ti sinoc javljao kako je potpisao?
              Ovakvi postovi nisu potrebni, Daba je samo preneo twit koji mu se pojavio na profilu...tek kasnije je video datum. Svakom može da se desi.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Originally posted by Ganac View Post
                Ovakvi postovi nisu potrebni, Daba je samo preneo twit koji mu se pojavio na profilu...tek kasnije je video datum. Svakom može da se desi.
                Kakvi postovi, najnormalnije sam pitao?

                Comment


                • Da li mi ljudi uopste trazimo igraca?. Na utakmici sa Megom razgovarajuci sa ljudima koji su na ovaj ili onaj nacin blizu kluba niko nista nije pomenuo. A i ne znam kako bi se recimo rastali sa Keseljom kad ima dve godine ugovor ili Jankovicem koji ima na tri.

                  Comment


                  • Originally posted by djuras View Post
                    Kakvi postovi, najnormalnije sam pitao?
                    Ispravio se dva posta kasnije kako si normalno pitao?

                    Comment


                    • Originally posted by Ganac View Post
                      Ovakvi postovi nisu potrebni, Daba je samo preneo twit koji mu se pojavio na profilu...tek kasnije je video datum. Svakom može da se desi.
                      Aha, kako da ne opasan je to razbojnik, znam ga ko zlu paru ..
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • Daj više ova pitanja "kako ćemo da se rastanemo sa osobom A, ako ona ima ugovor još dve sezone", odmorite malo. Kao i kod dovođenja igrača, tako i kod "odvođenja", gazda aka. Čovke sve dogovara sa Miškom Mađijom, koji je u dobrim poslovnim odnosima sa našim klubom. Kešelj je očigledna usluga našeg kluba tom Mišku, a ako se bude videlo da baš ne ide, verovatno će to biti dogovoreno i gospodski ćemo se rastati. Ali se neće sigurno ništa dogoditi pre nego što odigramo neku utakmicu u EL. Pojedinci ovde, a i na drugim mestima su već oterali Kešelja, Jankovića, Feldina, sezona nije ni počela, a već su svi zaključili da je fail.

                        Comment


                        • Originally posted by kankkunen View Post
                          Aha, kako da ne opasan je to razbojnik, znam ga ko zlu paru ..
                          Ubaceni element
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by kankkunen View Post
                            Aha, kako da ne opasan je to razbojnik, znam ga ko zlu paru ..

                            U Dabu sumnjas?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Trazimo sigurno igraca, nemojte brinuti uopste, samo se ne zuri nigde, a i nema razloga...
                              Nego, kako se Kuzmic snasao u Realu?

                              Comment


                              • Originally posted by Stefi View Post
                                Nego, kako se Kuzmic snasao u Realu?
                                Odlično, a i ne tražimo nekoga ko bi nam usporio igru
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X