Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naši demantovali za Milera. To valjda znači da je ozbiljna opcija. Drugimi rečima, i za Ročestija je bio izričit stav da ne dolazi.

    Comment


    • Pitanje je u kakvom je Kvinsi stanju posle ACL-a, a i Covic je dosta ljut na njega sto zbog onog predugovora sa Makabijem, sto zbog onog s tvitera. Ipak odricati se njega u situaciji kada nemamo nijednu cetvorku je suludo.

      Ne znam sto se otpisuje Jankovic pored zivog Keselja.

      Comment


      • Originally posted by Markoss View Post
        Pitanje je u kakvom je Kvinsi stanju posle ACL-a, a i Covic je dosta ljut na njega sto zbog onog predugovora sa Makabijem, sto zbog onog s tvitera. Ipak odricati se njega u situaciji kada nemamo nijednu cetvorku je suludo.

        Ne znam sto se otpisuje Jankovic pored zivog Keselja.
        Ludilo²
        Ja sam covek fin i suptilan.

        Comment


        • E nedam vam Keselja mene dirajte Keselja molim vas ne dirajte.

          Comment


          • Jankovic ima daleko veci plafon od Jovanovica. Ocigledno mu je potrebno duze vreme za adaptaciju,ali treba ga sacekati. Verujem da ce kroz Aba ligu to vremenom i pokazivati,a za Keselja se nadam da ce se istisnuti iz 12 dolaskom pojacanja.
            Nemam nista protiv coveka (sem onog ispada na tw Smradonja),ali mislim da jednostavno nema sta da trazi u prvom timu. Svaki igrac koji je dosao iz FMP-a ce daleko vise doprineti od njega u ovom momentu.

            Comment


            • Originally posted by ajkisloba View Post
              E nedam vam Keselja mene dirajte Keselja molim vas ne dirajte.
              siguran sam da, u ovoj formi, moze solidno da pomogne u setanju ajka
              tako da ga slobodno vodi kuci

              a sledece godine, kad jos malo napreduje i formira se - sky is the limit

              Comment


              • Samo sam hteo da parafraziram jednog coveka.

                Comment


                • Originally posted by djuras View Post
                  siguran sam da, u ovoj formi, moze solidno da pomogne u setanju ajka
                  tako da ga slobodno vodi kuci

                  a sledece godine, kad jos malo napreduje i formira se - sky is the limit

                  Samo se ti smej, ali ja sam siguran da bi ga Sloba za godinu dana trenirao i nalozio kao niko do sada.
                  Ja sam covek fin i suptilan.

                  Comment


                  • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                    Samo se ti smej, ali ja sam siguran da bi ga Sloba za godinu dana trenirao i nalozio kao niko do sada.
                    Ajka mozda, ali Kesa nikako.

                    Comment


                    • Originally posted by Chupa View Post
                      Ajka mozda, ali Kesa nikako.
                      Sloba je tu za motivaciju, a Ajk za kondiciju. ;)

                      Ja sam covek fin i suptilan.

                      Comment


                      • Originally posted by Markoss View Post
                        Pitanje je u kakvom je Kvinsi stanju posle ACL-a, a i
                        Ne znam sto se otpisuje Jankovic pored zivog Keselja.
                        Vjerovatno sto je Jankovic 4 - Keselj 3 a Bjelicu trener vidi iskljucivo na 4-orku.

                        Comment


                        • Shvatam je sve što Laza govori i slažem se s njim, shavatam njegovu i poentu i ono što želi da kaže i razumijem ga. Svi mi uvijek kada vidim rupu u igri tražimo igrača koji će ju popuniti. To je ono što je normalno i senzibilno za uraditi.

                          A šta ako umesto ispravnog unesemo malo haosa u sistem, da kvotujem Jokera iz Dark Knighta, da haosom balansiramo stvari. Umjesto da popunimo rupu u odbrani i primimo 20 poena manje, zašto ne bi doveli nekog s kim ćemo dati 20 poena više?

                          Radonja je nas sve razmazio odbranom, i košarkom koja je gospodska, krvnička i na kraju krajeva normalna, sa normalnim razmišljanjem. Izgubili smo kreativnost i maštu, svaku rupu smo štop prije krpili i jedva sastavljali šavove, umjesto da izgrizamo još već rupe protivnicima i njima prvi razvezujemo šavove.

                          Comment


                          • Sobzirom na nestasluke Milera koje je imao i kako se oprostio a znajuci predsednika
                            sanse da se on vrati su jako minimalne. To je moje misljenje ne i info da se razumemo.
                            Ja licno mislim da nam treba neko ko bi defanzivno pomogao i znao da igra ispod kosa
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Juče odjeknula "bomba" o velikom povratku, stigao odgovor koji su Delije čekale!
                              AUTOR: MILOVAN LONGINOV
                              06. OKTOBAR 2017.

                              Juče je kao "bomba" odjekunla vest da bi Kvinsi Miler mogao da se vrati u Crvenu zvezdu, a danas je stigao i odgovor.

                              Kako je preneo Blic, pozivajući se na svoje izvore bliske klubu, KK Crvena zvezda neće vratiti bivšeg igrača.

                              Kako se navodi, to su proizvoljne informacije pojedinih inostranih novinara, koje su neki naši mediji preneli i već "doveli" Amerikanca na Mali Kalemegdan.

                              Podsetimo, Miler je pre dve sezone imao sjajnu godinu u crveno-belom dresu, odlične partije je unovčio prelaskom u Makabi iz Tel Aviva, koji ga je kasnije poslao u Bamberg, sa kojim je nedavno raskinuo ugovor.
                              A evo i potvrde onoga sto sam predpostavljao.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by Bastia33 View Post
                                Shvatam je sve što Laza govori i slažem se s njim, shavatam njegovu i poentu i ono što želi da kaže i razumijem ga. Svi mi uvijek kada vidim rupu u igri tražimo igrača koji će ju popuniti. To je ono što je normalno i senzibilno za uraditi.

                                A šta ako umesto ispravnog unesemo malo haosa u sistem, da kvotujem Jokera iz Dark Knighta, da haosom balansiramo stvari. Umjesto da popunimo rupu u odbrani i primimo 20 poena manje, zašto ne bi doveli nekog s kim ćemo dati 20 poena više?

                                Radonja je nas sve razmazio odbranom, i košarkom koja je gospodska, krvnička i na kraju krajeva normalna, sa normalnim razmišljanjem. Izgubili smo kreativnost i maštu, svaku rupu smo štop prije krpili i jedva sastavljali šavove, umjesto da izgrizamo još već rupe protivnicima i njima prvi razvezujemo šavove.
                                Sve sto si napisao stoji.
                                Samo je pitanje koliko mi sa tom napadackom igrom odnosno igrom na kos vise mozemo da postignemo.
                                Ja mislm ne mnogo. Dobra odbrana moze da neutralise svaki napad. I upravo jaka, odbrana, defanzivni stil je jedino cime se Zvezda moze suprostaviti jednom Realu, Feneru, Barsi itd, itd.
                                U toj konstalaciji snaga odbrana koju smo igrali pod DR smanjvala je taj ogromni jaz u budzetima, igrackim kvalitetima naseg tima i najboljih Evropskih timova.
                                Ranije je to uspesno radio Vujosevic sa Partizanom.
                                Iz te odbrane ne tako retko smo mi postizali i 80, 90 poena ali je odbrana bila preduslov svega toga.
                                I uopste ta skola kosarke na ovim prostorima gaji taj stil igre.

                                Comment

                                Working...
                                X