Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije ovde poenta samo dovesti pojacanje. Vec moze li se sa ovim timom igra postaviti na visi nivo a sa doselekcijom tim uciniti jos jacim.
    Ne uliva mi Alimpijevic poverenje. Pisao sam vec o tome.

    Comment


    • Ono što sam ja video kod Alimpijevića na ovih 5 zvaničnih mečava je daleko više od onoga što sam video kod Radonje na njegovom početku u Zvezdi. Što ne znači da će Alimpije dočekati četvrtu sezonu kod nas i da će imati uspeha kao njegov prethodnik. Samo kažem da je neophodno strpljenje i da izrazim nadu da Čoviću neće pasti na pamet da menja trenera posle mesec-dva, već da će muški stati iza tima i trenera koje je sam izabrao.

      Comment


      • Radonjic je imao slabiju ekipu u prvoj sezoni nego Alimpije sada, ali da, kod Radonjica na pocetku nije bilo ni naznake ozbiljnije igre, kod Alimpijevica je ima.

        Comment


        • Originally posted by Vlax View Post
          Radonjic je imao slabiju ekipu u prvoj sezoni nego Alimpije sada, ali da, kod Radonjica na pocetku nije bilo ni naznake ozbiljnije igre, kod Alimpijevica je ima.
          koje su to naznake ako smem da pitam?
          koje su osnovne postavke igre u napadu, sta mi to igramo?
          sta igramo u odbrani, kako branimo pik?
          zasto nam 30-35min kao startna cetvorka igra covek koji moderne cetvorke samo pogledam moze da isprati?

          Comment


          • Originally posted by djuras View Post
            koje su to naznake ako smem da pitam?
            koje su osnovne postavke igre u napadu, sta mi to igramo?
            sta igramo u odbrani, kako branimo pik?
            zasto nam 30-35min kao startna cetvorka igra covek koji moderne cetvorke samo pogledam moze da isprati?
            Ovo i mene zanima.
            Koje su to postavke, naznake itd,itd.

            Comment


            • Po tome je onda najbolje dovesti Odzoa iz FMP-a, i dovesti jednu mileroliku cetvorku. Dobijamo mesinu i odbranu na petici, i sok i ofaznzivni ucinak na cetvorci. Mi njima za uzvrat Jankovica i Jovanovica nek se kale.

              Comment


              • Originally posted by madafaka73 View Post
                Ono što sam ja video kod Alimpijevića na ovih 5 zvaničnih mečava je daleko više od onoga što sam video kod Radonje na njegovom početku u Zvezdi. Što ne znači da će Alimpije dočekati četvrtu sezonu kod nas i da će imati uspeha kao njegov prethodnik. Samo kažem da je neophodno strpljenje i da izrazim nadu da Čoviću neće pasti na pamet da menja trenera posle mesec-dva, već da će muški stati iza tima i trenera koje je sam izabrao.
                U potpunosti se slažem sa ovim.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Najbolja defanzivna ekipa lige, egal tekma sa Zalgirisom, disciplina u igri. Problem jesu i pik i odbrana, ali osnova postoji, sledi dalja nadogradnja. Radonjicu su trebale dve sezone da mu ekipa izgleda zajebano, ajmo da Alimpijevicu damo makar malo vise od dva meseca.

                  Sto se tice cetvorke, nije njegova krivica sto mu je roster takav kakav je. Nema on koga drugog da stavi na cetvorku.

                  Comment


                  • Melo MVP @Rogota_7
                    Miro Bilan pregovara sa #kkcz.#StayTuned

                    Lakiju se mozda i ispuni zelja za klasicnu 5

                    Comment


                    • Originally posted by Vlax View Post
                      Najbolja defanzivna ekipa lige, egal tekma sa Zalgirisom, disciplina u igri. Problem jesu i pik i odbrana, ali osnova postoji, sledi dalja nadogradnja. Radonjicu su trebale dve sezone da mu ekipa izgleda zajebano, ajmo da Alimpijevicu damo makar malo vise od dva meseca.

                      Sto se tice cetvorke, nije njegova krivica sto mu je roster takav kakav je. Nema on koga drugog da stavi na cetvorku.
                      po cemu najbolja defanzivna ekipa lige?
                      ako kazes da se saceka alimpije da bi videli da li ima u sebi to sto treba, onda valjda treba i da se saceka pre nego sto se daju pausalne ocene ko je najbolja defanzivna ili ofanzivna ekipa u ligi

                      sto se tice cetvorke, cija je to krivica?
                      ko odredjuje ko ce biti startna cetvorka, i ko ispunjava uslove da igra na toj poziciji?

                      Comment


                      • Originally posted by ivica14 View Post
                        Melo MVP @Rogota_7
                        Miro Bilan pregovara sa #kkcz.#StayTuned

                        Lakiju se mozda i ispuni zelja za klasicnu 5
                        tacno ono sto ovoj ekipi fali - jos jedan mlitavko pod kosem

                        Comment


                        • Jel prošla kuknjava dobro je to, tako se razvijaju pluća duga je sezona ...
                          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                          Comment


                          • bilan ?

                            Comment


                            • Wook se zezao ali tip igrača kao Rendolf bi nam legao samo tako. Mi klasičnu peticu već imamo u timu samo što je ne koristimo u poslednje dve utakmice iz nepoznatih razloga, kvalitet protivnika je bio takav da je mogao da igra u obe.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by djuras View Post
                                po cemu najbolja defanzivna ekipa lige?
                                ako kazes da se saceka alimpije da bi videli da li ima u sebi to sto treba, onda valjda treba i da se saceka pre nego sto se daju pausalne ocene ko je najbolja defanzivna ili ofanzivna ekipa u ligi

                                sto se tice cetvorke, cija je to krivica?
                                ko odredjuje ko ce biti startna cetvorka, i ko ispunjava uslove da igra na toj poziciji?
                                Po broju primljenih poena. Pa sto se onda ne saceka pre nego sto se ovo proglasi za propast?!

                                Startna cetvorka mogu da budu Bjelica ili Jankovic. Cenis da je Jankela bolji izbor za 25+ minuta na cetvorci?

                                Comment

                                Working...
                                X