Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mene zanima, ako neko zna tacnu cifru za Antica neka iznese da znamo konkretno, da se ne cenkamo svaki dan oko toga

    Comment


    • Bogi je izneo cifru od 250k. Za sad se ta cifra uzima kao najpouzdanija i na osnovu nje se polemise.
      Sto se tice trzisne vrednosti, to verovatno ni Misko ne moze da kaze, ali je sasvim sigurno da to nije milion ili cak milion i 200k koje bi imao u Feneru. Ne postoji klub, verovatno ni u Kini, koji bi toliko dao za njega u ovom momentu. Cifra koju je imao po ugovoru sa Fenerom je njegova trzisna cena u momentu kada je potpisivao ugovor, tj. od pre tri godine. Kuzmic je u ovom momentu mnogo korisniji igrac na poziciji 5, pa smo videli da je otisao u Real za 600k.
      Last edited by kokodakalo1; 12-09-17, 22:40.

      Comment


      • Ko o čemu, cigani o platama.

        Hajde opušteno momci, znaju ljudi u upravi šta rade ;)

        Comment


        • Postoji li neki sajt kao za fudbal transfermarket, to bi bilo najmerodavnije koliko mu je tržišna vrednost.

          Comment


          • Originally posted by kokodakalo1 View Post
            Bogi je izneo cifru od 250k. Za sad se ta cifra uzima kao najpouzdanija i na osnovu nje se polemise
            Znamo to, ali nije ni Bogi tu cifru potvrdio kao 100% tacnu, tako da i dalje nemamo do kraja pouzdanu informaciju.

            Comment


            • Originally posted by djuras View Post
              posto vidim da svi znaju da li je vise ili manje ili taman kako treba, ajde reci koliko ga to tacno placamo?
              a kad si vec tu reci i koja mu je trzisna vrednost pa da vidimo kako stojimo
              ako si pratio vec je spominjan iznos na forumu od 250k. S obzirom na njegove godine i neigranje to je negde njegova trzisna cena, mada je to vise stvar procene a najvise o tome moze znati njegov menadzer preko visine ponuda koje je dobijao, tj klub jer je ovde klub bio zainteresovan da ga proda sto skuplje.
              Last edited by mmajstor; 12-09-17, 22:46.

              Comment


              • Originally posted by mmajstor View Post
                ako si pratio vec je spominjan iznos na forumu od 250k. S obzirom na njegove godine i neigranje to je negde njegova trzisna cena, mada je to vise stvar procene a najvise o tome moze znati njegov menadzer preko visine ponuda koje je dobijao, tj klub jer je ovde klub bio zainteresovan da ga proda sto skuplje.
                znaci ne znas
                mogao si to odmah lepo reci, umesto sto izlazis sa kategorickim tvrdnjama da ga sigurno ne placamo manje...ili vise, svejedno

                poenta je da nemas pojma, a u raspravu ulazis sa tezom koja je tvoja konstrukcija na osnovu poluproverenih informacija
                i onda naravno tu svoju tezu postavis kao aksiom

                Comment


                • Placamo ga milijardu! Koga zanima-dosao je i sad treba stvarati hemiju. Ko da neko daje iz svog dzepa.

                  Comment


                  • Ne znam, kao sto to niko ne moze znati, ali koristim zdravu logiku da bih mogao sto bolje da pretpostavim. Da je neki dobar klub Feneru ponudio 350k za njega, sta mislis da bi se desilo?

                    btw. na ovoj temi se uglavnom koriste poluinformacije, ja nista izreceno ne dozivljavam kao aksiom

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ne znam, kao sto to niko ne moze znati, ali koristim zdravu logiku da bih mogao sto bolje da pretpostavim. Da je neki dobar klub Feneru ponudio 350k za njega, sta mislis da bi se desilo?

                      btw. na ovoj temi se uglavnom koriste poluinformacije, ja nista izreceno ne dozivljavam kao aksiom
                      Zaboravljamo jedno.
                      Pero Antic je zeleo da dodje u Zvezdu iako je mogao da kulira u Feneru i zaradjuje ogroman novac.
                      Ako bi neko ponudio Feneru novac za Antica ukolio bi Antic odbio Fener bi mogao samo da place.
                      Ponavljam.Antic nije nikako pozajmljen Zvezdi jer je raskinuo ugovor sa Fenerom dobio deo novca i dosao u Zvezdu da zavrsi karijeru.
                      Rispekt.

                      Comment


                      • Moguce, ako je tako definisan ugovor kao sto si rekao. Ako je odbio skuplje ponude, samo da bi dosao u Zvezdu onda stvarno rispekt za njega. Povlacim se iz ove price da ne ispadne da imam lose namere ili da previse pametujem.

                        Comment


                        • Ne razumem zasto se smatra toliko negativnim kada neko pita koliko ce primati Antic u zvezdi? Niko ga ne napada, niti to neko zeli da zna da bi ga osudjivao ili sta vec, mene bas zanima zbog toga sto je mogao da ostane u feneru i da uzme milion, a dosao je u zvezdu. Nema razloga da se ne zna, kada se zna za dosta ostalih igraca, mislim da je neko pisao za sve igrace koji su dosli letos u zvezdu koliko ce zaradjivati.

                          Comment


                          • Originally posted by 011 View Post
                            Ne razumem zasto se smatra toliko negativnim kada neko pita koliko ce primati Antic u zvezdi? Niko ga ne napada, niti to neko zeli da zna da bi ga osudjivao ili sta vec, mene bas zanima zbog toga sto je mogao da ostane u feneru i da uzme milion, a dosao je u zvezdu. Nema razloga da se ne zna, kada se zna za dosta ostalih igraca, mislim da je neko pisao za sve igrace koji su dosli letos u zvezdu koliko ce zaradjivati.
                            Ko misliš da ti odgovori na to pitanje? Sve što pročitaš po forumima u vezi sa tim su obična nagađanja ... čak i Čovićeve izjave treba uzeti sa rezervom.
                            Često se dešava da iz kluba ili menadžerske agencije namerno puste pogrešne informacije, nači, džaba se kreči.
                            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                            Comment


                            • Originally posted by kankkunen View Post
                              Ko misliš da ti odgovori na to pitanje? Sve što pročitaš po forumima u vezi sa tim su obična nagađanja ... čak i Čovićeve izjave treba uzeti sa rezervom.
                              Često se dešava da iz kluba ili menadžerske agencije namerno puste pogrešne informacije, nači, džaba se kreči.
                              Ljudi poput Bogija koji imaju informacije iz kluba. Naravno da sve te cifre treba uzimati sa rezervom, ali je opet drugacije kada tu cifru iznese neko ko ima kakav-takav info, nego da svako iznosi svoje zeljene ili zamisljene cifre.

                              Comment


                              • Sa ovim idemo u sezonu. Ipak je tako procenjeno, iako je bilo indicija da će nas pojačati još jedan igrač. Ostaviće se prostor da se dovede odgovarajuće pojačanje kada počne seča u NBA, ako slučajno za to bude potrebe. Para, dakle ima.

                                Ostaviću do sutra temu za konačne impresije, pa ide ključ na temu. Otključaću ako za to bude potrebe u nekom bližem ili daljem periodu.

                                Comment

                                Working...
                                X