Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Amon RA View Post
    Koliko strci Keselj.
    Totalni promasaj

    Comment


    • puno mu izduzena glava, pa zato
      FILIPE ODLAZI!!!

      Comment


      • Još Radanov i Davidovac.

        Comment


        • Originally posted by kokodakalo1 View Post
          Trzisna cena je ona cena koju igrac moze da dobije ako u tom momentu potpisuje ugovor, a ne ona koju dobija po postojecem ugovoru. Da je tako to bi znacilo da je Bolden ostao kod nas da je njegova trzisna vrednost bila 80k, a videli smo da nije tako. Perina trzisna vrednost, u ovom trenutku je mnogo bliza onom sto je Bogi rekao da placamo, nego onom sto je imao od Fenera. Na kraju krajeva, sve i da vredi milion, a igra za 250k to nema nikakve veze, ako nam ne donosi ono sto nam treba ili ako ne maskira nase nedostatke. Za 250k se iz USA moze dovesti igrac na poziciji 4/5 koji bi nasoj ekipi mnogo bolje legao, s obzirom na nedostatke. Nama pre svega treba skocnosti u reketu, brzine. Pera to nema. Ono sto Pera donosi mi vec imamo kroz Bjelicu. Pera zadnjih par godina, apsolutno nema igru ledjima, vec samo sut. I to sut oko linije za tri poena. Kao takav moze da razvlaci protivnicku odbranu i omogucava, pa mozda i pre svih, Radicevicu prodore u reket. Ali sve to mi vec mozemo da imamo sa Bjelicom. Sta vise kroz ove pripremne se vidi da Bjelicu sut za tri solidno sluzi, mada je to tako vec dug niz godina. Prosla godina kod nas je jedna od losijih. Sto se tice odbrane, tu Pera ne moze da konkurise mladim, pa jos tamnoputim Amerikancima. Na kraju njegov dolazak znaci da se Bjelica, najverovatnije pomera na cetvorku, a plasim se da je on u modernoj kosarci isuvise spor za tu poziciju.
          Bolden je mogao da ostane za 80k da smo hteli da ostane, upravo je njegova trzisna cena presudila da ode u klub koji je imao da je plati. Pero Antic je bio s Fenerom pod ugovorom i da je hteo da ladi jaja mogao je tacno za te pare koliko je tamo dobijao.

          Ovo ostalo stvarno ne bih komentarisao, zato sto mi je odavno jasno da je medju navijacima svaka macka u dzaku iz SAD bolja od najboljih evropskih kosarkasa, samo ako moze da skoci do vrha table (to se inace iskljucivo smatra vrhunskom odbranom). Posebno je zabavna teza o tome da nam Antic ne donosi nista sto Bjelica vec nema, to je glupost najobicnija.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • U odnosu na Bjelicu Antic je bolji igrac odbrambeno 5 puta.
            Mislim da ce Antic igrati na petici.Izuzetno je snazan i mocice da cuva protivnicke petice.

            Comment


            • Originally posted by Amon RA View Post
              izgleda da je to to. Stvarno bzvz sto Radanov ispada iz 12.

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                U odnosu na Bjelicu Antic je bolji igrac odbrambeno 5 puta.
                Mislim da ce Antic igrati na petici.Izuzetno je snazan i mocice da cuva protivnicke petice.
                Ma, jedino sto njih svojica imaju zajednicko je to sto obojica vole da se izvuku i opale spolja. Meni se cini da ljudi nisu previse gledali Antica poslednjih godina, narocito u Atlanti, covek je jak kao bik i kad hoce da igra odlican je defanzivac. On i Lesor u teoriji mogu da budu odlican centarski par ukoliko Lesor ima iole brze noge. Rekao sam vec par puta, kod Pera mogu biti problem motivacija, godine i sklonost povredama, igracki mu se nema sta puno zameriti. Sto se skoka tice to je stvar timske organizacije, ne moze niko da me ubedi da je bilo koja kombinacija visokih igraca koje imamo inferiornija u skoku od proslogodisnje kombinacije Bjelice i Simonovica. Samo na zagradjivanje i anticipaciju Antica dobicemo vise timskih skokova nego sto su svi nasi igraci prosle godine s izuzetkom Kuzmica uspevali da pokupe.

                Da i ne govorim o toj sumanutoj teoriji da Bjelica ne ume da igra ledjima, mogli bismo da pitamo Kvinsija Milera sta on misli o tome. Bjelica je kod Radonjica bio druga petica i uglavnom je igrao protiv sporijih i tezih igraca, otuda toliko izvlacenja na sut ili prodor iz finte suta, laksu cetvorku odmah uterava guzicom i pokusava da unese u kos.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Nije to to još uvek.

                  Comment


                  • To je to.Mi za sad necemo nikog vise dovoditi, sa ovim igracima ulazimo u sezonu.

                    Comment


                    • Rocesti jbte u zvezdi i feldin ustinite me...jos ne mogu da poverujem.

                      Comment


                      • Trzisna cena je cena koju igrac trenutno vredi kad bi izasao na trziste, nema tu neke mudrolije. Ako placas igraca mnogo vise od trzisne cene, negde si se zeznuo u projekciji i odredjivanju plate, a ako placas manje napravio si dobar posao. Mi ga sigurno ne placamo manje. Videcemo sta ce Pero doneti, meni se ne svidja sto ce verovatno u odredjenoj meri umanjiti autoritet trenera, a nadam se da ce pune tribine da mu naostre nisanske sprave za 3.

                        Comment


                        • Uh, jedva čekam da počne ova sezona uželio sam se naše Zvezde
                          Ročesti, Feldin, Jankovic, Antic, Lessort, Radicevic jedva čekam da gledam ta nova lica i nove momke u našem dresu i naravno ludilo u Areni/Pioniru

                          Comment


                          • Originally posted by Amon RA View Post
                            .
                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Pero dobija realnu cenu garantovanu ugovorom. 2015-te je potpisao trogodišnji ugovor sa Fenerom u kojem je definisana plata za svaku godinu. U sezoni 2015/16 ispunio je očekivanja vlasnika, u suprotnom još tada bi gledali gde da ga udome. 2016/17 sledi igrački pad i nakon završene sezone gleda da se iznađe rešenje koje bi zadovoljilo obe strane - i nađeno je, da li je u pitanju jednogodišnja pozajmica ili raskid ugovora tehnička je stvar. Skinut je deo tereta koji je Fener imao, Zvezda je imala neki interes da dovede Peru, priznajem meni nejasan, ali dobro, strpljen - spašen, pa ćemo videti. Za NBA igrača koji iako nije bio prva violina u Atlanti, Fener je prošao JEFTINO sa tih milion ili milion i dvesta hiljada po sezoni. I po ko zna koji put ponavljam, nešto vredi onoliko koliko je neko spreman to da plati. Sve ostalo su navijačke projekcije.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                Mi ga sigurno ne placamo manje
                                posto vidim da svi znaju da li je vise ili manje ili taman kako treba, ajde reci koliko ga to tacno placamo?
                                a kad si vec tu reci i koja mu je trzisna vrednost pa da vidimo kako stojimo

                                Comment

                                Working...
                                X