Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tu nema sta da se misli. Faktuelno tačno da je Jones bolji igrac u ovom trenutku od Pere.

    Comment


    • Pa upravo to ako je Pero u stanju da izvuce neki svoj maksimum, da se posveti treninzima i zdravo zivi, kvalitet je nesporan i ta "osecanja" ce itekako da se prikazu na semaforu...no, to mozemo samo da sacekamo i vidimo...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Pero je dobar, iskusan igrač i ne bi bio nikakav problem da tu već nije skupi Bjelica.

        Comment


        • Ako nista drugo barem necemo juriti igrace a EL uveliko pocela, i verovatno necemo gledati teranje igraca, posto stvarno ne vidim da bi ijedan stranac mogao da se pokaze kao toliki promasaja. Sto se mene tice ja zadovoljan,

          Comment


          • Antic je institucija i 10x min bolji od dzonsa...ali nama treba dzons o tome se radi.

            Comment


            • Stvar je jednostavna. Malo smo se više isprsili za pleja. Doveli smo dobar komad. Nije bilo love verovatno da se sada dovede četvorka/petica. Kontam da je ovo sa Antićem bilo na stolu duže vreme. Aktiviralo se sada i to je to.

              Comment


              • Originally posted by Chupa View Post
                Tu nema sta da se misli. Faktuelno tačno da je Jones bolji igrac u ovom trenutku od Pere.
                Jeste, kada bi pitali prosecnog grobara.
                Strasno sta ovdje citam. Frapiran sam. Ljudi ne kapirate da je Antic igrao u sampionu evrope sa gomilom jakih napadaca, odlicna dva centra? I za 13 min je davao 4-5 poena. Prije toga sezona, 18 min imao je 8 poena. Bio je na nekim mecevima izvrstan. Pominjete motiv? Pa nema kluba u kojem bi imao veci motiv od Zvezde. Zeli titule koje mu falele da zaokruzi sjajnu karijeru. 35 god? Pa u NBA igraju do 40. Moze sigurno odigrati jednu sezonu sa 20 minuta prosecno i dati 10+ poena.
                No dobro, necu vise. Ali podsecacu vas na ove gluposti koje ste pisali vezano za Dzons-Antic. Pero je klasa za njega i sa 35 god.

                Comment


                • Originally posted by Srdjan88 View Post
                  No dobro, necu vise. Ali podsecacu vas na ove gluposti koje ste pisali vezano za Dzons-Antic. Pero je klasa za njega i sa 35 god.
                  Visok nivo diskusije. Koliko postovanja dajes, toliko ces i dobiti, kad dodje vreme.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Srdjan88 View Post
                    Vi stvarno verujete da je Kzvin Dzons bolji igrac od Antica?
                    Nema sumnje u ovom trenutku da je Dzons bolji igrac.

                    Posebno sam ipak fasciniran delom u kome Anticu trebaju titule, covek uzeo EL pre 3 meseca
                    Last edited by Hair Canada; 11-09-17, 22:23.

                    Comment


                    • To mi je bas preoptimisticno. Gledajuci ga u Feneru prosle sezone rekao bih da ne odaje uopste utisak igraca koji moze da igra 20 min u EL sa 10+ poena.

                      Deset minuta, 5-6 poena, 3-4 skoka, maximum koji se moze od njega ocekivati. Naravno uz doprinos u odbrani i sigurnost mladjima,

                      Comment


                      • Ma mi da imamo kesa da sastavimo ekipu bez rupa, verovatno bi sacuvali gro tima iz prosle sezone, povecali plate i doveli dva, tri tu gde je skripalo, zadrzali Deju....al jebiga...imho "kako smo se nadali, dobro smo se udali"...ali treba sacekati da sezona pocne...Ono sto je fakat, ponovo smo najjaci na jadranu u to nemam sumnje..
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Srdjan88 View Post
                          Bio sam na forumu B92, proglasili su me trolom i kosarkasim analfabetom kada sam gledajuci Mekela na EP ljeta kada je potpisao rekao da ce biti dobar bekap Jovicu.
                          ti bese onaj sto je pitao za david stocktona, sin tamo nekog bivseg kosarkasa?

                          Comment


                          • Antic u Arlanti za 18 min imao 4.2 skoka. Dzons u Klivlendu za 10 min 2.4. Na forumu Dzonsu skakacka masina, Antic lelemud kome je mrsko pomeriti dupe

                            Comment


                            • Originally posted by djuras View Post
                              ti bese onaj sto je pitao za david stocktona, sin tamo nekog bivseg kosarkasa?
                              Da. Ali pitao, nisam govorio da treba doci pisao sam ja i za Milera mesec i po pre potpisa, samo na RSB -u

                              Comment


                              • Jones je bio najbolji strelac i skakac 3. ekipe Rusije. Uz odlične procente i ok odbranu. Pera je bio specijalac u najboljoj ekipi Evrope i sutirao iz igre jakih 32-33 odsto na mahom otvorene suteve uz cela 2 skoka i odbranu koja se svodila na jak faul(bar u Evroligi). CV i to kako će ih istorija pamtiti ima minimalan uticaj na to kako će igrati u ovoj sezoni.

                                Comment

                                Working...
                                X