Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Nebojsa View Post
    Ne verujem da je (samo) to. Ima tu i onog cistog podilazenja navijacima, i neki put me uplasi kako Covic dobrp zna na sta se ljudi ovde loze. Od bespotrebnog nadgornjavanja sa Partizanom do ovih pojacanja na poziciji šipke.
    Pravo u sridu.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Originally posted by Srdjan88 View Post
      Nisam uopste prepotentan. Pero ima takav CV da je privilegija imati ga u timu. Ej dovedes igraca iz prvaka evrope i vama ne valja. Tri evrolige covjek uzeo. I ne valja? Ali valja fakin Kevin Dzons? Jer on bolje skace.
      Ово је веома глупо поређење. По тој логици Педро је бољи играч од Ибрахимовића јер јелте има ЛШ, овај други не. Роберт Ори је бољи играч небројано пута од Карл Малоуна, јер овај има 7 титула, овај 0.

      Comment


      • Kao sto rekoh, ako para ima docice jos nekog, ako nema, ne bi dosao sve i da nije dosao Antic.

        Comment


        • Originally posted by crni_redstar View Post
          nikom mekel nije bio extra, simon je igrao kriminalno i ovo sto se desilo prosle sezone je za rubliku verovali ili ne. Za jovketa su bila podeljena misljenja. Srecom radonja je bio taj koji je rezultirao njihovim uspesima i da mi smo lajci ovde i to nije sramota.
          Bio sam na forumu B92, proglasili su me trolom i kosarkasim analfabetom kada sam gledajuci Mekela na EP ljeta kada je potpisao rekao da ce biti dobar bekap Jovicu.

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Могу да ти представим на фудбалски начин. Имаш Ћаби Алонса који ће својим позиционирањем да пресече пас или не дозволи нечији продор и имаш неког ко не зна да се позиционира, али ће да изгине на терену. У томе је ствар. Ипак у кошарци је око скока више до вољног момента него код примера у фудбалу који сам навео, али суштина је мање више иста.
            To su mi sad malo babe i zabe...Alonso nije bas imao prilike da igra protiv takvih koji "ne znaju gde udaraju", nisu ista liga...a i ovi nasi mi bas ne deluju kao da su stigli iz cuvene "Crnokose" pa upali u EL...Opet, verovatno si u pravu ali to pozicioniranje u fudbalu o kom ti pricas je vrlo komplikovana stvar i vise je vezano za neki "talenat" i razumevanje igre..opet ponavljam ja sam skok u kosarci uporedio sa nekim drugim elementima u fudbalu koji meni kao laiku izgledaju komplementarno...mozda je to mnogo komplikovanije ali ja to tako vidim...
            Last edited by ZvezdaIznadSvega; 11-09-17, 22:08.
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Originally posted by Srdjan88 View Post
              Nisam uopste prepotentan. Pero ima takav CV da je privilegija imati ga u timu. Ej dovedes igraca iz prvaka evrope i vama ne valja. Tri evrolige covjek uzeo. I ne valja? Ali valja fakin Kevin Dzons? Jer on bolje skace.
              Evo ti dva igraca iz vicesampiona sveta. Micic i bircevic pa dominiraj.

              Comment


              • Originally posted by Победа View Post
                Ово је веома глупо поређење. По тој логици Педро је бољи играч од Ибрахимовића јер јелте има ЛШ, овај други не. Роберт Ори је бољи играч небројано пута од Карл Малоуна, јер овај има 7 титула, овај 0.
                A poredjenje Pera i fakin Dzonsa je tek debilno. Dje igrao jedan dje drugi? Ibra nema LS ali ima titule u top klubovima...

                Comment


                • Originally posted by Srdjan88 View Post
                  Nisam uopste prepotentan. Pero ima takav CV da je privilegija imati ga u timu. Ej dovedes igraca iz prvaka evrope i vama ne valja. Tri evrolige covjek uzeo. I ne valja? Ali valja fakin Kevin Dzons? Jer on bolje skace.
                  Robert Horry i Derrick Fisher imaju 7 NBA prstenova, jesu bolji od Jordana? Pritom, ovo nije 2014. godina, Pero Antic izlazi iz sezone gde su ga mucile povrede a ima 35 godina. Da, Kevin Jones, zato sto trenutno moze vise. Da, zato sto bolje skace, i bolje se uklapa u ovaj tim, moze da bude starter i utovari 25+ dobroh minuta na EL nivou. Kakva su njegova osecanja prema Zvezdi, Partizanu, parama i zivotu ne izlazi na semaforu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by crni_redstar View Post
                    Evo ti dva igraca iz vicesampiona sveta. Micic i bircevic pa dominiraj.
                    Moze kada je budu imali na klupskom nivou sa 10+ minuta na terenu.

                    Comment


                    • Originally posted by Srdjan88 View Post
                      Bio sam na forumu B92, proglasili su me trolom i kosarkasim analfabetom kada sam gledajuci Mekela na EP ljeta kada je potpisao rekao da ce biti dobar bekap Jovicu.
                      Pa dobro to je sukob misljenja i ja sam tamo dobio ban jer sam rekao da jovic dolazi u Zvezdu. Dobro je kad navijaci grese, bitno da ljudi u Zvezdi znaju sta rade.

                      Comment


                      • Ma to je najmanji problem kod Antica da ce da pokupi skok ako se dobro pozicionira, IMa on i cvrstinu, iskustvo i dobro pozicioniranje. Po meni veci problem je njegov motiv, tj koliko je njemu stalo da pod stare dane se siba pod kosem. Ako je suditi po zadnje dve sezone, ne mnogo. Vise je on da prangija sa strane, a u odbrani da gradi.

                        Comment


                        • Vi stvarno verujete da je Kzvin Dzons bolji igrac od Antica?

                          Comment


                          • Originally posted by Srdjan88 View Post
                            Vi stvarno verujete da je Kzvin Dzons bolji igrac od Antica?
                            Od radomora? Nije bolji ali zvezdi takav treba.

                            Comment


                            • Originally posted by Srdjan88 View Post
                              Vi stvarno verujete da je Kzvin Dzons bolji igrac od Antica?
                              Manje ime, ali bolji i korisniji igrac u ovom momentu i na papiru za ovakav tim, da. Pritom, moglo se sacekati, nije morao da bude Jones, ko zna sta bi se otvorilo na trzistu, kao stp se otvorio Rocesti.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                                Vi stvarno verujete da je Kzvin Dzons bolji igrac od Antica?
                                Зависи од Перових амбиција. Ако су онакве какве су до сада биле и толико буде озбиљан и посвећан, да јесте.

                                Comment

                                Working...
                                X