Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Pero stvarno igra za 250 000 to baš i nisu male pare za nas. On mi je baš drag, jako inteligentan i iskusan igrač i ne mogu da kažem da sam nezadovoljan što je potpisao, svakako da je bolje tako nego da niko nije došao, a i nije Pero baš toliki penzioner koliko se ovde predstavlja. I ja mislim da nam je trebao neko skočniji i brži, ali šta je tu je. I da, iskreno najmanje je bitno to da l je neko ,,ciganštura'' ili ne, to je baš, baš najmanje bitno i nikad mi nije bilo jasno zašto se ta navijačka opredeljenost uzima kao argument za bilo šta, kao sad će igrač X da čuje ,,huk Delija'' pa će on ne znam šta...neozbiljne priče.
    Gde ćemo tu 2/3 da upakujemo ne znam, bio sam ubeđen da smo završili sa tim spoljnim pozicijama.
    Neko je spomenuo da će Janković možda u FMP, nisam upućen ni najmanje, ali mi to baš i nema mnogo smisla jer tamo već imaju Đumića i Odžoa.
    Ljubav, sloboda i osmeh i sreća i suza i mržnja i tuga i strah.

    Comment


    • Iskreno..nije mi jasno sto ce vam Pero..ali ajde...cestitam...

      Comment


      • Originally posted by kankkunen View Post
        E sad može Džons, al Perry
        Ovo nadjoh (11. septembar) - Perry Jones has agreed upon a training camp deal with the New Orleans Pelicans. Solomon Hill povredio misic i odsustvuje par meseci...

        Comment


        • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
          A sada razmišljam i nikako ne mogu da sročim u glavi da ćemo stvarno da dovedemo nekog ko nije četvorka ili petica. Mislim nzm, jedino na Dobrića da se ne računa.
          Prije da ce Kesh imati smanjenu minutazu.

          Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
            Iskreno..nije mi jasno sto ce vam Pero..ali ajde...cestitam...
            Nije ni nekima od nas jasno, al sta sad. Pre bih umesto Keselja i Pere stavio neke mlade igrace, pa makar to bili Davidovac i Apa, ali ko sto bi reko Manny - ko mene pita

            Comment


            • U klubu je lepo rečeno da dolazi plej i možda 4/5. To je to. Nije mi realno da dodje još neko. Mada bi neki SF/PF igrač dobro došao.

              Comment


              • Vidim da bi svi želeli Peru iz Oly i Atlante. Neće da može. Pero je u zrelim igračkim godinama (nije prezreo ), ali biće itekako koristan, ali samo ako ga povrede zaobiđu. To je veća briga, od svega ovoga što je već napisano milion puta (samo šutira trojke, ne skače, pravi grube faulove i slične gluposti). Ako stvarno razmišljaju o još jednom pojačanju, onda je dovođenje Pera više marketinški potez uprave, a i ispunjavanje njegove želje da završi karijeru kod nas. Ali daleko od toga da nije pojačanje. Jeste, veoma zvučno. Živi bili, pa videli.

                Comment


                • Kad smo pre dva meseca bili sa Dangubicem, Dobricem, Lazicem i Bjelicom, plus FMP ekipa, da nam je neko ponudio ovakav tim svi bi bili odusevljeni.

                  Comment


                  • U jbt al ste se raspisali a zena mi ne da da citam forum na odmoru.

                    Originally posted by MannyCalavera View Post
                    Dobar je u defanzivnom skoku i tu uglavnom se dobro pozicionira. Ofanzivni skok je tanak (ali to nam je cela ekipa osim Lessora kanal, tako da nije tu on nesto gori od ostalih). Sto se tice odbrane, brlja sa faulovima ali moze da zagradi reket i dobar je bloker. Problem je u PnR odbrani...
                    Vidim da dosta pratis ncaa, otuda me malo cudi optimizam vezan za jovanovica. Prosle godine sam na jednom drugom mestu diskutovao o jovanovicu. Nismo imali u srbiji puno prilike da ga ispratimo na usc ali je nekako bio zakljucak da on nema igru za tih 210-211. Na terenu deluje dosta manje i igra mu vise lici na neku neatletsku cetvorku od 205 nego na sevenfooter centra. Nema masu da izgura jace igrace sve se svodi na neka neskolska gradjenja, istina, ima voljni momenat, ali nisam ja tu video ni skilla ni atleticizma. Kupi on te ciste lopte i otpatke u njegovom radijus ali nema tu nekog skoka i otimanja lopte, zastite obruca.
                    Originally posted by Manda77 View Post


                    Dva dobra druga, dva prijatelja..
                    Bice u junu opet))

                    Originally posted by Боги View Post
                    Pero će kod nas prema mojim informacijama imati 250k. Ostatak pokriva Fener. Otud i zahvalnost ljudima. Željko Srbine
                    Mesecima se kuka kako nemamo 300 iljada. Ova cifra mi je onda cisto bacanje para osim ako ne planiramo bjelicu da prosledimo u mornar)

                    Bez sale bas puno. Na stranu perov kvalitet ali sa 35-36 godina to je bas mnogo para za nase sirotinjske uslove. Nekako mi je ceo prelazni rok odradjen vrhunski i bukvalno nam taj jedan 4/5 ili 5/4 fali ali to nije pero.
                    Last edited by NateHuffman; 12-09-17, 10:29.

                    Comment


                    • Ovo je sa našim ali i ostalim navijačima - " tamni vilajet " !

                      Koga god da dovedemo KAJAĆEMO SE !
                      Ako nikog od navedenih ne dovedemo - OPET ĆEMO SE KAJATI !
                      Zato bih opet molio, malo strpljenja, da vidimo koliko trener zna, može i hoće.
                      Zato bih opet molio, malo strpljenja, da vidimo koliko igrači znaju, koliko mogu i koliko im je stalo!
                      i zajedničko - da vidimo KAKO ĆEMO FUNKCIONISATI KAO TIM !
                      U našem slučaju je UVEK bio TIM na prvom mestu.
                      TIM je pokrivao nedostatke igrača i trenera, TIM je onaj koji gledamo i zbog kojih idemo na utakmice !
                      Ovi igrači koji su došli, su naši i ničiji više. Kao da su naša deca, kakva su takva su - NAŠA SU !

                      Comment


                      • Nece Jovanovic u FMP.

                        Nadam se da cemo u sezonu uci s ovim timom, prihvatio bih zamene za Keselja i Bjelicu, ali ne verujem da ce se to desiti, tako da bi svaki dolazak bio bez ikakve potrebe, pogotovo u spoljnoj liniji.

                        Comment


                        • Originally posted by Пера Ложач View Post
                          Ovo je sa našim ali i ostalim navijačima - " tamni vilajet " !

                          Koga god da dovedemo KAJAĆEMO SE !
                          Ako nikog od navedenih ne dovedemo - OPET ĆEMO SE KAJATI !
                          Zato bih opet molio, malo strpljenja, da vidimo koliko trener zna, može i hoće.
                          Zato bih opet molio, malo strpljenja, da vidimo koliko igrači znaju, koliko mogu i koliko im je stalo!
                          i zajedničko - da vidimo KAKO ĆEMO FUNKCIONISATI KAO TIM !
                          U našem slučaju je UVEK bio TIM na prvom mestu.
                          TIM je pokrivao nedostatke igrača i trenera, TIM je onaj koji gledamo i zbog kojih idemo na utakmice !
                          Ovi igrači koji su došli, su naši i ničiji više. Kao da su naša deca, kakva su takva su - NAŠA SU !
                          Sta si se uzbudio sav, daj se smiri.

                          Comment


                          • auuu....250 iljada za Peru. Sto je mnogo mnogo je. On i bjelkan preko pola miliona evra, pa vi vidite da li je to domacinsko poslovanje....

                            Comment


                            • Kako mi smesni ovi mediji što pišu da dovodimo još tri pojačanja.

                              Comment


                              • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                                Kako mi smesni ovi mediji što pišu da dovodimo još tri pojačanja.
                                Pa i dovodimo, samo sto su minimum 2, a verovatno i sva 3 iz FMP-a

                                Comment

                                Working...
                                X