Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije 250k Pera.
    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

    Comment


    • Perina plata za sad bas varira. Od 60k do 250k. S obzirom da je trebao imati blizu miliona po ugovoru u Feneru, kolko god da je kod nas mi smo dobro prosli zahvaljujuci i njemu i Zeljku.

      Donekle relevantno za nas. Mada prosla prica, al opet.

      Last edited by Chupa; 12-09-17, 11:16.

      Comment


      • Originally posted by Laki21 View Post
        Nije 250k Pera.
        Ma kojih 250????
        Daleko manje

        Comment


        • Pa koliko je kad znate?

          Comment


          • Super bi bilo da Manford potpiše za Veneciju da vidimo kako se snalazi u Evropskoj košarci.

            Comment


            • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
              Pa i dovodimo, samo sto su minimum 2, a verovatno i sva 3 iz FMP-a
              Meni samo nije jasno šta će nam 16 igrača. 14 je sasvim dovoljno. Pa bolje je da ljudi igraju u FMP-u, imaju minute u ABA, nego da sede pored klupe i doslovno izgube godinu dana u periodu kad najviše treba da se razvijaju i napreduju.

              Comment


              • Originally posted by Hair Canada View Post
                Pa koliko je kad znate?
                Ne znaju.
                Bogi je napisao da je po njegovim saznanjima 250k i to je do sada najrelevantniji info. A to da bi dobio milion u Feneru - eto sale eto smeha.

                Comment


                • Originally posted by Heisenberg2207 View Post
                  Pa i dovodimo, samo sto su minimum 2, a verovatno i sva 3 iz FMP-a
                  A ti iz FMP-a su već potpisali za Zvezdu. Ne dovodi ona tu ništa. Samo je fora koga ce izabrati.

                  Comment


                  • Originally posted by mmajstor View Post
                    Ne znaju.
                    Bogi je napisao da je po njegovim saznanjima 250k i to je do sada najrelevantniji info. A to da bi dobio milion u Feneru - eto sale eto smeha.
                    Znači, veruješ mu kad kaže da dobija 250k a ne veruješ kad kaže da ostatak pokriva Fener? Idi gledaj Partizan.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Originally posted by mmajstor View Post
                      Ne znaju.
                      Bogi je napisao da je po njegovim saznanjima 250k i to je do sada najrelevantniji info. A to da bi dobio milion u Feneru - eto sale eto smeha.
                      1.2 miliona je dobijao Pero u Feneru po sezoni.
                      Tocak tka kako tocak zeli.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Znači, veruješ mu kad kaže da dobija 250k a ne veruješ kad kaže da ostatak pokriva Fener? Idi gledaj Partizan.
                        Bogiju verujem...nije on rekao milion, nego ostatak. Pre nego sto napises tendenciozan Zvezda/Partizan komentar, proveri sta je ko napisao.

                        Mozda je do sada imao tolike novce zahvaljujuci staroj slavi i nekom ranijem dugorocnom ugovoru, ali njegova trzisna vrednost je sada daleko ispod 1 milion.

                        Comment


                        • Eh, svasta li cu da procitam na ovom forumu. 250.000 za Peru Antica previse, njegova trzisna cena nije onoliko koliko dobija od Fenera vec koliko forumasi kazu da je, bla, bla,... Sad ce da usledi faza od nekoiko meseci gde ce se cekati bukvalno svaki trenutak kad Antic lose odigra da bi se napisalo "jesam li vam lepo rekao" a potencijalno dobre partije ce se ili ignorisati ili minimizirati u fazonu "lako mu je da se kurci protiv ovih X, videcemo ga protiv Y". Nas da nema valjalo bi nas izmisliti, uopste se nisam zajebavao kad sam napisao onu posalicu o dolasku Teodosica i reakciji foruma. Tough crowd.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by mmajstor View Post
                            Bogiju verujem...nije on rekao milion, nego ostatak. Pre nego sto napises tendenciozan Zvezda/Partizan komentar, proveri sta je ko napisao.

                            Mozda je do sada imao tolike novce zahvaljujuci staroj slavi i nekom ranijem dugorocnom ugovoru, ali njegova trzisna vrednost je sada daleko ispod 1 milion.
                            Ti si jedini koji ne obraća pažnju na napisano, svesno ili ne ostavljam forumašima da procene. Vidi, da ti nešto objasnim: ugovor kada se potpisuje on podrazumeva prava i obaveze obe strane. Pero je došao iz NBA u Fener i potpisao je najjači ugovor u svojoj karijeri. Taj ugovor još uvek je važeći, ali je on postao opterećenje za Fener, zato što je Pero naglo popustio u protekloj sezoni, i oni su se okrenuli drugim rešenjima. Ne može jednostrano da se raskine, logično što bi se Pero odricao nečeg što mu je ugovorom garantovano. I onda se došlo do ovog rešenja, da ode na pozajmicu u Zvezdu, deo ugovorne obaveze snosimo mi, ostatak Fener. Kolika je ukupna suma već ti je par ljudi napisalo. Kapiš?
                            Last edited by dekkard; 12-09-17, 12:27.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Nisam ni mislio drugacije od toga sto si napisao. Ja sam samo rekao da bi , bi - znaci od sada pa na dalje tj. sada mu niko ne bi dao 1 milion, cisto da se zna da mi ne prolazimo nesto specijalno dobro placajuci ga 250k, jer covek u ovom trenutku ne vredi ni blizu milion. Mi ovde vise znacimo Feneru da oni plate manje igraca koga su precenili a ne treba im, a ne obrnuto. Ne znam sto si se upecao na nesto sto nisam ni rekao, a jos manje mislio. Verovatno si sklopio konstrukt o "dunsteru" pa sta god da napisem ti skocis da se patkometrises bez potrebe. A pogotovo te fore sa Partizanom....
                              Last edited by mmajstor; 12-09-17, 12:28.

                              Comment


                              • Originally posted by mmajstor View Post
                                A to da bi dobio milion u Feneru - eto sale eto smeha.
                                Ovo si napisao. Sad pricas dosta drugacije. Coveku je koliko ja znam po ugovoru sledovalo milion, ako mi placamo cetvrtinu ili manje dobro smo prosli.

                                Comment

                                Working...
                                X