Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MannyCalavera View Post
    Brat crni sa Nevade, uvek jebeni Cameron Oliver
    Mogli smo neku izbeglicu sa Floride, kod njih su skok i odbrana sveto pismo, bar je nekad bilo ...
    Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
    biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Bolje gledajte te swingman-e i sklapajte puzle..

      #justsayin
      Znaci, avantura sa Keseljem se ocigledno pokazala pred ocima strucnog staba u svoj svojoj lepoti.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Pa ono, moze Pera da sidje i na 3 Dobice vise suteva spolja, kad namesti ruku bice haos. Keselju ostaje jedino da udari po Caribicu i da nabaci jedno 20 kila

        Comment


        • Da se pravi FMP-2, neće imati mesta za sve
          Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
          biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

          Comment


          • Originally posted by kankkunen View Post
            Da se pravi FMP-2, neće imati mesta za sve
            Letece izmene.
            Ja sam covek fin i suptilan.

            Comment


            • Originally posted by kankkunen View Post
              Mogli smo neku izbeglicu sa Floride, kod njih su skok i odbrana sveto pismo, bar je nekad bilo ...
              Cujem da je Kris Kardashian Humphries slobodan Nije sa Floride a i ne zna odbranu da pika. S druge strane ima u CV-u ovu guzatu, to nema cak ni Pero. Mora da valja

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Cujem da je Kris Kardashian Humphries slobodan Nije sa Floride a i ne zna odbranu da pika. S druge strane ima u CV-u ovu guzatu, to nema cak ni Pero. Mora da valja
                Nemoj više belaca, ko boga te molim

                Comment


                • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                  A sada razmišljam i nikako ne mogu da sročim u glavi da ćemo stvarno da dovedemo nekog ko nije četvorka ili petica. Mislim nzm, jedino na Kešelja da se ne računa.
                  ....
                  A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                  Comment


                  • Ali Swingman na ovaj roster... Nidje veze...
                    Bas me zanima sta nameravaju....

                    Comment


                    • Neki SF/PF bi možda i bio ok. Na trojci smo potencijalno bust opasan. Dangubu čekamo svake sezone da pukne, bukne, razvali a on još nije siguran koju mehaniku šuta da koristi. Tu je još Dobrić koji ništa ozbiljno nije još igrao i Kešelj koji je Kešelj.

                      Comment


                      • Možda će Laza u Bajern, Kari oduševljen novouspostavljenom hemijom između selektora i Branka rešio da odreši kesu i plati obeštećenje, imaćemo za još dva igrača. Traže se isključivo igrači sa NBA iskustvom i prosečnom minutažom do 15 minuta u prošloj sezoni.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Meni ovo mirise na Cleantonya Earlya. Racuna se kao trojka preko bare, krpi taj prostor 3/4, a nekako mi se coni da je i pvo sa Perom izvuceno paralelno sa njegovim problemima u AEKu. E sad, to sto kazem da mi tako izgleda ne znaci da sam odusevljen, ali je neophodno dovesti jos nekog ko moze dole. Mislim da bi N'Dour savrseno legao na ovaj roster, ali kao i uvek, pitanje je cena.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by Nebojsa View Post
                            Meni ovo mirise na Cleantonya Earlya. Racuna se kao trojka preko bare, krpi taj prostor 3/4, a nekako mi se coni da je i pvo sa Perom izvuceno paralelno sa njegovim problemima u AEKu. E sad, to sto kazem da mi tako izgleda ne znaci da sam odusevljen, ali je neophodno dovesti jos nekog ko moze dole. Mislim da bi N'Dour savrseno legao na ovaj roster, ali kao i uvek, pitanje je cena.
                            Zar on nije u AEK prešao?

                            Comment


                            • Šta igra onaj vegan neki? Ko da sam čitao nešto o tome danas.

                              Comment


                              • Veliki je Pero Antić, dobro došao , sjajan igrač na ovaj mladi roster i jedno od najvećih imena od kad se igra Aba liga.

                                Comment

                                Working...
                                X