Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ajde bar sacekajte prvi mec u EL pa onda sudite? Evo neki vec znaju na koliki broj poseda igramo. Polako, meni se svidja ova ekipa. Ok skakacki nismo jaki ali jesmo u nekim drugim stvarima. Sacekajte prvi mec pa onda pljujte.

    Comment


    • Uh sto nema neki fantasy manager i svi dobijemo budzet koji je imao Covic ove godine, pa da vidim sta bi ko sastavio za 2.5 mil i obaveza da imas 10 domacih igraca.

      Comment


      • A posto je ovo forum za kosarku, a sezona je za mesec dana da mi ipak pišemo šta mislimo bilo dobro ili loše pošto je to cela svrha postojanja foruma?

        Comment


        • Ima i jednog i drugog, bitne su i fizikalije, i znanje, i motivacija. U suprotnom Stimac ne bi nijedan skok u zivotu imao, a on malo malo pa deset komada.

          Elem, zar nije Jovanovic najavljivan kao fizikalac pod kosem

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Ajde bar sacekajte prvi mec u EL pa onda sudite? Evo neki vec znaju na koliki broj poseda igramo. Polako, meni se svidja ova ekipa. Ok skakacki nismo jaki ali jesmo u nekim drugim stvarima. Sacekajte prvi mec pa onda pljujte.
            Ne treba sacekati prvi mec, vec prvih deset meceva, ali neke stvari su prosto stvar logike, ma koliko neki glumili da logika ovde ne vazi i odlazili na svoj happy place gde se sve savrseno uklopilo i Pero je MVP Evrolige.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Vlax View Post
              Keselj je cist visak. Ali ako je on bio cena da bi se poguralo za Lesorta i Feldina, onda se isplati itekako.
              Trinaesto prase

              Comment


              • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                Ja nemam problem sa tim da priznam da sam kosarkaski laik, posebno za neke ljude ovde koji to daleko studioznije i duze prate i kojima je to mozda i profesija...Prosto se vodim nekom analogijom sa fudbala, posto se tim sportom bavim vec vise od 20 godina...klizeci start, duel, pozrtvovanost su stvari koje su posledica motivacije, tog nekog osecaja pripadnosti ekipi, timskog duha u mnogo vecoj meri od atleticizma ili snage, ako uzmemo u obzir da su svi profi sportisti fizicki spremni u dovoljnoj meri da izdrze napor jedne utakmice...prosto tako gledam i skok u kosarci, verovatno gresim ali je to samo my 50 cents...nista vise...
                Promasili su profesiju. To su oni kojima je Mekel bio ekstra plej, i koji ni u ludilu ne bi dali Jovicu da bude prvi plej. Isti oni koji su proklinjali dan povratka Simonovica. Ali idalje su dovoljno prepote'tni da kazu da Antiic nije za nas.

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Ja nemam problem sa tim da priznam da sam kosarkaski laik, posebno za neke ljude ovde koji to daleko studioznije i duze prate i kojima je to mozda i profesija...Prosto se vodim nekom analogijom sa fudbala, posto se tim sportom bavim vec vise od 20 godina...klizeci start, duel, pozrtvovanost su stvari koje su posledica motivacije, tog nekog osecaja pripadnosti ekipi, timskog duha u mnogo vecoj meri od atleticizma ili snage, ako uzmemo u obzir da su svi profi sportisti fizicki spremni u dovoljnoj meri da izdrze napor jedne utakmice...prosto tako gledam i skok u kosarci, verovatno gresim ali je to samo my 50 cents...nista vise...
                  Могу да ти представим на фудбалски начин. Имаш Ћаби Алонса који ће својим позиционирањем да пресече пас или не дозволи нечији продор и имаш неког ко не зна да се позиционира, али ће да изгине на терену. У томе је ствар. Ипак у кошарци је око скока више до вољног момента него код примера у фудбалу који сам навео, али суштина је мање више иста.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Ja nemam problem sa tim da priznam da sam kosarkaski laik, posebno za neke ljude ovde koji to daleko studioznije i duze prate i kojima je to mozda i profesija...Prosto se vodim nekom analogijom sa fudbala, posto se tim sportom bavim vec vise od 20 godina...klizeci start, duel, pozrtvovanost su stvari koje su posledica motivacije, tog nekog osecaja pripadnosti ekipi, timskog duha u mnogo vecoj meri od atleticizma ili snage, ako uzmemo u obzir da su svi profi sportisti fizicki spremni u dovoljnoj meri da izdrze napor jedne utakmice...prosto tako gledam i skok u kosarci, verovatno gresim ali je to samo my 50 cents...nista vise...
                    Nije sve u fizikalijama...imas primer macvana-on se ne odvaja od zemlje ali savrseno kupi lopte jer cita gde ce se odbiti. Imao si ben volasa koji je cuda pravio kao petica sa 202cm...u evropi je bio milojevic poznat po tome.
                    Last edited by crni_redstar; 11-09-17, 21:58.

                    Comment


                    • Originally posted by Vlax View Post
                      Keselj je cist visak. Ali ako je on bio cena da bi se poguralo za Lesorta i Feldina, onda se isplati itekako.
                      Jeste, kao i Simonovic. Ja samo imam dozu sumnje u Alimpijevica jer ne poznajem covjeka. Tim je sasvim dobar, tesko da moze bolje sa nasim budzetom.

                      Comment


                      • Originally posted by Srdjan88 View Post
                        Promasili su profesiju. To su oni kojima je Mekel bio ekstra plej, i koji ni u ludilu ne bi dali Jovicu da bude prvi plej. Isti oni koji su proklinjali dan povratka Simonovica. Ali idalje su dovoljno prepote'tni da kazu da Antiic nije za nas.
                        A posto si ti sudija da odredis ko je strucnjak, ko je promasio profesiju, sta je predmet diskusije i sta ne, do kad je moratorijum na kritike i sta ce biti sa KKCZ, nisi nimalo prepotentan.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Srdjan88 View Post
                          Promasili su profesiju. To su oni kojima je Mekel bio ekstra plej, i koji ni u ludilu ne bi dali Jovicu da bude prvi plej. Isti oni koji su proklinjali dan povratka Simonovica. Ali idalje su dovoljno prepote'tni da kazu da Antiic nije za nas.
                          nikom mekel nije bio extra, simon je igrao kriminalno i ovo sto se desilo prosle sezone je za rubliku verovali ili ne. Za jovketa su bila podeljena misljenja. Srecom radonja je bio taj koji je rezultirao njihovim uspesima i da mi smo lajci ovde i to nije sramota.

                          Comment


                          • Dosta je mi je i prelaznog roka i Baba Vangi.



                            Ja sam covek fin i suptilan.

                            Comment


                            • Originally posted by Nebojsa View Post
                              A posto si ti sudija da odredis ko je strucnjak, ko je promasio profesiju, sta je predmet diskusije i sta ne, do kad je moratorijum na kritike i sta ce biti sa KKCZ, nisi nimalo prepotentan.
                              Nisam uopste prepotentan. Pero ima takav CV da je privilegija imati ga u timu. Ej dovedes igraca iz prvaka evrope i vama ne valja. Tri evrolige covjek uzeo. I ne valja? Ali valja fakin Kevin Dzons? Jer on bolje skace.

                              Comment


                              • Originally posted by Dobar Los Milos View Post
                                Dosta je mi je i prelaznog roka i Baba Vangi.



                                +1389
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X