Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by StefDs View Post
    Da li je realno da pregovaraju sada sa Q. Milerom??
    Napisah ti gore[emoji3]

    Comment


    • Originally posted by megacar View Post
      Volim da citam ovu temu, ali posto ga uglavnom pratim sa telefona, retko i napisem nesto.
      Zanimljivi su mi svi insajderi i njihovo formiranje timova, kao neki manager uzivo
      Eto, pa da pokusam i ja.
      Ono sto ja znam, a mislim da sam dobro informisan, je da se sve zavrsilo sa Koltonom, a da se razmislja
      u pravcu dovodjenja combo 1-2 igraca. Ponudjen nam je Beno Uldrih i nasima se to svidelo, ali se pregovara o plati igraca,
      posto on kosta 35 hiljada, a nam je to kao mnogo
      Ja bih licno voleo da oba igraca zavrse kod nas, jer bi onda bili bas konkurenti, ali posto je to Zvezda. sve moze propasti dok se
      ne potpise ugovor.
      Lep provod i zamolio bih da se ova tema ne gasi, posto je izvor jako zanimljivog skautinga raznih igraca
      Jes` vala - pomenuto je sve sto je ikad zatapkalo loptu.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Al zato nema paučine kao na nekim mestima ...
        Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
        biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

        Comment


        • Originally posted by NateHuffman View Post
          Nisam te razumeo ovo za vuda? Sad je opcija on ili ajverson?
          Daj vuda odmah!!! On moze i na 4 i na 5 ima sut, pnr, tranziciju, rim protektor. Nema post igru, ali i jedan ajverson ne ci i prolece. Brutalan skakac i rim protektor. Po meni mnogo talentovaniji igrac od kema birca recimo. Izuzev rocestija to bi bio prvi igrac u ovom prelaznom roku za kojeg sam 100%
          Verujem da moze biti prelretnica tipa kvinsi mier. Pakuj!
          Nije opcija u smislu da su pregovori, nego je igrac koj je slobodan koji bi nam legao ali je preskup.

          Comment


          • jbg, znaci grejalica. kako on slobodan, pa sezona u kini valjda nije jos ni pocela?

            Comment


            • Dobio je otkaz ili raskinuo ugovor u nekom od onih Senzen klubova. bilo na sportando.

              @Laza Kacanski

              Ne pali masu bez veze sa QM i ne kapiram sta nas zabole koga ce oni da dovedu. QM trenutno ima drugih problema jer ne ide tako lako da njemu Bamberg isplati ceo ugovor, a ne sanjaj da Ostoja moze njegovu cenu da pokrije.

              Comment


              • Originally posted by Šarac View Post
                Dobio je otkaz ili raskinuo ugovor u nekom od onih Senzen klubova. bilo na sportando.

                @Laza Kacanski

                Ne pali masu bez veze sa QM i ne kapiram sta nas zabole koga ce oni da dovedu. QM trenutno ima drugih problema jer ne ide tako lako da njemu Bamberg isplati ceo ugovor, a ne sanjaj da Ostoja moze njegovu cenu da pokrije.
                Pa pisalo se da ce covek u Zvezdu
                I istina je da ga je groblje kontaktiralo odnosno menadzera.
                A slazem se da treba da nas boli uvo.

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Dobio je otkaz ili raskinuo ugovor u nekom od onih Senzen klubova. bilo na sportando.

                  @Laza Kacanski

                  Ne pali masu bez veze sa QM i ne kapiram sta nas zabole koga ce oni da dovedu. QM trenutno ima drugih problema jer ne ide tako lako da njemu Bamberg isplati ceo ugovor, a ne sanjaj da Ostoja moze njegovu cenu da pokrije.
                  Ma sad ce on, evo drzava samo izvuce milion i on je tu. Ljudi ne shvataju da te u upravama klubova (mislim na politicare) bas briga za te klubove i nisu dosli da od njih naprave evrovelikane i da se "vrate slavna vremena". Finansijski procvat Partizana ce trajati koliko i Zvezdin bez evrolige ranije - prvo se klub raspadne na kraju sezone, onda odjednom udju pare i dovode se igraci u septembru, oktobru, novembru, a onda opet jovo nanovo.

                  Izuzetak je jedino Covic kao i to zato sto se igra evroliga i postoji mogucnost ekstra zarade. Bez evrolige drzavni klubovi sa ovih prostora mogu samo da se koprcaju i dave na suvom.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • Originally posted by canarian View Post
                    Bez evrolige drzavni klubovi sa ovih prostora mogu samo da se koprcaju i dave na suvom.
                    pa valjda je jasno da ove godine vide sansu da se dokopaju EL
                    i grunuce lepe pare za to

                    zato je, izmedju ostalog, i nama neophodno da korigujemo selekciju

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Ma sad ce on, evo drzava samo izvuce milion i on je tu. Ljudi ne shvataju da te u upravama klubova (mislim na politicare) bas briga za te klubove i nisu dosli da od njih naprave evrovelikane i da se "vrate slavna vremena". Finansijski procvat Partizana ce trajati koliko i Zvezdin bez evrolige ranije - prvo se klub raspadne na kraju sezone, onda odjednom udju pare i dovode se igraci u septembru, oktobru, novembru, a onda opet jovo nanovo.
                      Ovo si sve mogao da napises za Zvezdu kad je Partizan igrao Evroligu. Pa koliko je trebalo da se okrene? Jedna ili dve godine?

                      Comment


                      • Bas kao sto smo i mi "zgrnuli" ozbiljne pare. Rasprodali citav tim da bi rjesili dugovanja i sad ovaj imamo na dodjem ti al i to nam malo pa bi da investiramo jos a onda dodje 8200 u Arenu. Eto kako se ponovo ide pod led

                        Comment


                        • Originally posted by djuras View Post
                          pa valjda je jasno da ove godine vide sansu da se dokopaju EL
                          i grunuce lepe pare za to

                          zato je, izmedju ostalog, i nama neophodno da korigujemo selekciju
                          Procice kao Radnicki. I trener je isti. A onda opet, raspad i novo krpljenje.
                          @Chupa .. Zvezda se plasirala u evroligu vec posle sezone ulaganja i nakon brisanja skoro svih dugova. Da nije, sasvim bi druga prica bila.
                          Ne znam kako vi to zamisljate, dodje SNSovac ili DSovac i sa suzama u ocima saopsti da je on na misiji da vrati klub tamo gde mu pripada. Pa svake noci klekne na kolena i pomoli se Bogu da klubu da srece. Bas njih briga za sve to.

                          Da je SNS na celu kluba sve ove godine, sada bi pricali kako je super sto se Jahmar Young vratio da pomogne u borbi za opstanak.
                          Last edited by blond; 29-10-17, 18:17.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Pa upravo to i kazem. Sad se Partizan posle jedne godine plasira u Evroligu. Koliko ce nama trebati da se raspadnemo? Samo jedan kiks je dovoljan u ovoj zemlji i pozdrav.

                            Comment


                            • Originally posted by canarian View Post
                              Ma sad ce on, evo drzava samo izvuce milion i on je tu. Ljudi ne shvataju da te u upravama klubova (mislim na politicare) bas briga za te klubove i nisu dosli da od njih naprave evrovelikane i da se "vrate slavna vremena". Finansijski procvat Partizana ce trajati koliko i Zvezdin bez evrolige ranije - prvo se klub raspadne na kraju sezone, onda odjednom udju pare i dovode se igraci u septembru, oktobru, novembru, a onda opet jovo nanovo.

                              Izuzetak je jedino Covic kao i to zato sto se igra evroliga i postoji mogucnost ekstra zarade. Bez evrolige drzavni klubovi sa ovih prostora mogu samo da se koprcaju i dave na suvom.
                              Originally posted by djuras View Post
                              pa valjda je jasno da ove godine vide sansu da se dokopaju EL
                              i grunuce lepe pare za to

                              zato je, izmedju ostalog, i nama neophodno da korigujemo selekciju
                              Zbog svega toga je jutros na Pinku Čović i pokazao igovore igrača, one koji su otišli i za koje je uzeto obeštećenje uz napomenu za Gosa i 150/50 K.
                              Međutim odgovora sa druge strane neće biti.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • kakvu napomenu za Gosa?

                                Comment

                                Working...
                                X