Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas cudno, kolko sam ja razumeo mi nikog ne dovodimo

    Comment


    • Originally posted by MannyCalavera View Post
      Izuzetno zahvalan igrac, koji moze na hiljadu nacina da umuva poene. Uz sve to igra Prime Hines odbranu.
      Ovaj covek je napadacka klasa za Hinesa. Najvise volim ovakve igrace, visinski inferiorne ali sve to nadohnadjuju znanjem. Neverovatan osecaj pri izbacaju, poluhorog perfektan.

      Comment


      • Originally posted by Svarog View Post
        Ovaj covek je napadacka klasa za Hinesa. Najvise volim ovakve igrace, visinski inferiorne ali sve to nadohnadjuju znanjem. Neverovatan osecaj pri izbacaju, poluhorog perfektan.
        A cena? Prava sitnica
        Ova tema se pretvorila u "Želje, čestitke i pozdravi"...kad će utakmica?
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          A cena? Prava sitnica
          Ova tema se pretvorila u "Želje, čestitke i pozdravi"...kad će utakmica?
          Bio bi jeftiniji od Iversona sigurno, to mogu da garantujem.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            A cena? Prava sitnica
            Ova tema se pretvorila u "Želje, čestitke i pozdravi"...kad će utakmica?
            Nisam rekao da je realan ili ne vec samo da obozavam takve igrace, koji znajuj da igraju ledjima i sa osecajem u rukama.Da li nam je dostupa ne znam, da li bi ga dovodio pored Lesora nisam bas siguran, da nam je tu Kuzmic doveo bih ga i to bi pevao.

            Comment


            • Originally posted by canarian View Post
              Kakve veze da li bi Keselja negde udomili? On ionako ne igra. Problem sa Zagorcem je sto nam ne treba jos jedna odbranbena rupa na 4, a na 3 vec imamo 3 igraca koji mogu da odigraju tu poziciju. Jedino da igra beka umesto Feldeina.
              Da je pokazao više dobio bi minute, valjda ti je to jasno? Zagorac nije tolika rupa u odbrani, a dosta je brz igrač, po atleticizmu može jedino da mu parira Danguba, s tim da Rade ima i prodor i šut, a Danguba samo šut. Lazarević je igrač zadatka, nije i verovatno nikad neće biti kompletan igrač. Sa Dangubom, Radetom i Dobrićem bi imali raznovrsnost na trojci, ali opet ponavljam ne izgleda mi to realno, nažalost.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Pa vorni je realniji od vecine do sad pominjnih. Kosta tepsiju ribe, ali je velika macka undzaku. potpuno nedokazan igrac na bilo kom ozbiljnom nivou ako ne racunamo ameri kup

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Bio bi jeftiniji od Iversona sigurno, to mogu da garantujem.
                  da, to je tačno ... problem je što nije igrao u Evropi pa je za mnoge nepoznat i zagonetan ... to su oni što u jogurt duvaju
                  Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                  biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                  Comment


                  • Originally posted by kankkunen View Post
                    da, to je tačno ... problem je što nije igrao u Evropi pa je za mnoge nepoznat i zagonetan ... to su oni što u jogurt duvaju
                    Da i stavljaju kecap i majonez u pljesku

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Ma dok se ne slika sa dresom i šalom, sve ostalo su nagadjanja. Šteta za Ajversona ako je tacno , mada ne verujem da je on odustao pre će biti da nismo imali para.
                      Pa kad smo imali za njega u avgustu kad je kostao mnogo vise, sad cenim da sigurno nisu problem pare.

                      Originally posted by dekkard View Post
                      Da je pokazao više dobio bi minute, valjda ti je to jasno? Zagorac nije tolika rupa u odbrani, a dosta je brz igrač, po atleticizmu može jedino da mu parira Danguba, s tim da Rade ima i prodor i šut, a Danguba samo šut. Lazarević je igrač zadatka, nije i verovatno nikad neće biti kompletan igrač. Sa Dangubom, Radetom i Dobrićem bi imali raznovrsnost na trojci, ali opet ponavljam ne izgleda mi to realno, nažalost.
                      Kazem da je Keselj nebitan. Kao da kazes da bi mogli da dovedemo Iversona kad se resimo Apica.
                      Rupa nam je na 4 i 2, imamo samo 3 igraca koji u evroligi mogu da vode loptu, jednu opciju za igru pod kosem i defanzicno lose cetvorke, a ti bi dovodio krilo?! Pa jedino da je Sonny Wimms. Zagorac ionako ne bi imao kod nas vise od 15 minuta, ne mozemo da priustimo jos jednu kesu u defanzivi, a Lazic, Dobric i Dangubic igraju na toj poziciji. Ne odgovara taj arazman ni njemu ni nama.
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Pa kad smo imali za njega u avgustu kad je kostao mnogo vise, sad cenim da sigurno nisu problem pare.



                        Kazem da je Keselj nebitan. Kao da kazes da bi mogli da dovedemo Iversona kad se resimo Apica.
                        Rupa nam je na 4 i 2, imamo samo 3 igraca koji u evroligi mogu da vode loptu, jednu opciju za igru pod kosem i defanzicno lose cetvorke, a ti bi dovodio krilo?! Pa jedino da je Sonny Wimms. Zagorac ionako ne bi imao kod nas vise od 15 minuta, ne mozemo da priustimo jos jednu kesu u defanzivi, a Lazic, Dobric i Dangubic igraju na toj poziciji. Ne odgovara taj arazman ni njemu ni nama.
                        Lazić nije krilo ni u igrici
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Lazić nije krilo ni u igrici
                          Da sutne 3p iz coska, moze, da uleti po ceonoj liniji, moze, da cuva sve trojke EL, moze, sta to njega diskvalifikuje da odigra dobro na SF? Njemu prirodna jeste 2 ali igrao je on i na 3 dosta i to zapazeno za ovih 7god. koliko ga pratim.

                          Comment


                          • @canarian
                            Na stranu sto od Zagorca nema nista, ali ja mislim da bi nam on legao. Ne robuj pozicijama - postava sa Radicevicem, Lazom koji juri protivnickog pleja u odbrani, a coskari u napadu, i Zagorcem u silbolikoj ulozi mi itekako ima smisla. Znacio bi i za skok i za tranziciju, kad nasi centri nauce da grade. Obzirom i na abrove i letnju ligu, Zagor bi mogao na 4orku protiv laksih igraca. Stoji da bi bilo defanzivnih problema, ali ofanizvna prednost bi to itekako mogla da anulira. Njegov prvi korak mnogi bekovi ne mogu da brane, a u kombinaciji sa duzinom i sutem... Kod njega bas ima materijala za ozbiljnog sistemskog igraca. Sve u svemu - izazov i za njega, imao bi sansu da postane ozbiljan igrac, i kreator u drugoj postavi, i svajcarski nozic protiv nekih protivnika. A ako/posto Misko hoce da od njega pravi Dzordana, eto, neka mu Makabi, Armani, Kanarska ostrva...

                            PS Sto se nas tice, ostajem pri tome da bih najradije doveo 4/3 igraca koji zna lopte (pre nego 3, za koju kazu da moze na 4 mozda, nekad), samo i Zagor je nesto prilicno blisko "2ojka i 4orka u jednom", pa ako ima para za jednog igraca bio bi jako interesantno resenje. Tako da se verovatno i prilicno slazemo...

                            PSS Intimno, nekako sam srecan sto ne dolazi Ajverson. Intimno^2, ako dobijemo i Brose sumnjam da cemo dovesti igraca do NG, ako i tada.

                            PSSS Hvala za pohvalu od pre neki dan, imas pivo ;)
                            Last edited by Geronimo; 31-10-17, 21:06.

                            Comment


                            • Originally posted by Victor BG View Post
                              Da sutne 3p iz coska, moze, da uleti po ceonoj liniji, moze, da cuva sve trojke EL, moze, sta to njega diskvalifikuje da odigra dobro na SF? Njemu prirodna jeste 2 ali igrao je on i na 3 dosta i to zapazeno za ovih 7god. koliko ga pratim.
                              Besmisleno je porediti dva igrača sa potpuno različitim fizikalijama kao što su Laza i Rade, jedan 196 drugi 205cm, različita igra u potpunosti, Laza iznuđeno odigra na tri ali celu utakmicu teško , a ove godine teško brani i dvojke (Ulanovas). Da ne spominjem da nema napadačke produkcije ove sezone, to što ti spominješ ćoškarenje i čeoni ulaz... Rade, ili neki takav tip igrača bi nam dosta značio, 10 minuta da odigra na 3, 5 minuta na 4, s njegovom brzinom uklopio bi se kod Alimpijevića ko bombona.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Originally posted by dekkard View Post
                                Besmisleno je porediti dva igrača sa potpuno različitim fizikalijama kao što su Laza i Rade, jedan 196 drugi 205cm, različita igra u potpunosti, Laza iznuđeno odigra na tri ali celu utakmicu teško , a ove godine teško brani i dvojke (Ulanovas). Da ne spominjem da nema napadačke produkcije ove sezone, to što ti spominješ ćoškarenje i čeoni ulaz... Rade, ili neki takav tip igrača bi nam dosta značio, 10 minuta da odigra na 3, 5 minuta na 4, s njegovom brzinom uklopio bi se kod Alimpijevića ko bombona.
                                Ulanovas je jaci igrac od Maciulisa, kakva crna dvojka?! Pre moze da igra 4 nego 2.
                                Lazic je celu proslu sezonu igrao na poziciji 3, retko su on i Dangubic zajedno igrali. Simonovic je 90% vremena provodio na 4, Lazic i Dangubic na 3, Jenkins i Guduric na 2. Upravo jer napadacki moze da pogodi iz coska, ne zna ni da sebi kreira sut, a nema ni prodor.

                                Zato kazem, trojka nam ne treba, pogotovo igrac sa prosecnim doprinosom, na 10-15 minuta. A ne treba to ni Zagorcu, ni Misku.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X