Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kokodakalo1 View Post
    Ovde je umesto Simona tu Keselj
    sve bi bilo lakse da ovo nije istina
    simon umesto keselja i radonja umesto alimpija i da se pokoljemo sa svakim

    Comment


    • Originally posted by Srdjan88 View Post
      Antic u Arlanti za 18 min imao 4.2 skoka. Dzons u Klivlendu za 10 min 2.4. Na forumu Dzonsu skakacka masina, Antic lelemud kome je mrsko pomeriti dupe
      Samo trolujes realno i pricas svasta. Sezona u Atlanti kad je Pera to odigrao je bio njegov VRHUNAC karijere! Covek je celu karijeru rezervni centar, jel ti to kapiras? Uvek je bio opcija 2 na toj poziciji. AEK, Oly, FEner. Pero Antic nikada nije bio neki pakleni igrac. Jeste dobar ali upravo za to, za EL rezervnog centra. Od njegovih najboljih godina je proslo 3-4 sezone. Jedino da ga zvekecemo steroidima.

      Jones je igrac koji je te godine u Clevelandu koju si pomenuo bio Rookie! On je napredovao i svake godine bio bolji. Uostalom ako si gledao Zvezdu ovih godina, video si i njega protiv nas i kako je igrao. Imao je dobru sezonu i u Kubanu prosle godine. On tek ulazi sada u svoj prime.

      Comment


      • Originally posted by Chupa View Post
        Kolko ja znam prosla sezona je bila 16/17.
        A ova je bila prije 10 god? Pa i prosla mu je bila na nivou Kuzmiceve u Panati. No dobro, i Kuzmic je docekan sa skepsom

        Comment


        • Jednog dana ce pero imati 45 i neki klinac ce na basketu da ga unisti, pero ce mu reci, kako mozes, ja ssm igrao u nba i osvojio 3 evrolige? Bio sam treci sa mk na ep. U sezoni 2015/2016 sam imao 8.2 pts po mecu!

          Comment


          • Bjelica -Jones rokada bi nam legla samo tako.

            Comment


            • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
              Hajde bez nasilnog reklamiranja raznih FB stranica ovde.
              Kakvo nasilno reklamiranje? Dečko pitao ko je to napisao.

              Comment


              • Originally posted by MannyCalavera View Post
                Jones je igrac koji je te godine u Clevelandu koju si pomenuo bio Rookie! On je napredovao i svake godine bio bolji. Uostalom ako si gledao Zvezdu ovih godina, video si i njega protiv nas i kako je igrao. Imao je dobru sezonu i u Kubanu prosle godine. On tek ulazi sada u svoj prime.
                Meni je u stvari tu najzalije sto su Rocesti i on ok funkcionisali tamo, i mogli su to samo da nastave ovde.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by MannyCalavera View Post
                  Samo trolujes realno i pricas svasta. Sezona u Atlanti kad je Pera to odigrao je bio njegov VRHUNAC karijere! Covek je celu karijeru rezervni centar, jel ti to kapiras? Uvek je bio opcija 2 na toj poziciji. AEK, Oly, FEner. Pero Antic nikada nije bio neki pakleni igrac. Jeste dobar ali upravo za to, za EL rezervnog centra. Od njegovih najboljih godina je proslo 3-4 sezone. Jedino da ga zvekecemo steroidima.

                  Jones je igrac koji je te godine u Clevelandu koju si pomenuo bio Rookie! On je napredovao i svake godine bio bolji. Uostalom ako si gledao Zvezdu ovih godina, video si i njega protiv nas i kako je igrao. Imao je dobru sezonu i u Kubanu prosle godine. On tek ulazi sada u svoj prime.
                  Toliko je Kevin napredovao da mu je sa 28 god vrhunac sezona u Lokosima. Nema on 22-23 godine vec 28 a nijednu EL sezonu iza sebe. Ja ne ocekujem od Pera 30 min, vec nekih 20 minuta koliko je imao u Feneru u sezoni 15/16. Toliko moze sigurno.

                  Comment


                  • Jovanovic bi mogao u FMP

                    Comment


                    • Originally posted by Bobinator BM13 View Post
                      Kakvo nasilno reklamiranje? Dečko pitao ko je to napisao.
                      Spoiler
                      Hajde, hajde, nismo veverice. Plus je to u sustini rang Zadruga u odnosu na ostale Zvezdine fan strane. Ne zasluzuju dzabe reklamu.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Srdjan88 View Post
                        Toliko je Kevin napredovao da mu je sa 28 god vrhunac sezona u Lokosima. Nema on 22-23 godine vec 28 a nijednu EL sezonu iza sebe. Ja ne ocekujem od Pera 30 min, vec nekih 20 minuta koliko je imao u Feneru u sezoni 15/16. Toliko moze sigurno.
                        Ne moze brate, to je bilo pre dve godine, u profesionalnom sportu razlika izmedju 33 i 35 godina je ogromna,

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Jovanovic bi mogao u FMP
                          Sta je problematicno kod njega? Gledao sam klipove, decko je jak, cak i prilicno skocan. Verovatno tehnika?

                          Comment


                          • @ MannyCalavera
                            Ako i uzmemo za gotovo da nam rezervisti nemaju suterski potencijal, mislim da ipak to nije strasno jer je postava
                            Rocesti, Feldin, Dangubic, Jankovic(Bjelica), Antic(Lesort) svakako mnogo potentnija suterski od
                            Jovic, Dzenkins, Dangubic, Mitrovic, Kuzmic
                            Znaci uz kombinovanje mi u svakom trenutku mozemo imati solidan sut.

                            Comment


                            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                              Jovanovic bi mogao u FMP
                              To lutko.Sto verovatno znaci da se otvara mesto za jos jedno pojacanjce, ja molimo Boga da bude Maurice Ndour.
                              Last edited by Manda77; 11-09-17, 22:45.

                              Comment


                              • Originally posted by crni_redstar View Post
                                Jednog dana ce pero imati 45 i neki klinac ce na basketu da ga unisti, pero ce mu reci, kako mozes, ja ssm igrao u nba i osvojio 3 evrolige? Bio sam treci sa mk na ep. U sezoni 2015/2016 sam imao 8.2 pts po mecu!
                                I ove god bi to imao da je imao minute iz te sezone. Pisete o njemu kao da dolazi iz Fuenlabrade jbt.

                                Comment

                                Working...
                                X