Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma kakav Samuels, sta ce sada on nama?
    Interesantno kako 2 igraca za koje smo mi bili zainteresovani su na kraju zavrsili kod komsija (pod uslovom da Samuels potpise) . Sto samo govori kako je i njima i nama skauting reaktivan, i usmeren na jeftinije igrace koji se na jednom trzistu vrte u krug.
    Sve redje smo svedoci situacija kako se neki anonimus izvlaci iz naftalina, i od njega pravi vrhunski igrac (Veseli, Maric, Djenka, Bolden...). Deluje mi kao da svi idu u delta city i pikiraju iste stvari koje su na rasprodaji, a nikom ne pada na pamet da mozda poseti buvljak ili malu privredu iz novog pazara, i odatle da izvuce neki biser

    Comment


    • A zasto bi mi radili bilo sta sto je nas rival radio, po vasem misljenju, u nekom predjasnjem periodu? Da zadovoljimo sujetu, da komsiji crkne krava, da imamo vise materijala da zezamo drugare grobare??? Manite se coravog posla...opet ponavljam, da li je neko ocekivao da se KKP ugasi, da vise nikad ne dovedu krstenog kosarkasa, da nam vise nikad ne budu konkuretni? Ja ima svakako ne zelim to i ne vidim poentu za tim "kukanjem" na ovoj temi...Mi imamo svoju ekipu koja se takmici sa najboljima u Evropi, koja je i ove sezone prvi favorit za titulu na Jadranu..i samo to treba da nam bude fokus...
      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 15-10-17, 07:31.
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Ama ljudi gledajte svoje dvoriste i svoj tim, ostavite druge timove.
        Usresredite se na ove momke koji su dovedeni i ne trazite preko leba pogacu.
        Svaki igrac vam je bolji iz drugih ekipa samo vam nas nista ne valja.
        Ja zaista ne razumem neke stvari, neka dovodi ko koga hoce na kraju sezone se podvlaci crta.
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Bilo bi sjajno da dobijemo Buducnost i Cedevitu. Time bi Cedeviti pobegli 3 pobede i bolji medjusobni skor vec posle 5 kola prvenstva.

          Comment


          • Ma da, ne treba nama ni Samuels ni Vanja al ...do juce ni deda Antic...
            Gde nestadose ovi silni njegovi pljuvači?
            Dok ne resimo skok pod oba obruca, nema uspeha u Evropi, ne moras biti Željko Obradovic da bi to skontao...

            Comment


            • Originally posted by Decembarski View Post
              Ma da, ne treba nama ni Samuels ni Vanja al ...do juce ni deda Antic...
              Gde nestadose ovi silni njegovi pljuvači?
              Dok ne resimo skok pod oba obruca, nema uspeha u Evropi, ne moras biti Željko Obradovic da bi to skontao...
              Mi nemamo ni budzet ni igrace za uspeh u evropi.
              Iz godine u godinu stvaramo novi tim najbolji odlaze.
              Nismo bas ni u milosti ovih sa vlasti szto nam dodatno otezava situaciju.
              Desice se neki pozitivan incident kao sto se desio prosle godine ali zato ti treba neke kockice da se sloze.
              Mi treba da budemo presrecni sto smo uopste u tom kremu najboljih timova.
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Sta treba da se desi pa da neko javno kaze to sto si napisao. Nismo u milosti ovih vlasti, ali oni jesu! Zaustavi na ulici 10 random prolaznika 9 ce ti reci da smo vucicev bankomat klub

                Comment


                • Dokle god smo i jedni i drugi u "drustvenom vlasnistvu" jesmo u "milosti vlasti" ...u protivnom ne bi postojali...a to da li nekom kapne neka 100k vise od nekog drzavnog sponzora, to sluzi samo za "merenje patke"...sustinski nista ne menja...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Nama izgleda bas slabo kaplje s pbzirom da smo prosle godine prodali tim za dva miliona da smonostali duzni gomili igraca a ove godine od dtranaca doveli jednog jeftinog debitanta u EL i dvojcu igraca cija je cenau debelom padu. To je ove godine moglo jer smo prodali igrace u vrednosti od dva miliona. Koga cemo dledece godine da prodamo?

                    Comment


                    • Originally posted by NateHuffman View Post
                      Sta treba da se desi pa da neko javno kaze to sto si napisao. Nismo u milosti ovih vlasti, ali oni jesu! Zaustavi na ulici 10 random prolaznika 9 ce ti reci da smo vucicev bankomat klub
                      Svako ko zeli razumno da sagleda situaciju da iz sebe izbaci navijacku ostrascenost i zelje i pozdrave moze jako dobro da vidi
                      ono sto sam napisao.
                      Ne znam sta treba da se desi mozda ljudi ne smeju otkud ja znam, ja nemam problem sa time niti sam niciji bot niti vojnik
                      pa da moram da pricam kako mi sef kaze.
                      Ja pisem i pricam onako kako ja stvari vidim a iskreno se nadam da ih vidim jako dobro, na zalost volo bih da se varam
                      ali miljama daleko smo mi od mezimceta drzave. Pricam o KK o FK ne znam tu nemam nesto mnogo interesovanja da saznam.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Koliko neverovatno obozavam upise "gde su/ste sada dezurni pljuvaci". Hiljadu sivih ćelija mi rikne kad procitam to.

                        Comment


                        • U Srbiji i generalno na Balkanu (u zemljama gde se igra dobra košarka) para nema da bi se jedan klub osećao komotno i sigurno u dužem vremenskom periodu. Kada se tu još doda politički uticaj na sport postaneti jasno da smo u evropskim okvirima večiti autsajderi, može se iskočiti i sa margina zasijati ali to nije sistem već slučaj.
                          Problem sa klubom za koji navijam (i sa kklubovima u Srbiji i regionu) jeste da neki iskorak (rezultatski) ne može da se napravi sve dok se finansije ne srede i kada kažem da se finansije srede ne mislim na avione/kamione para, već na sigurni finansijski deo koji će svake godine biti dostupan klubu od nekih 5/6 milona Evra i tada niko ne može da garantuje neki epski uspeh ali se može nadati rezultatima kakvi su bili prošle sezone.
                          Što bi rekli ljudi, to nam je što nam je, igrači koji nose dres Zvezde su ti naši basketaši i zaslužuju ljubav,podršku i veru od nas semenkara, ultraša i iternet navijača.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Originally posted by NateHuffman View Post
                            Nama izgleda bas slabo kaplje s pbzirom da smo prosle godine prodali tim za dva miliona da smonostali duzni gomili igraca a ove godine od dtranaca doveli jednog jeftinog debitanta u EL i dvojcu igraca cija je cenau debelom padu. To je ove godine moglo jer smo prodali igrace u vrednosti od dva miliona. Koga cemo dledece godine da prodamo?
                            I nas tim je opet skuplji od komsijskog...i to prilicno...To sto su pojedinci vecito nezadovoljni i zele svake godine neke EL zveri od po 700-800k....toga nece biti nikad...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              I nas tim je opet skuplji od komsijskog...i to prilicno...To sto su pojedinci vecito nezadovoljni i zele svake godine neke EL zveri od po 700-800k....toga nece biti nikad...
                              Dokle god merite vas tim (i patkicu) sa komsijskom - nikad necete postici ista vredno paznje.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Katovani igraci u poslednjih dan, dva

                                Comment

                                Working...
                                X