Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izgleda da ako dodje Enis,u pitanju ce biti visegodisnji ugovor.
    No,da sacekamo jos koji dan.

    Comment


    • Dilan Enis od utorka košarkaš Zvezde?

      Kanađanin iz Mega Bemaksa veoma je blizu prelaska među crveno-bele.

      "Prelazni rok" u ABA ligi počeće u utorak i čini se da će upravo tog dana KK Crvena zvezda mts dobiti pojačanje na bekovskim pozicijama.
      I specijalizovani portal "Sportando" objavio je u subotu informaciju da je Kanađanin Dilan Enis (1991) meta "snažnog interesovanja" Crvene zvezde mts.

      "Sporazum između Crvene zvezde mts i Mega Bemaksa trebalo bi da bude završen uskoro, a očekuje se da Mega dobije obeštećenje od ovog transfera", objavio je taj portal.

      Isti izvor otkrio je da je Enis izazvao interesovanje nekoliko španskih timova, ali da se u ovom trenutku čini da će ipak nastaviti karijeru u Srbiji, u koju je stigao sa koledža Oregon.
      Momak iz Ontarija, stariji brat NBA igrača Tajlera Enisa (Lejkersi), "pokriva" obe bekovske uloge, s tim da bi u Zvezdi verovatno bio korišćen kao rezervni plejmejker, u čemu se prethodnih deset dana sjajno snašao i Dejan Davidovac.

      Enis ove sezone u dresu Mege postiže po 18,6 poena, uz 4,6 skokova po meču.

      Izvor,Mondo.

      Comment


      • Enis je novi igrač Zvezde, povrđena informacija, tako da ne brinite se Cigani
        U Laktašima sam, gledaću utakmicu Igokea-Mega.
        Prezadovoljan sam pojačanjem.
        Centar treba da dođe oko NG, trebao bi biti provjeren igrač.
        Odžo ostaje u FMP-u.
        Za Radičevića nema mjesta, ne znam gdje će on i Kešelj, uglavnom neka im je sa srećom.
        Last edited by mikara92; 09-12-17, 14:49.

        Comment


        • Ako ne dođe Enis, dobićemo...
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Originally posted by Laki21 View Post
            Ako ne dođe Enis, dobićemo...[emoji3]
            Nesto na P kao npr Pulena[emoji23][emoji23][emoji23]

            Comment


            • Baš sam na to mislio
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • Ne znam sta bih rekao za Enisa. Nisam ga nesto gledao ali svaki igrac koji zna sa loptom je svakako pojacanje za nas tim.

                Comment


                • Mir, bre.
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Ma samo da preporucim coveku da malo odmori, poceo je da umislja da su njegove zelje realnost. Ne ide to tako u stvarnom zivotu.

                    Samo mirno i pratimo Megu i Dylana.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Originally posted by canarian View Post
                      Ma samo da preporucim coveku da malo odmori, poceo je da umislja da su njegove zelje realnost. Ne ide to tako u stvarnom zivotu.

                      Samo mirno i pratimo Megu i Dylana.
                      I ja tebe da podsetim da ti je sledeca kazna za stalkovanje njega ili Valtera - 30 dana.
                      Nakupilo se.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Nije svako odgovaranje -> stalkovanje.
                        A kad smo vec kod podsecanja, da te podsetim da si mod ovde i da se ponasas kao mod -> u prevodu, kad vidis da neko krsi pravila, opomenes ga, pa mu izbrises post. Eno na ovoj temi i dalje stoji provokacija koju nisi obrisao od strane spomenutog Valtera.

                        Ali, da ne lutamo mnogo van teme -> nase buduce pojacanje nije nesto efikasno, ali ima vec 6 asistencija.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Solidan Enis veceras u prvom p. 5p (samo cetiri suta) 6ass 3st i 2to.
                          Bice on dobro pojacanje.

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Nije svako odgovaranje -> stalkovanje.
                            A kad smo vec kod podsecanja, da te podsetim da si mod ovde i da se ponasas kao mod -> u prevodu, kad vidis da neko krsi pravila, opomenes ga, pa mu izbrises post. Eno na ovoj temi i dalje stoji provokacija koju nisi obrisao od strane spomenutog Valtera.

                            Ali, da ne lutamo mnogo van teme -> nase buduce pojacanje nije nesto efikasno, ali ima vec 6 asistencija.
                            Obzirom da ne umes da se zaustavis - razmisli 30 dana o svom odnosu prema ostalim ucesnicima u raspravi.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Enis na pocetku meca odigrao 1 na 1 sa Radivojevicem i resio to lagano. Odlicno vuce kontre i uspesno ih zavrsava,u ovom mecu asistencijama.
                              Mogao bi vise igrati 1 na 1,tesko da ga isprati neko iz Igokee tu,mada u ovom,kao i u mecu sa Zadrom dosta coskari Enis,jako malo mu je lopta u rukama,a tada je najopasniji.
                              To je verovatno sve zbog odlaska,pa je reba beba admiral na terenu.

                              Comment


                              • Ja bih bas voleo da dovedemo bitadzea...dao bih 300.000e misku odmah! Ugovor na 4 godine i da nas kurac boli sa oprostenjem

                                Comment

                                Working...
                                X