Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni rok KKCZ 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ciganji evo nam šipak,Turčin ipak objavio za Munforda

    Comment


    • Originally posted by Tesla/24 View Post
      E ciganji evo nam šipak,Turčin ipak objavio za Munforda
      Citao je on forume i twitere za Feldeina i Lessorta i za njih je isto objavljivao da smo u pregovorima, ne cudi sto je i ovo objavio, sta te to cudi. Da li stvarno neko misli da Fersu ima bilo kakav kontakt sa bilo kim iz naseg kluba i da ga sada Davor ili Vujcin obavestavaju skim smo u pregovorima.

      Comment


      • Dobro veče

        Comment


        • Originally posted by babaduka View Post
          X Man je vrlo dobar igrac, ono pomalo jeste divljak i pitanje je kako ce se uklopiti, ali u nekoj perspektivi moze biti vrlo dobar, atletski mocan, odlican u tranziciji, dobar hendling, zavrsava sa obe ruke, odlicna poludistanca, trojka jeste streeky ali moze da pogodi dosta suteva kada je u seriji, voli da napada iz pika i tako najcesce asistira i to najcesce centrima tako da bi nasa mitska zver mogla ziveti od njega, no postoji i ali, a to je kako ce se uklopiti i kako ce odgovoriti jakom takmicenju kao sto je EL, pogotovo iskustvo u Barsi malo plasi, no s obzirom kakva smo kompozicija ekipe a to je da svi vole da trce, plus se pravilo prvog koraka menja mislim da deckonja moze biti dobar... Mene podseca npr na Dariusa Adamsa ex Laboral
          Za Munforda sve mozes reci ali da je divljak no way.

          Comment


          • Originally posted by sun zero View Post
            brte djurase, jel se to odnosilo na moj post koji je tik iznad tvog?

            voleo bih da cujem sta mislis ti o Munford - Cooper - Pullen trilemi?
            nije se odnosilo na tebe, ti si mozda u ovima sto se broje na prste jedne ruke

            sto se tice trileme...kupera nikad nisam gledao, a manforda samo na hajlajtsima, tako da nisam merodavan
            pulen je, za razliku od ove dvojice, dokazan trpac na EL nivou...i, iako je ovde to rasireno misljenje, ja ne mislim da vidi samo kos i n'ume pnr
            pitanje ostaje zbog onih prica o svlacionici i parama...ali to bi trebao trener da moze da hendluje. tj radonja bi mogao, za alimpija sumnjam

            manford je brzi i verovatno gladniji

            tako da bi moj ranking bio pullen>munford>cooper

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Dobro veče
              Dobro vece. Sta ima novo? Osim menjanja pelena mislim...

              Comment


              • Ma Bogi se kurci da je prvi uleteo sa Munfordom pa sad kao Dobro vece. Dje je Bolden Bogi...

                Comment


                • Originally posted by Šarac View Post
                  Citao je on forume i twitere za Feldeina i Lessorta i za njih je isto objavljivao da smo u pregovorima, ne cudi sto je i ovo objavio, sta te to cudi. Da li stvarno neko misli da Fersu ima bilo kakav kontakt sa bilo kim iz naseg kluba i da ga sada Davor ili Vujcin obavestavaju skim smo u pregovorima.
                  Ma on je bre klasicni prevarant samo prepisuje i cita ko sta pise i onda objavljuje na twiteru.
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Comment


                    • Welcome

                      Comment


                      • Originally posted by la haine View Post

                        Comment


                        • http://gif.co/GvjG.gif

                          Comment


                          • Covicu ovaj put sam uz tebe.
                            Kao sto napisah pre par dana pokazi ko je gazda i ko dovodi igrace.

                            Comment


                            • Originally posted by djuras View Post
                              nije se odnosilo na tebe, ti si mozda u ovima sto se broje na prste jedne ruke

                              sto se tice trileme...kupera nikad nisam gledao, a manforda samo na hajlajtsima, tako da nisam merodavan
                              pulen je, za razliku od ove dvojice, dokazan trpac na EL nivou...i, iako je ovde to rasireno misljenje, ja ne mislim da vidi samo kos i n'ume pnr
                              pitanje ostaje zbog onih prica o svlacionici i parama...ali to bi trebao trener da moze da hendluje. tj radonja bi mogao, za alimpija sumnjam

                              manford je brzi i verovatno gladniji

                              tako da bi moj ranking bio pullen>munford>cooper
                              Pogresno da bi Radonja mogao, ocigledno da ne bi mogao jer ga iskljucivo Radonja nije hteo u prosloj sezoni jer je smatrao da ga ne moze kontrolisati zbog dobro poznatih stvari oko cash flowa u nasem klubu. Nemoj sada da pravimo od Radonje nekog koji svakog divljeg konja moze da ukroti carobnim stapicem, zato je imao tu privelgiju da bira igraca koje moze da handluje.
                              To da je EL trpac bi trebali i drugi klubovi da prepoznaju a ne vidim da su se ubili da ga angazuje vec posle otkaza u Himkiju. Ima svoju cenu i ne vidim zasto Armani, Bamberg, Valencija,Efes nisu ga angazovali a svima je potreban trpac.
                              Za Duska IVanovica svasta se moze reci ali iza sebe ima mnogo vecu karijeru kao igrac i trener nego sto ce Pulen ikada imati, samo iz tog razloga Pulen nije smeo da ga javno putem twitera nazove najgorim trenerom u karijeri sa kojim je radio. Imas primedbe na rad trenera, izvoli pa ga napusi u 4 oka. I kao takav neko i dalje ima zelju u ovu nasu mizeriju od novcanih davanja da ga dovede u klub i da hejtuje po klubu i svima, neka hvala, neka bude on trpac gde god zeli, tj ako uspe negde da plasira svoje usluge. Ocigledno da svoje renome opravdava u svim klubovima, nas ce srecom zaobici na radost nekih a i na zalost drugih fanova.

                              Comment


                              • Al si ti kontradiktoran Lazo...

                                Comment

                                Working...
                                X