Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto GP - Commercial Bank Grand Prix of Qatar 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije bas tako. Zabijanje u vozaca na treningu nakon zavrsetka u ne merenom krugu, izbacivanje Espargara jer je izleteo(siroko) pa se vratio na stazu, izguravanje Lutija na kocenju, zabijanje u Lorenca u Herezu, kidanje kablova Pedrosi i jos sijaset kontakata koji hajde su u najmanju ruku na granici ako ne i nesportski. Kaznjavan nije ,mozda jednom zbog lobija Honde i spanskog u DORNI. Naravno nije on namerno sve to hteo ali ne moze to tako. Takodje na gridu ima jos vozaca koji su agresivni i to i vise nego on pa nemaju takve incidente...

    Comment


    • Pa samo nas voditelj nije sinoc primetio kao i svaki put kada mali nekog slucanjno zakaci...to je ispravno, zar borbe Dozvoljeno mu da radi sta hoce, ima ko ga cuva, samo pitanje do kada....Da ne nastrada neko zbog njegovog talenta za provlacenje kao sto je Pedrosa mogao prosle godine...

      Comment


      • Hiroshi Aoyama will be going up on Honda's Pedrosa!

        Vise o tome imate ovde
        http://www.gpone.com/en/201503301640...-cosi-giu.html
        sigpic

        Comment


        • Da je MM juce vozio F1,za onaj manevar bi dobio najmanje +10 sekundi.
          Posto vozi moto GP,sve je to u zaru borbe.

          Comment


          • Elem, jedno pitanje... Aoyama ce predpostavljam biti privremena zamena, ako uspe da se pokaze-dokaze, uzme dobre bodove ostaje do kraja godine, sto znaci da Honda za 2016tu moze da povuce nekog iz Moto 2 kategorije. Pitanje je koga?! Rabata? S njime i Marcom bi Honda pokupila veliki br.bodova, ukoliko se naravno Rabat pravovremeno prilagodi... Osim njega u opticaju su Zarco, eventualno Kalio ili neko treci?!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mladenovic View Post
              Gorčina je uperena protiv Repsol Honde, koju ne mogu očima da gledam. Smatram da imaju prejak lobi i da to kvari najjače sportsko takmičenje tj. moto gp.
              Odmah da ti kažem da ne trebaš da gledaš F1. I verovatno bilo koji drugi iole praćeniji sport... Kod nas političari uređuju ishod fudbalskih šampionata i utakmica, o kakvom tek onda lobiju pričamo.

              Ali kad smo već tu - Honda ima pravo, kao i svi drugi timovi, da vrši pritisak za neke stvari. Imaju istoriju, tradiciju i rezultate iza sebe. Isto tako i Dottore ima autoritet i ako on poželi nešto što nikom drugom ne odgovara - tako će biti učinjeno. To je jedan deo sporta - ne rešava se sve na stazi, život i sport nisu takvi...

              Originally posted by mikisavic89 View Post
              Nije bas tako. Zabijanje u vozaca na treningu nakon zavrsetka u ne merenom krugu, izbacivanje Espargara jer je izleteo(siroko) pa se vratio na stazu, izguravanje Lutija na kocenju, zabijanje u Lorenca u Herezu, kidanje kablova Pedrosi i jos sijaset kontakata koji hajde su u najmanju ruku na granici ako ne i nesportski. Kaznjavan nije ,mozda jednom zbog lobija Honde i spanskog u DORNI. Naravno nije on namerno sve to hteo ali ne moze to tako. Takodje na gridu ima jos vozaca koji su agresivni i to i vise nego on pa nemaju takve incidente...
              Šta onda reći za scene koje je Rossi priređivao Biaggiju i Giberanuu?

              Jesam li ja to dobro razumeo - postoji mogućnost da je ovo kraj Pedrosine karijere (Aoyama možda ostane do kraja sezone)?

              Comment


              • Pedrosa za sada ostaje van staze, kako je pisalo trazi savete lekara i da nadje nekog bilo sta da odrade, koliko ce trajati oporavak pa sigurno 2,3 meseca... Jos uvek nema potvrdjene informacije za to koliko ostaje Aoyama, ali ne vidim koga bi jos potezali... Zato mi se i namece to da ce mozda pokusati da izvuku s njime do kraja sezone, pa da onda povuku nekoga iz Moto 2, doduse njima uvek trebaju mladjani koji ce da se dokazuju, a u 2kama ti koji bi sigurno donosili bodove ipak spadaju pod malo stariju gospodu... Mislim da su im malkice ruke svezane makar za sada, treba sacekati tamo negde do maja, verujem da cemo tada znati nesto vise, ovo je trenutno sve u domenu verovatnoce.
                P.S. Dani vrati se sto pre !
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Brana View Post
                  Elem, jedno pitanje... Aoyama ce predpostavljam biti privremena zamena, ako uspe da se pokaze-dokaze, uzme dobre bodove ostaje do kraja godine, sto znaci da Honda za 2016tu moze da povuce nekog iz Moto 2 kategorije. Pitanje je koga?! Rabata? S njime i Marcom bi Honda pokupila veliki br.bodova, ukoliko se naravno Rabat pravovremeno prilagodi... Osim njega u opticaju su Zarco, eventualno Kalio ili neko treci?!
                  Daj mi jedan razlog da to ne bude mladji Markez? Rabat je bezveznjakovic cak i za malog Markeza. Ako mu je trebalo toliko dugo da pobedi u Moto 2 prvi put, u GP bi se izgubio. Da je Vinales ostao ove godine, nestali bi i Rabat a tek Kalio, bezveznjakovici pravi u odnosu na druge, a naravno da su dobri vozaci cim su tu. Sigurno nece jahati Hondu neki prosek iz Moto 2, pre ce staviti nekoga iz GP.

                  Comment


                  • Dajte Kracloua na HRC pa da izginemo
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • Sto se mene tice ja bih najvise volela da vidim bracu na Hondama, ali sve zavisi od toga kako ce se Alex prilagoditi Moto 2kama... Verujem da mu je ova godina itekako znacajna po pitanju sticanja iskustva, ako se pokaze kao dobar i kao sposoban i za veci zalogaj eto njega kod Marca samo tako...
                      sigpic

                      Comment


                      • @Vanja znao sam da ce neko da pomene Rosija i ovu dvojicu. To su bila zestoka rivalstva i na stazi i van sa sve vredjanjem a cak je i pesnicenje palo. Nego sa Bijadjijem se ne secam da je Rosi imao neki poseban kontakt osim onog cajpera jer je pre toga Bijadji njega laktom izgurao na pravcu. Sa Seteom onaj kontakt nije bio bas isti kao MM i Lorencov a ni Sete nije bio cvece i ostao duzan. Da se razumemo ja podrzavam agresivnost kao i poneki blagi kontakt ali sve zavisi kakav je taj kontakt. MM je imao dosta kontakata pa se ne pominje svaki jer je to trkanje ali nekada ume da pretera bas gde ima losih posledica po druge tako da bi trebao da se malo kontrolise. Evo juce npr se zabijao u vozace koji su i po sekundu sporiji i lagano bi ih lepo obisao. Cak i kontakt sa Lorencom da kazemo da je bio trkacki, ono zabijanje posle treninga, pad Epargara i Pedrose je bas bilo zestoko i mogle su mnogo gore posledice da se dese koje srecom nisu. Jos na sve to je isam sebe doveo u opasnost onim padom u Mudjelu. Hajde bio je kazi zelen ali sada kao sampion vise nije i ne bi trebalo takve scene da pravi i nadam se da u buducnosti nece... Doduse ako bude imao svog Setea i Bijadjija koji ce hteti takav nacin trkanja naravno da treba da uzvrati istom merom.

                        Comment


                        • Brano nisi objektivna. A i tek tada bi dobili 'Rosberga', ili mozda cak jos bolje, 'Webbera' u Hondi. Ipak je on mali batica
                          1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                          1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                          sigpic

                          Comment


                          • Nego jel zna neko kava je situacija sa ugovorima u Dukatiju? Cenim da ce Janone biti duze od Dovicioza tamo pa ako imaju ugovore do kraja sezone mozda Lorenco predje pa se otvori mesto u Jamahi sa sve ovom Hondom pa ce tek biti zanimljiv sledeci prelazni rok...

                            Comment


                            • Ne vidim zašto bi Rabat bio u fokusu Honde. Mali Marquez bi veću grešku napravio da sad pređe nego da ostane i dođe dogodine. To i HRC zna. Aoyama deluje dosta logično, Japanac, promoviše Hondu, nije toliko spor, neće praviti frku i neće se buniti ako se sva energija uloži u Marqueza...

                              Mislim da Dovi ima ugovor do kraja ove sezone. Zato i pomenuh jutros JLo...

                              Comment


                              • @mikisavic89 - Dovizioso ima potpisan ugovor za 2015tu i 2016tu
                                @Vanja, slazem se sto se tice Alexa i ja sam za to da ove godine ostane u Moto 2, za dalje ce lako...
                                @quard1aN, trudim se da budem objektivna : )
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X